درباره کارمزد پرفکت مانی

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ باید در هنگام نقل و انتقال پول با سیستم پرفکت مانی مقداری از آن را به عنوان کارمزد به این سیستم بپردازید. اغلب افراد فعال در این حوزه نگران پرداخت هزینه‌ها و کارمزدهای بیش از حد هستند که پرفکت مانی می‌‌تواند انتخاب مناسبی باشد. زیرا با داشتن چندین مدل حساب کارمزدهای کمتری نسبت به سایر رقبا دریافت می‌کند. همانطور که می‌دانید در ایران مشکلات پرداخت بین المللی داریم خرید ووچر پرفکت به نظر کار سختی میاد ولی نگران نباشید کافه ارز کلیه این خدمات را به شما ارائه می‌دهد.  برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این حوزه و انجام هرچه بهتر کارهای مالی با سیستم پرفکت مانی می‌توانید از کارشناسان مجموعه کافه ارز کمک بگیرید.

فهرست

  • نحوه کار با پرفکت مانی
  • انواع حساب پرفکت مانی و کارمزد آن
  • کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟
  • انتقال از پرفکت مانی به بیت کوین
  • خرید ووچر پرفکت مانی از پرفکت مانی
  • نرخ کارمزد تراکنش‌ها در سایت‌های ایرانی

کارمزد پرفکت مانی چقدر است

نحوه کار با پرفکت مانی

پرفکت مانی به عنوان یک سیستم بانکی آنلاین است که چهارچوب‌های مناسبی برای انجام معاملات کاربران در نظر گرفته است. یکی از چهارچوب‌های مهم آن کارمزد نقل و انتقال پول می‌باشد. اگر برای شما هم سوال است که کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ باید بدانید کارمزد این سیستم با توجه به نحوه نقل و انتقال و نوع حساب‌ها مشخص می‌شود.
نحوه کار با پرفکت مانی بسیار ساده است؛ اما برای شروع کار باید یک حساب در آن بسازید. نکته مهم این که این سایت ایرانیان را تحریم نکرده؛ بنابراین پس از ورود به سایت در محل ثبت آدرس و کدپستی اطلاعات دقیق خود را وارد کنید، تا در مرحله وریفای کردن حساب مشکلی برای شما ایجاد نشود.
نیاز است که حتماً شماره تلفن شخصی خود را وارد کنید، تا کدهای لازم به شماره شما ارسال گردد و پس از مشخص کردن نوع حساب با خواندن قوانین سایت، آنها را تأیید کنید. پس از تایید ریجستر ایمیلی برای شما که حاوی یک آیدی کد است، ارسال می‌گردد که با استفاده از آن می‌توانید وارد اکانت خود شوید.

کارمزد چیست؟

تمامی سایت‌هایی که شرایط انتقال ارز را برای شما فراهم کرده‌اند، در ازای انجام تراکنش‌های مالی شما مبلغی را دریافت می‌کنند که این مبالغ برای هزینه‌های پنهان سایت‌ها صرف می‌شود. معمولا مواد غذایی که توسط وبسایت‌ها دریافت می‌شود، بسته به میزان ارزی که قرار است جابجا کنید، مشخص می‌شود.

پرفکت مانی هم مانند سایر وب سایت‌های فعال در حوزه نقل و انتقال پول، مبلغی را برای این جابجایی در نظر گرفته است که بسته به نوع حساب و نحوه نقل و انتقالات تغییر می‌کند.

 انواع حساب پرفکت مانی

انواع حساب پرفکت مانی و کارمزد آن 

برای ارائه خدمات بهتر به کاربران خود در سراسر دنیا حساب‌های مختلفی راه ‌اندازی کرده است، تا هر کاربر بنابر شرایط و نیاز خود بتواند از این حساب‌ها استفاده کند.
از آنجایی که برای همه افراد مهم است که بدانند کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ باید بگوییم که هر حساب پرفکت مانی کارمزد خاصی دریافت می‌کند. در ادامه به بررسی چهار نوع از حساب‌های کاربری پرفکت مانی می‌پردازیم:

حساب معمولی 

حساب معمولی شامل تمامی کاربران شده و حساب‌های تأیید نشده است که بیشترین میزان کارمزد را باید برای نقل و انتقالات خود بپردازند.

حساب وریفای شده 

حساب‌های وریفای شده یا تأیید شده هویت صاحبین حساب کاملا مشخص بوده و امکان انجام فعالیت‌های بیشتر را دارند. مبلغ کارمزد این حساب به نسبت حساب معمولی کمتر بوده؛ به همین جهت اغلب کاربران ایرانی به دنبال وریفای کردن حساب خود هستند.

حساب پریمیوم 

حساب پریمیوم برای افرادی است که بیشتر از یک سال حساب کاربری پرفکت مانی دارند و حداقل هزار دلار در حساب خود واریز کرده‌اند. میزان کارمزد دریافتی این حساب نسبت به حساب‌های معمولی و غیرفعال شده کمتر است.

حساب همکاری 

حساب همکاری که برای بانک‌ها، صرافی‌ها و در برخی از کشورها فعال است کمترین میزان کارمزد را از کاربران خود دریافت می‌کند.

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ 

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ 

هر نوع تراکنش مالی کارمزد مشخصی دارد؛ اما ارتباط مستقیم میزان کارمزد، با نوع حساب کاربران قابل چشم پوشی نیست. بهتر است هنگام افتتاح حساب اطلاعات خود را در مورد هر حساب و تراکنش‌های آن بالا ببرید، تا با انتخاب بهترین حساب متناسب با شرایط کاری خود هزینه‌های کمتری برای کارمزد بپردازید.

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ اگر پاسخ این سوال برای شما مهم است، باید بدانید که حساب‌های رده بالای پرفکت مانی ملزم به پرداخت کمترین میزان کاربرد هستند زیرا تراکنش‌های بیشتری را انجام می‌دهند.

اما به طور معمول بسته به نوع تراکنش از قبیل واریز و برداشت و همچنین نحوه خرید ارزهای دیجیتال یا انتقال پول برای خرید از وب سایت‌های آنلاین و بسیاری از موارد دیگر می‌توانند بر روی کارمزد پرفکت مانی تأثیر بگذارند.

کارمزد پرفکت مانی برخلاف سیستم‌های مالی دیگر مانند پی پال و وب مانی بسیار کمتر است و به طور معمول برای اکانت‎های وریفای شده حدود ۰.۵ درصد و برای اکانت‌های وریفای نشده حدود ۱.۹۹ درصد است.
در این بخش به مهمترین موارد کارمزد پرفکت مانی می‌پردازیم:

انتقال داخلی بین حساب‌های پرفکت مانی

کارمزد برای حساب‌های وریفای شده نیم درصد و حساب‌های وریفای نشده ۱.۹ درصد می‌باشد. یکی از آسان‌ترین نقل و انتقالات پول بین حساب کاربران perfectmoney است که به راحتی دو طرف معامله مورد شناسایی قرار گرفته و با روش‌های مختلف می‌توانند این کار را انجام دهند.

برداشت از حساب پرفکت مانی و انتقال به حساب بانکی 

در هنگام برداشت از حساب پرفکت مانی باید حدود ۲.۸۵ درصد به اضافه تراکنش مالی کارمزد پرداخت کنید. نکته مهم اینکه دسترسی کاربران ایرانی به این بخش از پرفکت مانی ممکن نیست و هیچ کدام از بانک‌های کشور در حال حاضر از پرفکت مانی پشتیبانی نمی‌کند. پس دقت داشته باشید که کارمزد در این نوع بسته به بانک مقصد ممکن است قدری تفاوت داشته باشد.

انتقال از پرفکت مانی به بیت کوین 

در هنگام انتقال از پرفکت مانی برای خرید بیت کوین حدود نیم درصد کارمزد باید بپردازید. بیت کوین به عنوان مشهورترین رمز ارز جهان است که نرخ تبدیل واحد پرفکت مانی به بیت کوین به صورت لحظه‌ای توسط سیستم محاسبه می‌شود. با کمک این کیف پول براحتی می‌توانید ارزهای دیجیتال را نیز خرید و فروش کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی از پرفکت مانی 

اگر ووچر را از پرفکت مانی به صورت مستقیم خریداری کنید، باید برای حساب وریفای شده نیم درصد و حساب ریفای نشده ۱.۹ درصد کارمزد بپردازید. ووچرها که در واقع کدهای الکترونیکی ۱۶ رقمی برای انتقال پول در شبکه پرفکت مانی هستند، شرایط خرید و فروش را برای کاربران در سطح بین الملل آسان‌تر کرده‌اند.

انتقال از کیف پول بیت کوین به پرفکت مانی 

برای انتقال پول‌های خود از بیت کوین به پرفکت مانی هیچ کارمزدی از شما دریافت نمی‌شود و در واقع کارمزد آن صفر است.

انتقال پول و تبدیل آن به ارز

یکی از راه‌های برداشت از حساب پرفکت مانی تبدیل پول به ارزهای مشهور مانند دلار و یورو است که نرخ کارمزد تبدیل آنها ارتباط مستقیم به بازار ارز پیدا می‌کند و هیچ روش خاصی برای محاسبه کارمزد آن وجود ندارد.
نکته مهم در مورد دریافت کارمزد پرفکت مانی این است که کارمزد از فرستنده حساب کم خواهد شد و دریافت کنند هیچ کارمزدی پرداخت نمی‌کند.

آیا میزان کارمزد نقل و انتقالات پرفکت مانی در خارج و داخل ایران متفاوت است؟

یکی از ویژگی‌های خاص سیستم پرفکت مانی این است که ایرانیان را تحریم کرده و آنها به راحتی می‌توانند در این وبسایت فعالیت کنند. اما نکته مهم این است که هیچ تفاوتی ندارد، از داخل ایران یا خارج ایران فعالیت‌های مالی خود را انجام دهیم.

این سیستم برای تمامی کاربران خود یک کارمزد واحد را متناسب با قوانین و مقررات مشخص شده در سایت دریافت می‌کند. در واقع فقط زمانی ممکن است نرخ کارمزد متفاوت پیدا کند که نرخ بازار ارز تغییر داشته باشد.

نرخ کارمزد تراکنش‌ها در سایت‌های ایرانی

نرخ کارمزد تراکنش‌ها در سایت‌های ایرانی

برخی از کاربران که به راحتی نمی‌توانند با سیستم پرفکت مانی یا تمامی سیستم‌های پولی بین المللی کار کنند. از سایت‌های واسط استفاده می‌کنند، تا برای آنها خرید و فروش پرفکت مانی یا هر ارز دیگری را انجام دهند.

میزان کارمزدی که سایت‌های ایرانی دریافت می‌کنند، متناسب با قوانین و اهداف آنها تعیین می‌شود و ممکن است برخی از سایت‌ها کارمزد اضافه‌تر دریافت کرده و همان کار مشابه را انجام بدهند  .

در این زمینه مجموعه کافه ارز یکی از معتبرترین وب سایت‌های فعال است که با دریافت کمترین میزان کارمزد کلیه تراکنش‌های مالی شما را به بهترین شکل و سریع‌ترین زمان انجام می‌دهد.

به راحتی می‌توانید مقدار پرفکت مانی که قرار است خریداری کنید را در ازای پرداخت دلار یا هر ارز دیگری توسط این مجموعه انجام بدهید.

سخن آخر

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ برای مشخص شدن کارمزد در هر مرحله از عملیات واریز و برداشت پول در سیستم پرفکت مانی بهتر است از افراد و کارشناسان متخصص در این حوزه کمک بگیرید، تا به بهترین نحو بتوانید معاملات اینترنتی و بین المللی خود را انجام دهید. مجموعه کافه ارز یکی از معتبرترین مراکز فعال در حوزه نقل و انتقالات ارز بوده که به راحتی می‌توانید از کارشناسان آنها در هر مرحله از کار مشاوره دریافت کنید و یا به طور کامل تمام فعالیت‌های پولی خود را به آنها بسپارید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *