وب مانی یا پرفکت مانی

وب مانی یا پرفکت مانی؟ امروزه برای این‌که بتوانید کارهای مالی و پرداخت ارزی خود را انجام دهید، راهکارهای مختلفی را پیش روی خود خواهید داشت. در حال حاضر سرویس‌هایی نظیر وب مانی و پرفکت مانی برای انجام انتقال‌های مالی پیشنهاد می‌شوند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. البته ناگفته نماند که این دو سرویس با یکدیگر تفاوت‌هایی نیز دارند که کاملا طبیعی محسوب می‌شود. با توجه به اهمیت بسیار بالای این موضوع، بهتر است که در این مطلب از سایت کافه ارز؛ شناخت بهتری نسبت به وب مانی یا پرفکت مانی به دست آورید.

ثبت سفارش خدمات پرفکت مانی

فهرست مطالب:

وب مانی و پرفکت مانی چیست؟

حتما تا به حال برای شما پیش آمده است که بخواهید خرید ارزی انجام دهید و یا این‌که به شخص دیگری پول بفرستید. این کارهای مالی را باید از طریق سیستم‌های به خصوصی انجام داد که دقیقا برای این کار ساخته شده‌اند. وبمانی و پرفکتمانی نمونه‌هایی از این سرویس مالی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان انتقال‌های مالی را به آسان‌ترین شکل ممکن صورت داد. وبمانی (WebMoney) یک شرکت روسی است که برای انتقالات مالی و پرداخت هزینه‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین دفتر مرکزی پرفکتمانی نیز در کشور پاناما قرار دارد. در وب مانی یا پرفکت مانی هیچ تحریمی برای ایرانیان در نظر گرفته نشده است که همین موضوع محبوبیت آن‌ها را بیشتر می‌کند.

به همین جهت شما این امکان را خواهید داشت که از هر دو سرویس بدون هیچ نگرانی استفاده کنید. بسیاری از افراد نمی‌دانند که از وبمانی یا پرفکت مانی استفاده کنند. در واقع هر کدام از این موارد ویژگی‌های خاص خود را ارائه می‌دهند که شما باید به این موضوع دقت کافی را داشته باشید. بررسی‌ها نشان می‌‌دهد که هر کدام از کاربران با توجه به شرایط خاص خود، از این سرویس‌ها به صورت ویژه بهره می‌برد. همچنین امکان استفاده از وبمانی یا پرفکت مانی نیز برای شما وجود خواهد داشت که در این حالت، میزان امکانات در اختیار شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

پرفکت مانی یا وب مانی

وب مانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟

بسیاری از افراد بین استفاده از پرفکت مانی یا وب مانی مردد هستند و نمی‌توانند انتخاب درستی داشته باشند. به همین جهت این دسته از افراد باید اول از ویژگی‌ها و قابلیت‌های هر کدام به صورت جداگانه اطلاع حاصل کنند و بعد از آن از این سرویس‌ها بهره ببرند. یکی از تفاوت‌های اصلی وب مانی یا پرفکت مانی در میزان کارمزد آن‌ها نهفته است. زمانی که شما می‌خواهید یک انتقال مالی را انجام دهید، باید در ابتدا به مقدار کارمزد نیز دقت داشته باشید. سیستم پرفکتمانی به ازای هر انتقالی که انجام می‌دهید،‌ ۵.۰ درصد کارمزد برای شما در نظر می‌‌گیرد.

به همین جهت شما می‌توانید به راحتی انتقال‌های مالی خود را انجام دهید. مقدار این کارمزد در وبمانی برابر با ۸.۰ درصد است. همانطور که مشاهده می‌کنید،‌ میزان کارمزد معاملات در وبمانی بیشتر از پرفکتمانی است. بر همین اساس اگر عامل کارمزد برای شما اهمیت زیادی دارد،‌ بهتر است که از سرویس مالی پرفکتمانی بهره ببرید. شاید در ابتدا فکر کنید که مقدار کارمزد، مبلغ زیادی نخواهد شد؛ این در حالی است که اگر تعداد تراکنش‌های شما زیاد باشد، مسلما میزان کارمزدی که پرداخت می‌‌کنید هم بسیار بالا خواهد بود.

تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

تفاوت وب مانی با پرفکت مانی در موارد متعددی دیده می‌شود که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با این حال این شما هستید که باید با بررسی دقیق این تفاوت‌ها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که بین وبمانی و پرفکت مانی وجود دارد در تعداد ارزهای پشتیبانی شده است. به طور کلی شما در سیستم پرفکت مانی می‌توانید از سه ارز رایج دلار، یورو و طلا  بهره  ببرید. در واقع پرفکت مانی فقط از این سه ارز گفته شده پشتیبانی می‌کند. بر همین اساس به شما توصیه می‌کنیم که برای ارزهای گفته شده از پرفکت مانی استفاده کنید.

مورد دیگری که باید به آن دقت کرد این است که وبمانی از این لحاظ گستردگی فراوانی دارد. در واقع تعداد ارزهای پشتیبانی شده در وبمانی بسیار بیشتر است که این موضوع نشان‌دهنده اهمیت بالای آن است. شما با کمک پرفکت مانی یا وب مانی می‌توانید پرداخت‌های ارزی خود را نیز به آسانی انجام دهید پس حتما برای آن برنامه‌ریزی لازم را داشته باشید.

تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

مقایسه وب مانی و پرفکت مانی

یکی از مهم‌ترین عواملی که باید در مقایسه وب مانی یا پرفکت مانی به آن پرداخته شود، میزان محبوبیت و اعتبار این سرویس‌ها است. در حال حاضر هر کدام از این سیستم‌ها دارای محبوبیت خاص خود هستند که شما می‌توانید از آن‌ها به صورت جداگانه استفاده کنید. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، بیشتر ایرانیان تمایل دارند که از پرفکتمانی برای انتقال‌های مالی خود استفاده کنند. پشتیبانی کردن از زبان فارسی در پرفکت مانی سبب شده است که کاربران ایرانی بتوانند آسان‌تر پرداخت‌های خود را انجام دهند.

ممکن است که کار کردن با زبان انگلیسی برای بسیاری از کاربران سخت باشد که با کمک این خدمات مشکل به کمترین حد خود می‌رسد. همانطور که می‌بینید پرفکت مانی بیشتر برای ایرانیان جذاب  است و بسیاری  از کارهای مالی خود را در این بستر انجام می‌دهند. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است،‌ میزان امکانات موجود در وبمانی نیز در حال افزایش است تا بتواند در این رقابت نزدیک حرفی برای گفتن داشته باشد. با توجه به اهمیت بالای موارد گفته شده،‌ همیشه  تمام تلاش خود را به کار ببندید تا بهترین سرویس مالی را برای خود انتخاب نمایید.

مقایسه وبمانی با پرفکت مانی از نظر سرعت تراکنش‌ها

زمانی که شما یک تراکنش مالی انجام می‌دهید، مسلما به دنبال آن هستید که به سرعت این انتقال صورت بگیرد. در چنین شرایطی بهترین کاری که می‌توان انجام داد این است که از پرفکت مانی یا وب مانی استفاده کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این دو مورد از نظر سرعت تراکنش‌ها تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. هر دو سرویس، کار انتقال اعتبار را به صورت آنی و لحظه‌ای انجام می‌دهند. با توجه به شرایط خاصی که در این زمینه وجود دارد، شما می‌توانید از هر کدام این سرویس‌ها بهره ببرید.

خوشبختانه پروتکل‌های امنیتی به کار رفته در پرفکت مانی و وبمانی به گونه‌ای است که سرمایه شما از هر گونه دستبرد و فیشینگ در امان خواهد بود. نکته جالب درباره این دو سرویس این است که هیچ کدام از آن‌ها توجهی به تحریم‌های اعمال شده علیه ایران ندارند. به همین جهت شما این امکان را خواهید داشت که بدون نگرانی از بابت مسدودیت حساب به فعالیت‌های مالی خود ادامه دهید. شما در هنگام ثبت‌نام می‌توانید تمامی اطلاعات هویتی ایرانی خود را وارد کنید و از این جهت برای شما هیچ گونه مشکلی به وجود نخواهد آمد.

مقایسه وب مانی و پرفکت مانی

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران به دنبال پیدا کردن یک سیستم مالی خوب هستند،‌ معمولا مقایسه پرفکت مانی با وبمانی را انجام می‌دهند. مسلما هر کدام از این موارد دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که باید دقت ویژه‌ای به آن داشته باشید. سایت کافه ارز با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات پرداخت ارزی بین المللی، تمامی خدمات مربوط به پرفکت مانی و وبمانی را از جمله خدمات افتتاح حساب، شارژ حساب، خرید ووچر، فروش و نقد کردن هر یک از آن‌ها را عرضه می‌‌کند که شما می‌توانید از این امکان برای خود بهره ببرید. مواردی همچون ایجاد حساب، شارژ اکانت و نقد کردن درآمدهای ارزی در سایت کافه ارز به صورت اتوماتیک انجام می‌شود که نرخ کارمزد مناسبی برای همه این موارد در نظر گرفته شده است.

 

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *