کاقه ارز

SushiSwap یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) است. که به عنوان “تکامل Uniswap ” با معرفی یک رمز حکومتی برای ارائه دهندگان نقدینگی (LP) ایجاد شده است. در این مقاله، ما می خواهیم نگاهی مقدماتی به SushiSwap داشته باشیم تا عملکرد و تأثیر آن را بهتر درک کنیم. در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

SushiSwap چیست؟

SushiSwap نرم افزاری است که در Ethereum اجرا می شود. و به دنبال ایجاد انگیزه در شبکه ای از کاربران برای کار با بستری است. که کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری را خریداری و بفروشند. مشابه سیستم عامل هایی مانند Uniswap و Balancer ، SushiSwap است. که مجموعه ای از منابع نقدینگی برای دستیابی به این هدف استفاده می کند. کاربران ابتدا دارایی ها را در قراردادهای هوشمند قفل می کنند و بازرگانان سپس ارزهای رمزنگاری شده را از آن استخرها خریداری و می فروشند و یک رمز را برای دیگری عوض می کنند.

SushiSwap

 یکی از تعداد فزاینده ای از سیستم عامل های غیرمتمرکز مالی ( DeFi )، SushiSwap به کاربران امکان تجارت ارزهای رمزپایه را بدون نیاز به مدیر اپراتور مرکزی می دهد. این بدان معنی است: که تصمیمات مربوط به نرم افزار SushiSwap توسط دارندگان ارز رمزپایه بومی آن، SUSHI گرفته می شود. هرکسی که موجودی دارایی را در اختیار داشته باشد می تواند تغییراتی در نحوه عملکرد آن پیشنهاد کند. و می تواند به پیشنهادات ارسالی توسط سایر کاربران رأی دهد.

سازنده

SushiSwap توسط سرآشپز نومی، یک شخصیت مستعار که در اواخر آگوست سال 2020 ساخته شده است. که از یک حساب کاربری توییتر و GitHub ایجاد کرده است. احتمالاً برای محافظت از هویت خودبوده است. و همچنین برای ارتقا مارک تجاری و پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) با تم مواد غذایی سرآشپز Nomi خود را به عنوان یک توسعه دهنده بلاکچین کاملاً بسته معرفی کرد. که قادر است نه تنها برای ایجاد منبع تغذیه SushiSwap DEX از پایگاه سازنده خودکار بازار Uniswap (AMM) ، بلکه برای اصلاح رمزگشایی رمزگشایی و منطق جوایز، آن را اصلاح کند. نومی همچنین یک رابط کاربر الهام گرفته از Yam معرفی کرد. که از پایگاه کد Yam فورک شده است. سرانجام، نومی قراردادهای مهاجرت را نیز معرفی کرد.

SushiSwap چگونه کار می کند؟

عملکرد اصلی SushiSwap این است: که با تسهیل خرید و فروش دارایی های رمزنگاری مختلف بین کاربران، یک مبادله سنتی را منعکس کند. به جای اینکه توسط یک نهاد مرکزی پشتیبانی شود. توکن های معامله شده در SushiSwap توسط قراردادهای هوشمند نگهداری می شوند. و کاربران رمزنگاری را بر روی نرم افزاری قفل می کنند که سپس توسط معامله گران قابل دسترسی است. نکته قابل توجه: کسانی که با دارایی های قفل شده معامله می کنند، هزینه پرداخت می کنند که به طور متناسب بین کلیه تأمین کنندگان نقدینگی توزیع می شود. که براساس سهم آنها در این مجموعه است.

مزارع SushiSwap

ارائه دهندگان نقدینگی با اتصال کیف پول Ethereum خود به نرم افزار کشاورزی SushiSwap وصل شوند. و با قفل کردن دو دارایی در یک قرارداد هوشمند، به استخرهای SushiSwap کمک می کنند. به عنوان مثال: مجموعه نقدینگی USDT / ETH SushiSwap از ارزش برابر سپرده USDT و ETH تشکیل شده است. سپس خریداران می توانند بر اساس قوانین پروتکل، نشانه ها را در داخل مجموعه مبادله کنند. قراردادهای هوشمندی که SushiSwap را اجرا می کنند مقدار توکن را از خریدار می گیرند. و با ثابت نگه داشتن کل قیمت استخر، مقدار معادل توکن را به عقب می فرستند. در ازای حفظ نقدینگی در این استخرها، ارائه دهندگان با پرداخت هزینه پروتکل به همراه بخشی از 100 SUSHI تازه ضرب شده روزانه پاداش می گیرند.

 تأمین کنندگان می توانند هر زمان که بخواهند وجوه خود را بهمراه “محصول” خود که ارز رمزنگاری شده، پس بگیرند. کاربرانی که مایل به کسب ارز رمزنگاری شده بیشتر پس از برداشت SUSHI خود هستند می توانند از SushiBar استفاده کنند. برنامه ای که به آنها امکان می دهد SUSHI خود را برای به دست آوردن رمز xSUSHI است. که مرکب از نشانه های SUSHI است. و با بخشی از کل هزینه ها خریداری شده است، به دست آورند.

خرید و فروش سوشی سوآپ با کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش SushiSwap می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *