logo کاقه ارز

این راهنما یک بررسی دقیق از چگونگی تبدیل شدن Synthetix به یکی از پرمصرف ترین مبادلات رمز در جهان است.رمز (Synthetix Network (SNX یک رمز دیجیتالی است که به کاربران اجازه می دهد انبوهی از اوراق بهادار مالی مانند سهام، اوراق قرضه، ارز رمزنگاری و سایر دارایی ها را در یک واحد ارز مبادله ای معروف به نشانه ERC20 معامله کنند. Synthetix یک پلت فرم تجارت رمز است که بر روی Ethereum ساخته شده است. تجارت سهام، ارز، کالاها و سایر دارایی ها هنوز تحت سلطه مراکز مالی سنتی است. Synthetix می خواهد آن را به دنیای رمزنگاری غیرمتمرکز، جهانی، بدون مجوز و 24/7 برساند. برای آشنایی بیشتر با سینتتیکس با کافه ارز همراه باشید.

Synthetix چیست؟

Synthetix یک پروتکل شبکه است که از نشانه های ERC20 به عنوان واحد خود برای تجارت اوراق بهادار مانند سهام، اوراق قرضه و بدهی ها استفاده می کند. دارایی های Synthetix معمولاً به عنوان “Synths” شناخته می شوند، قیمت های فعلی اوراق بهادار را در بازار مالی ارزیابی می کنند و آنها را با ارزش معادل توکن ERC20 در بلاک چین Ethereum قرار می دهند. به عنوان رمز ERC20 مبتنی بر Ethereum، برای SNX می توان از هر کیف پول سازگار با Ethereum استفاده کرد.

ویژگی های کلیدی Synthetix

 • Synthetix به کاربران این امکان را می دهد تا با ارزهای خود معامله کنند
 • روش جدیدی را برای خرید دارایی مانند سهام و اوراق قرضه با استفاده از ارزهای دیجیتال به جای ارزهای واقعی برای کاربران فراهم می کند.
 • Synthetix قبلاً یک ارز رمزنگاری شده با قیمت ثابت بود که به عنوان Bitcoin ثابت شناخته می شد. اما اکنون به عنوان یک DeFi کار می کند.

در حالی حاضر تجارت سهام، ارز، کالاها و سایر دارایی ها هنوز تحت سلطه مراکز مالی سنتی است. Synthetix با معرفی یک بازار غیرمتمرکز با مقررات کمتری که از ارزهای دیجیتال برای خرید سهام و دارایی در هر زمان از روز استفاده می کند.

Synthetix

سینتتیکس چگونه کار می کند؟

Synthetix بر روی Ethereum ساخته شده است و شامل دو نوع مختلف رمز است.

 • رمز اصلی Synthetix (نماد تیکر SNX) نامیده می شود.
 • نوع دوم توکن Synth است. این Synth ها دارایی های مصنوعی ایجاد شده از طریق این سیستم هستند.

در ظاهر، این یک سیستم نسبتاً ساده است:

 1. مردم نشانه های SNX را در کیف پول خود می خرند و قفل می کنند.
 2. این افراد می توانند Synths ایجاد کنند که قیمت ارزها یا دارایی های دیگر را ردیابی می کند.

قیمت Synths از طریق مخاطبان تعیین می شود.

ویژگی های منحصر به فرد Synthetix

دو ویژگی ارائه شده توسط Synthetix وجود دارد که در اکثر سیستم های دیگر پیدا نمی کنید.

 • ایجاد و تبدیل Synths بدون طرف مقابل
 • با یک نقدشوندگی تقریباً بینهایت، هر Synth را با هر معامله دیگری در صرافی Synthetix معامله کنید.

صرافی Synthetix

صرافی غیرمتمرکز Synthetix به افراد اجازه می دهد تا Synths را از طریق SNX و قرارداد هوشمند خریداری و بفروشند، بدون اینکه نیازی به اعتماد شخص ثالثی داشته باشند که به طور خاص این توکن ها را ایجاد کرده و مایل به تجارت آنها هستند.

چه کسی سینتتیکس را ابداع کرد؟

Synthetix، که قبلاً به Haven معروف بود، در ابتدا به عنوان یک سکه پایدار خدمت می کرد. اما پیشرفت های آن در زمان بنیانگذار و مدیر عامل فعلی Kain Warwick توکن Synthetix به ارزش 180 میلیون دلار ایجاد کرد، و این یکی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری است که از دسامبر 2019 با پروتکل Defi بسته شده است. این پروژه در ابتدا به عنوان Stablecoins آغاز شد اما از آن زمان به بعد به عنوان امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) درآمد. 

Synthetix

قبل از خرید نشانه های SNX، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید آنها را مورد توجه قرار دهید:

 • همانطور که گفته شد، این سرویس نسبتاً جدید است. با وجود اقدامات متعددی که برای جلوگیری از ضرر و زیان انجام شده است، هیچ تضمینی وجود ندارد که بدون هیچ گونه خطری به پیشرفت خود ادامه دهد.
 • در بیشتر مواقع، کاربران برای بازپرداخت بدهی متحمل شده، مجبورند بیشتر از آنچه در دست داشتند، معامله کنند.
 • در دنیای دارایی های رمزنگاری و رمزها رقابت زیادی وجود دارد.
 • این سرویس به شدت به Ethereum وابسته است.
 • دارایی های مصنوعی نشانه های SNX به قیمت متکی هستند. آنها نمی توانند بدون راهی برای نظارت بر پیشرفت سایر ارزش های دارایی ثابت تولید شوند.
 • این نشانه ها به ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین، ارزهای قوی و سایر مواد گران بها مانند الماس و طلا محدود می شوند.

آنچه می توانید با سیستم عامل Synthetix به دست آورید

سیستم عامل Synthetix اساساً برای تجارت تنظیم شده است. پلتفرم آن به کاربران امکان می دهد موقعیت های طولانی امنیتی داشته باشند. ارزش بازار بالاتری را برای یک دارایی در روزها یا هفته های آینده پیش بینی کنند یا به سرعت خرید کنند و بفروشند تا سود کمی بدست آورند. Staking SNX انگیزه های زیادی را برای کاربران فراهم می کند از جمله کسب سود، این دلیل اصلی مهر و موم شدن سهم عمده ای از رمزهای SNX برای جلوگیری از ایجاد زیاد مصنوعات است.

آینده سینتتیکس نتورک

Synthetix به دلیل رشد باورنکردنی سالانه در صدر جدول Defi dApp 2019 قرار گرفت. همین امر انگیزه ای را برای عملکرد یک سیستم غیرمتمرکز در سال 2020 ایجاد کرد. مانند اکثر ارزهای رمزپایه، ریسک بالایی را شامل می شود و هیچ تضمینی برای ارزش آن در سال های آینده و عملکرد آن در بازار سهام با فعالیت های خارجی ندارد. استفاده از این سرویس در مراحل ابتدایی فقط برای کسانی است که تحمل خطر بالایی دارند و از پس انداز پول هم برمی آیند. اگرچه، با روند گذشته و فعلی که نشانه آن دنبال شده است، پیش بینی شده است که این سرویس همچنان به شکوفایی خود ادامه دهد و به زودی به یک نیروگاه در دنیای مالی غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.