logo کاقه ارز

ارز دیجیتال ادونچر گلد (Adventure Gold) که توکن اختصاصی پروژه Loot است اخیرا وارد فهرست رمز ارزها در صرافی بایننس شده و توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کرده است. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، با هم مرور می‌کنیم ارز Adventure Gold چیست؟ آینده ارز دیجیتال AGLD چگونه خواهد بود؟

ارز دیجیتال Adventure Gold چیست؟

ارز دیجیتال ادونچر گلد (Adventure Gold) توکن اختصاصی پروژه توکن غیرمثلی Loot است. Loot یک پروژه متنی تصادفی و ماجراجویانه است که به صورت آنچین (Onchain) ایجاد و ذخیره می‌شود و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد در فضایی هیبرید که می‌تواند آینده NFT در حوزه سرگرمی‌ باشد، تفریح کنند. این پروژه به صورت هدفمند هیچ رابط کاربری، تصویر، آمار یا کارایی ندارد و در عوض، بر اساس یک مجموعه از ۸۰۰۰ توکن NFT متنی است که جامعه می‌توانند هرطور که می‌خواهند آن را تفسیر کنند.

این توکن‌های NFT حاوی متن‌های مختلفی شامل «Holy Greaves of Giants» تا «Grim Shout» هستند. هر ردیف حاوی نامی از یک آیتم در یک بازی ماجراجویانه است که هنوز وجود ندارد. اما به محض انتشار، مالک NFT، صاحب آن آیتم خواهد شد. از ۸ سپتامبر۲۰۲۱، کف قیمت Loot در OpenSea برابر با ۸.۵۶ اتر بوده است.

آینده ارز دیجیتال AGLD

ارز دیجیتال ادونچر گلد از رویکرد بازی NFT که Loot امیدوار است پیش برود، پیروی می‌کند. گرچه سادگی و منحصر به فرد بودن Loot الهام‌بخش جامعه وب ۳ بود تا با پروژه‌های متعدد بر اساس کدهای آن تطبیق پیدا کنند اما هدف این است که ادونچر گلد به عنوان توکن ناظر به کار برده شده و کاربران به اعتبار درون بازی یا پذیرش ادونچر گلد رای دهند. ادونچر گلد در دوم سپتامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و هر یک صاحبان Loot NFT توانست ۱۰۰۰۰ توکن آن را به صورت رایگان به دست آورد. با رشد قیمت ارز دیجیتال ادونچر گلد در روزهای اول خرید و فروش آن، این ایردراپ ارزشی بالغ بر ۷۰۰۰۰ دلار به ازای هر NFT داشت. مجموع توکن‌های ادونچر گلد ۷۵.۳ میلیون توکن است. هر یک از ۸۰۰۰ NFT اولیه Loot به صورت ایردراپ ۱۰۰۰۰ ادونچرگلد دریافت کردند و بقیه در بازار آزاد عرضه شد. این ارز دیجیتال در صرافی‌های شناخته‌شده بایننس و کوین بیس هم لیست شده‌اند.

خرید ارز دیجیتال ادونچر گلد

ارز دیجیتال Adventure Gold را می‌توانید از صرافی‌هایی همچون صرافی بایننس و کوین بیس خریداری کنید. برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز AGLD خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال Adventure Gold کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

نظر شما درباره ارز دیجیتال Adventure Gold چیست؟ آینده ارز AGLD را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

2/5 - (3 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.