logo کاقه ارز

هم اکنون بیش از 800 ارز رمزپایه در بازار وجود دارد. در حالی که صنعت توسط Bitcoin ، Ethereum و بقیه بسته ها هدایت می شود، چندین سکه در حال ظهور نوید خوبی برای آینده می دهند. Stratis یکی از آن سکه هاست. Stratis در نمودارهای معاملات ارزهای رمزپایه در حال حاضر در شماره 15 معامله می شود و به دلیل داشتن پتانسیل ستاره ای، توانایی بالایی برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت دارد.

هدف اصلی پلتفرم Stratis تهیه بلاکچین قابل تنظیم برای همه است. این سکه به اندازه یک سکه معمولی نیست که یک سکو و رمز ($ strat) باشد که سازمان های دیگر حتی افراد می توانند از آن بهره مند شوند. اما فلسفه شرکت چیست و چرا آن چیزی فراتر از یک ارز تجاری است؟ در این راهنما ما به موارد خاص Stratis نگاه خواهیم کرد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Stratis چه زمانی شروع به کار کرده و چگونه کار می کند؟

Stratis به عنوان یک پلتفرم توسعه بلاکچین از انتها به انتها یا “بلاکچین به عنوان یک سرویس” توسعه داده شد. این به افراد امکان کنترل بلاکچین خود را می دهد. و به شما امکان می دهد برنامه های غیرمتمرکز خودکار را در بلاکچین سفارشی خود قرار دهید. این رقابت مستقیم در این زمینه به Ethereum و NEO ارائه می دهد.
بلاکچین Ethereum از طریق قراردادهای هوشمند خود در زمینه در دسترس قرار دادن بلاکچین یا برنامه های جدید پیشرفت های مثبتی داشته است. Stratis قصد دارد حتی در جاده پایین بیاید و گزینه های بیشتری را برای استفاده از بلاکچین به نفع ما ارائه می دهد.

 Stratis

جزئیات ICO

این پروژه اولین ICO خود را در ژوئن-ژوئیه 2016 راه اندازی کرد. این پروژه برای پیشرفت بیشتر قابل توجهی که قبلاً داشته اند، نیاز به سرمایه گذاری گسترده داشت. در طی ICO بیش از 915 بیت کوین جمع شده و 98 میلیون سکه در این مرحله ایجاد شده است. 84.7٪ از این موارد برای ICO در دسترس قرار گرفت. و 14.3٪ مابقی توسط سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در مشوق ها، بازاریابی و مشارکت ها نگهداری شد.

اثبات سهام

Stratis روی روش Proof of Stake کار می کند. متفاوت از Proof of Work Bitcoin و Ethereum که برای امنیت شبکه به ماینرها احتیاج دارد. (PoS) نوعی الگوریتم است که به وسیله آن شبکه بلاکچین ارز رمزپایه می تواند به توافق توزیع شده دست یابد. در ارزهای رمزپایه PoS (مانند Stratis) معمولاً گفته می شود که بلاک ها به جای استخراج، “چسبیده” یا “جعلی” هستند.
Staking را می توان از مشتری رسمی Stratis Wallet انجام داد. که به اتصال دائمی به اینترنت و باز کردن کیف پول با سکه های شما نیاز دارد. ما به زودی یک راهنمای کامل در مورد نحوه همکاری با Stratis خواهیم نوشت.

 Stratis

Stratis را می توان با استفاده از C # برنامه ریزی کرد

در جولای 2017، این پلتفرم Stratis Development Framework (SDF) را راه اندازی کرد که توسعه بلاکچین را به دو زبان C # و .NET امکان پذیر می کند. با استفاده از توسعه دهندگان Stratis می توان کد خود را با استفاده از این زبان های کاملاً قدرتمند قابل استفاده جهانی برای بلاکچین برنامه ریزی کرد.

این حرکت دریچه جدیدی از فرصت را برای همه برنامه نویسان C # فراهم می کند. تا بر خلاف Ethereum که از زبان برنامه نویسی سفارشی خود “Solidity” استفاده می کند. با بلاکچین خود با کمترین سازگاری با سیستم جدید تلاش کنند. این به عنوان یک افزودنی بسیار مفید و پتانسیل برای ایجاد زنجیره بلوک در برنامه های اصلی و محاسبات در نظر گرفته می شود زیرا در ابتدا با مجموعه وسیع تری از توسعه دهندگان آشنا به زبان شروع می شود.
بدون شک، بهترین موارد استفاده برای Stratis شرکتهایی در صنعت fintech، موسسات پزشکی و اینترنت هستند. آنها می توانند از مزایای تحولات شگفت انگیز دفتر کل بلاکچین با کمک Stratis بهره مند شوند و این می تواند یک بازی را برای آنها تغییر دهد.

 Stratis


با استفاده از Stratis، این موسسات مالی و سایر سازمان ها می توانند به زنجیره های جانبی خود که بخشی از زنجیره بلوک اصلی است دسترسی پیدا کنند. آنها می توانند با کمک Lite Clients و Application Programmable Interfaces (API) این کار را انجام دهند.
به عبارت ساده تر، با Stratis، همه چیز بسیار ساده تر و ایمن تر می شود. Stratis، رمز این سیستم عامل برای تأمین سوخت این بلاکچین ها و ایجاد نقدینگی در آنها راه اندازی شد.

پشتیبانی عمده و پروژه های جدید

هنگامی که مایکروسافت Stratis را در برنامه Azure BaaS خود قرار داد که امکان تهیه گره های بلاک Stratis را در پلتفرم Microsoft Azure فراهم می کند، یک پیشرفت دلگرم کننده بود.

نتیجه گیری

Stratis هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. اولین بلوک بیش از یک سال پیش در 9th August 2016 استخراج شد. همانطور که در بالا مشاهده کردید، در آن زمان پیشرفت زیادی داشته است. اگر می خواهید در یک Cryptocurrency با تیمی خوب و چشم انداز بلند مدت سرمایه گذاری کنید. در حال حاضر حدود 5 دلار معامله می کنند که نیمی از کل گذشته است. بنابراین یک امتیاز خوب برای سرمایه گذاری است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.