logo کاقه ارز

یک شرکت هندی، Tanla از همکاری خود با این غول فناوری برای راه اندازی پلتفرم رمزنگاری شده از انتها به انتهای خود که بر روی Microsoft Azure: Wise ساخته شده است، خبر داده است. خردمندانه یک بستر ارتباطی مجهز به بلاکچین به عنوان یک سرویس (CPaaS) متمرکز بر ارائه یک تجربه خصوصی، امن و مطمئن به شرکت ها و تامین کنندگان خواهد بود. این پلتفرم همچنین دارای یک بازار خواهد بود که به شرکت ها امکان می دهد. تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات جدید را در سطح جهان پیدا کنند. و با تسهیل مبادله کالا و خدمات فرصت های جدیدی برای تجارت ایجاد می کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.


شبکه بلاکچین ارتباطی جهانی کانال Omni Tanla

این پلت فرم با مشارکت مایکروسافت در حال توسعه است. که پلتفرم Tanla را معماری و توسعه داده است. و در سطح جهان به فروش می رسد. Tanla پلتفرمی که قبلاً 3 اختراع ثبت کرده است. اختراع در فرآیند رمزنگاری و بلاکچین. توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده اعطا شده است.

فناوری پشت بسترهای نرم افزاری

با استفاده از Microsoft Azure Kubernetes Service ، Azure Cosmos DB ، Azure Databricks و همچنین Azure PostgresSQL Database و سایر خدمات Azure ، Wise شرکت ها را قادر می سازد، با استفاده از API خود به شبکه دسترسی پیدا کنند. تا قابلیت های همه کانال را ارائه دهند.
تمامیت شبکه عاقلانه با استفاده از فناوری بلاکچین ساخته خواهد شد. که همچنین بازار را قادر می سازد تا داده های کامل و معاملات غیر قابل اعتماد را برای همه سهامداران فراهم کند.

Tanla راهی جدید برای کشف و همکاری


بازار خردمندانه به عنوان یک پلت فرم تجارت دیجیتال طراحی شده است. که متمرکز بر ایجاد امکان ارتباط شرکتها با تأمین کنندگان و ایجاد روشهای جدید تجارت بر اساس نیازهای در حال توسعه ارتباطات است.

شرکت ها قادر خواهند بود تامین کنندگان موجود خود را با سیستم عامل ادغام کنند. یا با استفاده از لیست گسترده کانال های موجود و تأمین کنندگان پلتفرم، تأمین کنندگان جدید را کشف کنند.

استفاده از فناوری بلاکچین در پشتیبان بازار، با ایجاد گزارش های حل و فصل صفر اختلاف منبع برای همه ذینفعان، افزایش شفافیت و اعتماد، نیاز به واسطه ها را برطرف می کند.

Tanla

تأثیر هند در بخش فناوری به طور مداوم در طول سالها افزایش یافته است. زیرا این کشور با تهاجم در تلاش است تا خود را به عنوان رهبر چهارمین انقلاب صنعتی معرفی کند. پیش بینی می شود درآمد صنعت فناوری اطلاعات این کشور به 350 میلیارد دلار برسد. تا سال 2025، با ایجاد بیش از 4 میلیون شغل جدید و اشتغال بیش از 10 میلیون نفر.

Tanla با پردازش بیش از 800 میلیارد تعامل سالانه و حدود 70٪ از ترافیک پیام کوتاه A2P هند. این رشد را سرمایه گذاری کرده است. این کار از طریق پلت فرم دفتر توزیع شده آن Trubloq، یکی از بزرگترین موارد استفاده از فناوری بلاکچین در جهان انجام شده است. 

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.