کاقه ارز

Sygnum از ابتدا در مراکز مالی سوئیس و سنگاپور ریشه داشت. از این میراث، به اولین متخصص دارایی دیجیتال با مجوز بانکی سوئیس و مجوز مدیریت دارایی سنگاپور تبدیل شد. از قدرت فناوری توزیع شده Ledger (DLT) برای جاسازی سیستماتیک دارایی و دارایی های دیجیتال در بانکی تنظیم شده استفاده می کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Sygnum

مشتریان به ارزش دارایی های دیجیتال برای ایجاد فرصت های شغلی جدید و تبدیل صنعت مالی اعتقاد دارند. آنها می خواهند امنیت تأمین شده توسط یک بانک تنظیم شده و نوآوری و چابکاری مبتنی بر فناوری یک متخصص دارایی دیجیتال جهانی را تأمین کنند. در Sygnum، به سرمایه گذاران، شرکتهای بزرگ، بانکها و سایر موسسات مالی توانمند قدرت می دهند. تا با اعتماد کامل سرمایه گذاری در اقتصاد دارایی دیجیتال در حال ظهور را انجام دهند.

Sygnum کیست؟

در 23 سپتامبر سال 2019، بیست روز پس از آغاز به کار کامل نمایندگی بانکی و اوراق بهادار سوئیس، Sygnum Bank AG به صورت دیجیتالی بر روی اولین مشتریان خود سوار شد. و اولین معاملات مشتری خود را در دو مهمترین blockchain عمومی، Bitcoin و Ethereum ثبت کرد. با این کار، Sygnum ثابت کرد که دارایی های دیجیتال قابل انتقال، قابل اعتماد و راحت هستند. و به مشتریان خود این قدرت را می دهد تا با اعتماد کامل سرمایه گذاری در اقتصاد دارایی های دیجیتال را انجام دهند.

ماه بعد، در تاریخ 31 اکتبر، Sygnum Pte با مسئولیت محدود در سنگاپور اعلام کرد مجوز خدمات بازار سرمایه (CMS) را از موسسه پولی سنگاپور (MAS) به دست آورده است. و طیف وسیعی از محصولات مدیریت دارایی را برای سرمایه گذاران واجد شرایط نهادی و خصوصی ارائه می دهد. Sygnum سپس اولین متخصص دارایی دیجیتال شد که در سوئیس و سنگاپور تنظیم می شود.

Sygnum چه کار هایی انجام می دهد؟


Sygnum با مجوز بانکی سوئیس بانک Sygnum Bank AG و همچنین مجوز خدمات بازار سرمایه Sygnum Pte Ltd (CMS) در سنگاپور، سرمایه گذاران واجد شرایط نهادی و خصوصی، شرکت ها، بانک ها و سایر موسسات مالی را قادر می سازد تا با اعتماد کامل در اقتصاد دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کنند.سیگنوم دارایی های دیجیتال جهان را قابل چاپ، راحت و قابل اعتماد می کند. مشتریان سیگنوم از CHF ، EUR ، SGD و USD سپرده شده خود برای خرید ایمن، تجارت و نگه داشتن طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتالی که در یک حساب کاربری امن هستند استفاده می کنند. این موارد شامل بیت کوین، Ethereum و توافق نامه پروتکل XRP Ripple، یک نشانگر دیجیتال CHF برای تسویه حساب های فوری و به زودی طیف متنوعی از علائم دارایی است.

خدمات بانگ سیگنوم

نمونه کارها Sygnum از خدمات بانکی دارایی تنظیم شده شامل حساب های دارایی دیجیتال و حضانت،کارگزاری، راه حل های رمزگذاری، مدیریت دارایی، وام دهی و خدمات بانکی B2B است.

اعضای اصلی بانک سیگنوم

Sygnum توسط لوکا مولر (رئیس)، مانوئل کریگر (مدیرعامل Sygnum Bank AG در سوئیس)، ماتیاس ایمباخ (مدیرعامل Sygnum سنگاپور) و جرالد گو (مدیر ارشد استراتژی) تأسیس شد.

Sygnum

چرا سیگنوم تاسیس شد؟


Sygnum برای اتصال پتانسیل بالای امروز، اما صنعت دارایی دیجیتال تا حد زیادی تنظیم نشده است. با دنیای تنظیم شده امور مالی سنتی تأسیس شد. بافندگی این دو واقعیت به تسریع در پذیرش نهادی دارایی های دیجیتال کمک می کند. و این باعث می شود بازارها کارآمد تر و شفاف تر شوند و جهانی را به وجود آورند. که مردم بتوانند کنترل، آزادی و اعتماد بیشتری داشته باشند و در نهایت دسترسی مستقیم به ارزش است.

چه کسی تیم سیگنوم را تشکیل می دهد؟

تیم بین رشته ای سیگنوم از DLT و متخصصان دارایی دیجیتال متنوع ترین صنعت است. تیم در حال رشد که اکنون تقریباً از 30 ملیت تشکیل شده است. اشتیاق و اعتقاد به دارایی های دیجیتال را با طیف گسترده ای از پیش زمینه ها، از جمله بانکداری، تجارت، سرمایه گذاری، مهندسی blockchain، امنیت، فناوری و موارد دیگر ترکیب می کند. این تیم توسط گروهی ممتاز از افراد و نهادها حمایت می شود.

Sygnumمشاوران سیگنوم صنایع و مقررات را در سوئیس و سنگاپور شکل داده اند. هر یک از مشاوران به طرز چشمگیری در موفقیت Sygnum سهیم هستند. و از تیم در رانندگی نوآوری بانکی DLT و شکل دادن به استراتژی آینده پشتیبانی می کنند.

سیگنوم کجا واقع شده است؟


تصمیم به دنبال رعایت مقررات در سوئیس و سنگاپور در درجه اول و مهمترین موضوعی است که استراتژیک است. زیرا دو کشور در سطح جهان به عنوان قطب بانکی مستقر و مورد اعتماد شناخته می شوند. هر دو حوزه قضایی برای مؤسسات مالی که در داخل آنها فعالیت می کنند. استانداردهای سختگیرانه ای تعیین کرده اند. و این استانداردها نشانه اعتبار است که در این فضای مرزی دارایی های دیجیتال بسیار مهم است.

سوئیس نماینده میراث بانکی ستاره ای است. و نشان از کیفیت و اعتماد به نفس بانکهای سوئیس در سطح جهان است. در حالی که سنگاپور به عنوان قطب فن آوری و نوآوری، پایگاه ایده آل برای دستیابی به فرصت های رشد در آسیا را تشکیل می دهد. این ترکیبی از این دو مکان استراتژیک است که بستر رشد آینده Sygnum را ایجاد می کند.

Sygnum با استراتژی داخلی دوگانه خود، هم مکمل ها و هم شباهت های این دو مرکز مالی برجسته را افزایش می دهد. به طور مرکزی در دو شهر جذاب جهان جغرافیایی اقتصادی جهان قرار دارد. سوئیس و سنگاپور با ثبات سیاسی با حاکمیت قدرتمند قانون، سطح بالایی از جاه طلبی و بهره وری را در اختیار دارند. و همچنین تعهد دیرینه به برتری و نوآوری است.

مشتریان این بانک چه کسانی هستند؟

در Sygnum، به سرمایه گذاران، شرکتهای بزرگ، بانکها و سایر موسسات مالی توانمند قدرت بیشتری می دهد. تا با اعتماد کامل سرمایه گذاری در اقتصاد دارایی دیجیتال در حال ظهور را انجام دهند.

چگونه می توانید خود را از دیگر فناوری های مالی و رقبای blockchain متمایز کنید؟

سیگنوم اعتقاد دارد که سه حوزه وجود دارد. که با سایر راهکارهای بانک دارایی دیجیتال با قدرت متفاوت است.
در مرحله اول، مجموعه خدمات بانکی تنظیم شده سیگنوم یکپارچه است. و به عنوان یک راه حل در دسترس است. از تسویه حساب معاملات همان روز گرفته تا اوراق بهادار رمزگذاری شده و محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال نوآورانه. Sygnum راحتی و سادگی بانکداری سنتی را برای دارایی های دیجیتال به ارمغان آورده است. همه اینها تحت تأثیر امنیت سازمانی هستند.


ثانیا، Sygnum دارای سیستم عامل بانکی تنظیم شده، مقیاس پذیری و دارای آیندگان مستقل است. این توانایی را دارد که زیرساختها، عملیات و خدمات ایمن را برای تأمین نیازهای متنوعی از نیازهای سازمانی پیکربندی کند. امروز و همزمان با تکامل جهان دارایی دیجیتال. این بدان معنی است که Sygnum می تواند خدمات جدیدی را آزمایش و راه اندازی کند. زیرا فرصت ها به وجود می آیند، پروژه ها را با سرعت مقیاس می دهند و تجربیات بانکی را ارائه می دهند که بصری و حاشیه ای هستند.

Sygnumو سوم، در Sygnum به همکاری، نه رقابت و شبکه ایمان دارد و نه موانع. Sygnum در حال شکل گیری توسعه اکوسیستم دارایی دیجیتال قابل اعتماد با شریک استراتژیک خود Swisscom و سایر رهبران صنعت است. از طریق این شبکه مشارکت، می توانیم پروژه های بلندپروازانه ارائه دهیم، در مقیاس جهانی فعالیت کنیم و استانداردهای جدید DLT را برای خدمات مالی پیشگام کنیم .

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *