احراز هویت وب مانی

احراز هویت وبمانی: وبمانی یکی از بهترین سیستم‌های پرداخت خارجی در جهان است که دفتر مرکزی آن در کشور روسیه قرار دارد. سرویس مالی وب مانی امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که شما هم می‌توانید از این فرصت برای خود بهره ببرید. برای اینکه بتوانید به تمامی امکانات موجود در وبمانی دسترسی داشته باشید، باید حتما احراز هویت وب مانی را در دستور کار خود قرار دهید. احراز هویت وبمانی یکی از مهم ترین کارهای است که هر شخص بعد از ساخت حساب کاربری خود باید انجام دهد چرا که بدون آن نمی توانید بیش از 300 دلار در کیف پول خود داشته باشید و روزانه هم می‌توانید تعداد تراکنش محدودی را انجام دهید. از همین جهت برای احراز هویت وبمانی می‌توانید از خدمات ویژه کافه ارز استفاده کنید. کافه ارز به شما کمک می‌کند تا فرایند افتتاح حساب وب مانی با احراز هویت را در سریع‌ترین زمان ممکن پشت سر بگذارید. شما با احرازهویت Web Money می توانید از صفر تا صد وب مانی استفاده کنید. در این مطلب از سایت کافه ارز قصد داریم به بررسی مبحث احراز هویت در وب مانی بپردازیم؛ تا انتها همراه ما باشید.

فهرست مطالب:

خرید وب مانی بدون احراز هویت

سیستم وبمانی (WebMoney) دارای مزایای بسیار زیادی است که به همین علت میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. با توجه به ویژگی‌های خاصی که در این زمینه وجود دارد، امروزه شاهد آن هستیم که تعداد کاربران این سیستم به صورت صعودی در حال افزایش است. این سیستم مالی دارای ارز اختصاصی خود است که با استفاده از آن می‌‌توان بسیاری از خریدهای اینترنتی را به آسانی انجام داد. بسیاری از افراد برای انجام خریدهای بین‌المللی خود به ارز وب مانی نیاز دارند. این اشخاص باید در ابتدا باید شارژ وب مانی را انجام داده و بعد از آن برای خرید اقدام نمایند.

با توجه به این‌که احراز هویت وب مانی می‌تواند برای شما وقت‌گیر باشد، بهتر است که از راهی استفاده کنید که نیازی به احرازهویت نداشته باشد. سایت کافه ارز به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات مالی به شما کمک می‌کند تا خرید وبمانی را بدون نیاز به احراز هویت پیچیده انجام دهید. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، برای احراز هویت در وبمانی نیز می‌توان از خدمات افتتاح حساب وبمانی کافه ارز بهره برد. با توجه به نکاتی که به شما گفته شد، همواره سعی کنید که از خدمات بی‌نظیر کافه ارز بهره ببرید.

احراز هویت در وب مانی

احراز هویت وب مانی با کارت ملی

زمانی که شما می‌خواهید از سرویس‌های پرداخت بین‌المللی برای خود استفاده کنید، حتما باید نگاه ویژه‌ای نیز به موضوع تحریم‌ها داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید تحریم‌های بین‌المللی برای ایران و شهروندان آن وضع شده است. بر همین اساس بسیاری از سرویس‌های مالی برای ایرانیان تحریم‌هایی را اعمال می‌کنند. در چنین شرایطی امکان احراز هویت برای ایرانیان وجود ندارد زیرا آن‌ها به سرعت شناسایی می‌شوند و حساب آن‌ها مسدود می‌شود. خوشبختانه سرویس وبمانی این تحریم‌ها را اعمال نمی‌کند. به همین جهت برای احراز هویت وبمانی می‌توان از طریق کارت ملی هم اقدام نمود.

وقتی که شما با کارت ملی خود احراز هویت در وبمانی را انجام می‌دهید،‌ بسیاری از محدودیت‌هایی که در این سرویس وجود دارد برای شما رفع خواهد شد. خوشبختانه با پیگیری‌هایی که در این زمینه صورت گرفته است، احراز هویت وبمانی به بهترین نحو ممکن در سایت کافه ارز صورت می‌‌گیرد. شما می‌توانید یک اسکن یا عکس از کارت ملی خود بگیرید و آن را در سایت کافه ارز در قسمت خدمات افتتاح حساب وبمانی بارگذاری کنید. همچنین سایر اطلاعات خواسته شده در این بخش را وارد نمایید تا از این طریق بتوانید فرایند احراز هویت وبمانی را به پایان برسانید.

مراحل احراز هویت وب مانی

با توجه به این‌که امکانات وب مانی برای شهروندان ایرانی بسیار مناسب است، افراد زیادی به دنبال فعالیت کردن در آن هستند. با این حال نباید فراموش کنید که احراز هویت وبمانی برای دسترسی کامل به امکانات آن لازم است. برای این کار شما باید مراحل احراز هویت در وب مانی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. اولین اطلاعات مهمی که باید ثبت کنید نام و نام خانوادگی است. با توجه به اینکه تحریمی در وبمانی معنا ندارد، بهتر است که تمامی اطلاعات هویتی خود را به‌درستی وارد کنید.

موارد دیگری که از شما خواسته می‌شود شماره تلفن و ایمیل است که حتما باید آن‌ها را به‌درستی وارد کنید. این موارد راه ارتباطی وب مانی با شما است پس حتما به آن‌ها دقت کافی را داشته باشید. در نهایت نیز اطلاعاتی نظیری ملیت، شهر و آدرس از شما خواسته می‌شود که باید به‌درستی وارد گردد. در صورت درخواست وب مانی،‌ باید یک عکس از کارت ملی یا پاسپورت خود نیز بارگذاری کنید. با توجه به توضیحات مهمی که به شما داده شد، حتما تمامی این مراحل را با دقت هر چه تمام پشت سر بگذارید.

خرید وب مانی بدون احراز هویت

فروش وب مانی بدون احراز هویت

امروزه بسیاری از ایرانیان در خارج از کشور مشغول کار و فعالیت هستند و از این طریق کسب درآمد ارزی می‌کنند. بخش زیادی از این افراد قصد دارند که درآمدهای ارزی خود را به ایران انتقال دهند. با توجه به این که ساختار تحریم‌ها ارسال پول به ایران را سخت کرده است، باید از سرویس‌های بدون تحریم همچون وب مانی استفاده کرد. وقتی که ارز وبمانی به حساب شما در ایران فرستاده می‌شود، باید برای نقد کردن درآمد ارزی در ایران اقدام نمایید. در چنین شرایطی بهترین کار ممکن این است که از خدمات نقد کردن درآمد ارزی در کافه ارز استفاده نمود.

شما این امکان را خواهید داشت که بدون احراز هویت وبمانی بتوانید درآمدهای ارزی خود را نقد نمایید. مسلما فرایند احراز هویت در وب مانی برای بسیاری از افراد پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد که شما می‌توانید با کمک این راهکار از احراز هویت بی‌نیاز شوید. در واقع شما در ابتدا نسبت به فروش میزان ارز مورد نظر خود به کافه ارز تقدام می کنید. بعد از این کار حساب کافه ارز شما به اندازه مقدار درخواستی شارژ خواهد شد که می‌توانید درخواست تسویه ریالی آن را ثبت نمایید.

تبدیل وبمانی به ریال بدون احراز هویت

بخش زیادی از کسانی که دارای درآمدهای ارزی هستند فریلنسرها می‌باشند که با بسیاری از کارفرمایان خارجی در ارتباط هستند. بر همین اساس برای اینکه این دسته از افراد بتوانند به راحتی درآمد خود را دریافت کنند، به کارفرمایان خود سیستم وب مانی را پیشنهاد می‌دهند. بعد از اینکه فریلنسرها درآمد خود را از طریق وبمانی دریافت نمودند،‌ باید برای تبدیل آن به ریال دست به کار شوند. خوشبختانه شما برای این کار نیازی به احراز هویت وب مانی نخواهید داشت.

در این مرحله شما شماره حساب وب مانی را از سایت کافه ارز دریافت می‌کنید و واریز وب مانی را به مقدار دلخواه انجام می‌دهید. سایت کافه ارز نیز معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما در ایران واریز می‌کند پس حتما از این امکان به نفع خود استفاده کنید. به صورت کلی برای برخورداری از خدمات کامل و جامع،‌ بهتر است که احراز هویت وبمانی را در دستور کار خود قرار دهید. ناگفته نماند که برای تبدیل وب مانی به ریال بدون احرازهویت شما با محدودیت‌هایی برای سقف میزان تراکنش مواجه خواهید شد؛ این در حالی است که با انجام احراز هویت در وب مانی، کار شما بسیار آسان‌تر خواهد شد.

احراز هویت وب مانی با کارت ملی

سرویس مالی وب مانی بهترین امکانات ممکن را برای انتقالات مالی فراهم کرده است. مواردی همچون انتقال پول بین‌المللی و انجام پرداخت‌های خارجی از این طریق ممکن خواهد بود. برای اینکه میزان دسترسی شما به امکانات این سرویس بیشتر شود،‌ به شما توصیه می‌کنیم که احراز هویت وب مانی را در برنامه‌های خود قرار دهید. سایت کافه ارز به عنوان برترین ارائه‌دهنده خدمات مالی در ایران از جمله افتتاح حساب وبمانی، به شما کمک می‌کند تا احراز هویت در وب مانی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. خوشبختانه خدمات مربوط به سایر سیستم‌های مالی همچون پی پال و پرفکت مانی نیز از این طریق ارائه می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *