logo کاقه ارز

صنعت رمز ارزها مملو از مفاهیم جدید شامل سهام‌گذاری و معاوضه توکن‌ها است. در این حوزه فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد. متاسفانه دسترسی به همه فرصت‌ها و ویژگی‌ها اغلب مستلزم این است که کاربران مدام بین ارزها و اکوسیستم‌های مختلف سوئیچ کنند که منجر به ایجاد تجربه کاربری طاقت‌فرسایی می‌شود. پلتفرم و ارز دیجیتال Coin98 می‌خواهند خود را به عنوان یک راه‌حل جامع دیفای برای دربرگرفتن همه ویژگی‌های حوزه ارزهای دیجیتال جا بیاندازند.

از آنجایی که تمایل جهانی به دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز همچنان در حال افزایش است، بنابراین ارائه راه‌حل‌های مناسب و راحت به موضوعی اساسی تبدیل شده است. علاوه بر این، اگر دیفای بخواهد توجه عموم را به خود جلب کند، این راه‌حل‌ها باید تا جای ممکن قابل دسترسی باشند. Coin98 از بیش از ۲۰ بلاکچین و ارزهای دیجیتال اختصاصی آن‌ها پشتیبانی کرده و کاربران می‌توانند به راحتی گزینه‌های مختلفی که در دسترس آن‌ها قرار دارد را بررسی کنند. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، به بررسی و معرفی پلتفرم و ارز دیجیتال Coin98 و آینده آن خواهیم پرداخت.

Coin98 چیست؟

ایده پلتفرم و ارز دیجیتال Coin98 در اوایل سال ۲۰۲۰ شروع به شکل‌گیری کرد. با رسیدن دیفای به اوج توجهات و ارزش از نگاه کاربران، بهترین زمان ممکن بود که یک پروژه جدید ایجاد شود. به دلیل این که نیاز به زیرساخت‌های امور مالی باز در جهان وجود دارد، تیم Coin98 این نیاز را به ماموریت خود تبدیل کردند. این تیم می‌دانستند که برای ارائه یک راه‌حل جامع برای دیفای، سواپ بین زنجیره‌ای، سهام‌گذاری، مزارع کشت سود و درآمد، باید کار زیادی انجام دهند.

Coin98 چه چیزی برای ارائه دارد؟

ویژگی های Coin98

در حال حاضر این پلتفرم از همه ویژگی‌ها و امکاناتی که قول داده بود، پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند به راه‌حل‌های ارائه شده در بیش از ۲۰ بلاکچین مختلف دسترسی داشته باشند. Coin98 با بیش از ۲۸۴۰۰۰ کاربر و طی ۴۸۸۰۰۰ تراکنش، بیش از ۲۱۶ میلیون دلار بازدهی داشته است. با استفاده از بلاکچین‌های مختلف، راه‌حل‌های مربوط به نقدشوندگی و دیفای Coin98 به کاربران این اطمینان را می‌دهد که به درزمان سواپ توکن‌ها، به بهترین قیمت دسترسی دارند. علاوه بر این، این تیم می‌تواند با جستجوی مسیرهای مختلف برای نهایی کردن تراکنش‌ها، هزینه سوخت را کاهش دهد.

ارز دیجیتال Coin98 چست؟

ارز دیجیتال Coin98 با نماد C98، توکن اختصاصی این پلتفرم است که در سه بلاکچین اتریوم ، بایننس اسمارت چین و سولانا قرار دارد. این توکن اهداف زیادی را محقق می‌کند. مثلا هولدرهای این توکن بخشی از هزینه تراکنش را به عنوان پاداش سهام‌گذاری دریافت کرده یا تخفیف‌های خاص عضویت برای خدمات و محصولات مختلف دریافت می‌کنند. علاوه بر این، ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98) به کاربران اجازه می‌دهد با ارائه پروپوزال در خصوص اکوسیستم Coin98 بر آن نظارت کنند.

روش کار Coin98 چگونه است؟

ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز برای اهداف مالی هرگز کار آسانی نبوده است. رقابت‌های آینده در فضای بلاکچین‌ها هم اکوسیستم وسیع‌تر را از هم گسسته ساخته و آشنا شدن کاربران با راه‌حل‌ها و مفاهیم جدید را بسیار پیچیده خواهد کرد. یکپارچه‌سازی تمامی این گزینه‌ها راه‌حل بهتری به نظر می‌رسد گرچه مستلزم فناوری‌های جدید است. به طور پیش‌فرض، بلاکچین‌ها قادر به ارتباط با یکدیگر نیستند. اکوسیستم Coin98 متشکل از چندین محصول شامل Coin98 Ventures، Coin98 Labs و Coin98 Network است.

Coin98 Ventures چیست؟

این بخش برای پیدا کردن و حمایت از برنامه‌نویسان در ساخت محصولات برای حوزه بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز طراحی شده است.

هدف از Coin98 Labs چیست؟

Coin98 Labs

تیم Coin98 از این طریق راه‌حل‌های جدید دیفای ایجاد کرده و دسترسی به بازار را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. این تیم چندین راه‌حل شامل کیف پول اختصاصی، صرافی و پورتفو ایجاد کرده است. امکانات دیگری توسط این تیم در حال ساخت است که شامل پشتیبانی از بلاکچین‌های جدید در موبایل، توسعه کیف پول، ادغام روش‌های L2 و راه‌اندازی سهام‌گذاری ارز دیجیتال Coin98 در اتریوم و بایننس اسمارت چین است.

چه چیزی باعث خاص بودن Coin98 می شود؟

گرچه سایر پروژه‌های دیفای به دنبال نقدینگی در بلاکچین‌های مختلف هستند اما آن‌ها اغلب به چند بلاکچین مختلف محدود می‌شوند. اما Coin98 با میانگین پشتیبانی از بیش از ۲۰ بلاکچین، بسیار فراتر از این صنعت پیش رفته است. اتفاق به لطف Space Gate امکان‌پذیر شد که یک پل بین بلاکچین‌های مختلف است که نقل و انتقال و سواپ را در شبکه‌های مختلف فعال می‌کند. در ماه‌های آینده آپدیت‌ها و بهبود‌های بیشتری در این پلتفرم ایجاد خواهد شد.

دسترسی به بلاکچین‌های مختلف بدون همکاری‌های استراتژیک غیرممکن است. پلتفرم و ارز دیجیتال Coin98 با Polygon، Terra، پنکیک سواپ، Avalance، Elrond، Fantom و Band Protocol در حوزه‌های مختلف همکاری می‌کند. حفظ ارتباط با اکوسیستم بلاکچین‌های مختلف به ساخت پل جهت ورود به نقدشوندگی بین زنجیره‌ای و سرویس‌های مختلف کمک می‌کند. تیم سازنده Coin98 با ایجاد اپلیکیشن وب و سواپ بین زنجیره‌ای در Extension Wallet به دنبال دسترسی بیشتر به ارزهای دیجیتال و دیفای است. راه‌اندازی ارز دیجیتال Coin98 و سهام‌گذاری آن در بلاکچین‌های مختلف به زودی انجام می‌شود.

زمان آغاز خرید و فروش C98

خرید و فروش ارز دیجیتال Coin98

به دلیل اینکه تیم سازنده در حال توزیع توکن‌ها از طریق Binance Launchpad است این پروژه توجه بیش از ۷۳۰۰۰ شرکت‌کننده ثبت شده را جلب کرده است که رقمی چشمگیر برای پروژه‌ای است که بیشتر مردم تا همین اخیر، در مورد آن نشنیده بودند. از ۲۳ جولای ۲۰۲۱، این توکن در فاز توزیع قرار دارد. خرید و فروش آن پس از اعلام بایننس آغاز خواهد شد.

قیمت ارز دیجیتال Coin98 توسط بایننس ۰.۰۷۵ دلار تعیین شده است. در حال حاضر، امکان پیش‌بینی قیمت آن وجود ندارد؛ چون فاکتورهای مختلف شامل موجودی در گردش و سود بازار در تعیین قیمت تقریبی دخیل هستند.

نظر شما درباره ارز دیجیتال Coin98 چیست ؟ آینده ارز دیجیتال Coin98 را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ برای خرید ارز دیجیتال Coin98 می‌توانید از بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کافه ارز استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان و ایمن‌ترین روش، این ارز را خریداری کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.