انواع حساب وب مانی

انواع حساب وب مانی: وب مانی یکی از بهترین سرویس‌های مالی و پرداخت ارزی در جهان است که با استفاده از آن می‌توانید کارهای مالی خود را انجام دهید. با توجه به کاربردهای فراوانی که در وب مانی وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم که حتما از این بستر فوق‌العاده به نفع خود بهره ببرید. برای اینکه شما بتوانید یک حساب وبمانی فعال داشته باشید،‌ باید در ابتدا ثبت‌نام آن را انجام دهید. پیش از افتتاح حساب وب مانی ذکر این نکته ضروری است که حساب وب مانی دارای انواع مختلفی است و شما باید بر اساس شرایط خود بهترین نوع آن را انتخاب کنید. به همین منظور در این مطلب از سایت کافه ارز قصد داریم به بررسی انواع حساب وب مانی بپردازیم؛ پس تا انتها همراه ما باشید.

فهرست مطالب: 

انواع حسابهای وب مانی

برای اینکه بتوانید در وبمانی (WebMoney) یک حساب مناسب افتتاح کنید، باید در ابتدا نوع کاربرد خود را مشخص نمایید. هر کدام از حساب‌های وب مانی دارای امکانات و مزایای خاص خود هستند که شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها به صورت ویژه بهره ببرید. زمانی که شما ثبت‌نام اولیه خود را در صرافی وب مانی انجام می‌دهید،‌ حساب الیاس به شما داده می‌شود. خوشبختانه حساب الیاس به صورت آنی و رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نوع از حساب به‌گونه‌ای است که در آن هنوز اطلاعات به‌درستی تایید نشده‌اند. وقتی که شخص اطلاعات حساب خود را تایید نماید، یک مرحله پیشرفت کرده و نوع حساب به فرمال تغییر پیدا می‌کند. امکان فرمال کردن وب مانی در کافه ارز برای کاربران وجود دارد.

خوشبختانه با وارد کردن اطلاعات،‌ فرمال حساب به صورت رایگان برای شما ایجاد می‌شود که امکان استفاده از آن برای شما وجود دارد. در صورتی که تمامی اطلاعات درست باشند و مدارک هویتی نیز ارائه شود، نوع حساب به اینیشال تغییر پیدا می‌کند که شما هم می‌توانید از این نوع خاص از حساب بهره ببرید. در نهایت مهم‌ترین نوع حسابی که می‌تواند برای شما صادر شود پرسونال است که بسیاری از محدودیت‌ها در آن برداشته شده‌اند. همان‌طور که می‌بینید، هر کدام از این موارد در نوع خود حائز اهمیت هستند و شما می‌توانید از این حساب‌ها برای خود استفاده کنید. با توجه به وجود انواع حساب وب مانی، این شما هستید که بهترین آن را برای خود انتخاب خواهید کرد. راهنمای ارتقا حساب وب مانی به شما در این یاری خواهد رساند. همچنین می‌توانید افتتاح حساب وبمانی را به کافه ارز بسپارید تا بدون دردسر یک اکانت وبمانی داشته باشید.

انواع حساب وبمانی

انواع کیف پول وبمانی

زمانی که شما حساب وبمانی خود را ایجاد می‌کنید، در مرحله بعدی باید به فکر ایجاد کیف پول مناسب خود باشید. امروزه شما قادر خواهید بود که در انواع حساب وبمانی، کیف پول مورد نظر خود را ایجاد نمایید. ذکر این نکته ضروری است که شما می‌توانید انواع کیف پول وب مانی را بسازید. ارزهای پشتیبانی شده در سرویس وبمانی زیاد است که به همین علت می‌توان کیف پول‌های مربوط به هر کدام را به صورت جداگانه به وجود آورد.

در حال حاضر کیف پول دلاری، بیشترین کاربرد در وب مانی را دارد و اکثر افراد از آن استفاده می‌‌کنند. با این حال کیف پول یورویی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که امکان بهره‌برداری از آن برای شما نیز وجود دارد. در صورتی که به شکل مرتب از وبمانی و خدمات آن استفاده می‌کنید، معمولا کیف پول دلاری و یورویی بیشترین سود را برای شما خواهد داشت. همچنین شما این امکان را دارید که از کیف پول‌های دیگری همچون روبل و لیر نیز بهره ببرید.

ساخت حساب وب مانی

با توجه به این‌که امروزه شاهد انواع حساب وب مانی هستیم،‌ هر فردی می‌تواند به آسانی برای افتتاح حساب در این بخش دست به اقدام بزند. در بین انواع حساب وبمانی، بدون شک حساب شخصی یا پرسونال از اهمیت بالایی برخوردار است که حتما باید برای خرید آن اقدامات لازم را انجام دهید. برای ایجاد حساب وبمانی باید اقدامات مختلفی صورت بگیرد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با توجه به اینکه پشت سر گذاشتن این مراحل می‌تواند برای شما گیج‌کننده باشد،‌ بهترین کار ممکن این است که آن را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید. خوشبختانه سایت کافه ارز خدمات ویژه‌ای در زمینه ایجاد حساب وب مانی ارائه می‌کند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت است.

در واقع در این شرایط حساب وب مانی ساخته شده و در نهایت در اختیار شما قرار می‌گیرد. در حال حاضر قیمت‌های مناسبی در این زمینه تعیین شده است که شما می‌توانید از این طریق حساب وبمانی خود را بسازید و کارهای مالی خود را انجام دهید. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است،‌ میزان کارمزد سایت کافه ارز نیز به کمترین حد خود رسیده است.

انواع کیف پول وبمانی

احراز هویت حساب وب مانی

یکی از سوالات مهمی که درباره انواع حساب وب مانی پیش می‌آید این است که برای استفاده از آن‌ها آیا نیازی به احراز هویت هست یا خیر. بررسی‌ها نشان می‌‌دهد که موضوع احراز هویت به صورت مستقیم به کاربرد شما برمی‌گردد. احراز هویت وب مانی برای کسانی لازم است که تراکنش‌های مالی آن‌ها در یک روز بیشتر از ۱۰۰ دلار باشد. در صورتی که شما می‌خواهید تراکنش‌های با حجم پایین داشته باشید، لازم به احراز هویت برای شما نخواهد بود. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، با احراز هویت حساب وب مانی از امکانات بیشتری نیز برخوردار می‌شوید.

اگر شما انواع حساب وبمانی را بررسی کنید،‌ متوجه خواهید شد که هر کدام آن‌ها دارای ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود هستند. با توجه به اینکه احراز هویت کردن در وب مانی نیازمند فعالیت‌های متعددی است، به شما توصیه می‌کنیم که این کار را با کمک خدمات افتتاح حساب وبمانی سایت کافه ارز انجام دهید. کافه ارز به شما یاری می‌دهد تا کار احراز هویت حساب خود را به سرعت و بدون هیچ‌گونه نگرانی به اتمام برسانید. برای اینکه بتوانید شرایط بهتری را از این جهت تجربه کنید، حتما حساب وبمانی را در بهترین شرایط برای خود فراهم سازید.

چرا حساب وب مانی پرسونال را پیشنهاد می‌دهیم؟

کسانی که می‌خواهند به صورت دائمی از وب مانی استفاده کنند، بهتر است که به سراغ اکانت وب مانی پرسونال بروند. در واقع میزان محدودیت‌ها در سایر انواع حساب‌ها بیشتر است و برای تراکنش‌های بالا نمی‌توان از آن بهره برد. در چنین شرایطی بهترین راه‌ حل ممکن این است که از حساب وب مانی پرسونال استفاده کنید. حساب پرسونال زمانی به شما داده می‌شود که احراز هویت خود را به درستی انجام داده باشید. امروزه شرایط بسیار خاصی در حساب پرسونال وجود دارد که شما می‌توانید از طریق سقف برداشت و واریز را به مقدار زیادی افزایش دهید.

همچنین کسی که به دنبال ایجاد حساب پرسونال است، باید اطلاعات هویتی خود را به شکل دقیق به وب مانی اعلام نماید. با توجه به اینکه شما می‌توانید از انواع حساب وب مانی برای خود استفاده کنید، مسلما حساب پرسونال امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. سایت کافه ارز قدم به قدم در کنار شما است تا کارهای مربوط به ایجاد حساب وبمانی را با دقت هر چه تمام انجام دهید. اگر حس می‌کنید که ساخت حساب وب مانی برای شما سخت است،‌ مسلما سایت کافه ارز می‌تواند این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما صورت دهد.

انواع حسابهای وب مانی

امروزه بسیاری از کاربران برای انجام انتقال‌های مالی خود از سرویس وب مانی بهره می‌برند که در نوع خود بسیار حائز اهمیت است. البته نباید فراموش کرد که در حال حاضر انواع حساب وب مانی وجود دارد که هر کدام آن‌ها دارای سقف برداشت و واریز مشخصی هستند. حساب پرسونال، بهترین نوع اکانتی است که شما می‌توانید از آن نهایت استفاده ممکن را ببرید. خوشبختانه سایت کافه ارز خدمات بی‌نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهد که افتتاح حساب وب مانی فقط یکی از آن‌ها به شمار می‌آید.

4.9/5 - (9 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *