logo کاقه ارز

ارز دیجیتال Tribe در مدت ۲۴ ساعت بیش از ۳۵ درصد افزایش قیمت داشت و توانست در کنار پرسودترین رمز ارزها شامل BFC، GNO و ترا لونا قرار بگیرد. سرمایه‌گذاران مشتاق هستند علت رشد این ارز را بدانند. سرمایه‌گذارانی که به دنبال انفجار قیمتی ارز دیجیتال بعدی هستند، مدتی ارز دیجیتال ترایب را در رادار خود داشته و بقیه پس از رشد چشمگیر آن، به این آلت کوین علاقمند شدند. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، به بررسی و معرفی ارز ترایب (TRIBE) و آینده آن خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال Tribe چیست؟

ارز دیجیتال ترایب (TRIBE) در واقع توکن نظارتی در پروتکل دیفای محور  Fei است. این پروتکل یک استیبل کوین جداگانه هم به نام FEI دارد. هولدرهای توکن Tribe می‌توانند در تصمیمات مهم پروتکل Fei مشارکت کنند. در حال حاضر ۴۵۳ میلیون توکن از آن در گردش است و موجودی کل آن ۱ میلیارد عدد برآورد می‌شود.

علت رشد ارز Tribe چیست؟

پس از لیست شدن ارز دیجیتال ترایب در صرافی بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان، که این ارز را در معرض دسترسی سرمایه‌گذاران قرار داد، قیمت آن افزایش یافت. Tribe همچنین در صرافی کوین بیس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در آمریکا و پلتفرم برگزیده بسیای از سرمایه‌گذاران سازمانی، قابل دسترسی است. پروتکل Fei اخیرا چندین پروپوزال نظارتی هم منتشر کرده است.

آیا ارز دیجیتال ترایب سرمایه گذاری خوبی است؟

ترایب یک ارز دیجیتال جدید است که در آوریل ۲۰۲۱ به بازار معرفی شد. پروتکل Fei که ارز دیجیتال ترایب در آن نقش توکن نظارتی را دارد در حوزه دیفای قرار دارد که همین حالا هم پا به پای توکن‌های غیرمثلی (NFT) در حال رشد هستند. بنابراین با رشد و توسعه بازار دیفای، ارز دیجیتال ترایب هم می‌تواند رشد کند.

لیست شدن ارز Tribe در بایننس

گرچه قیمت ارز دیجیتال ترایب در حال حاضر کمتر از بالاترین قیمت آن قرار دارد اما برخی از سرمایه‌گذاران در همین مدت کوتاه عرضه این ارز و لیست شدن آن در بایننس، پول خوبی از آن به دست آورده‌اند. برای مثال، اگر شما این ارز را یک ماه پیش خریده بودید، امروز حدود ۶۰ درصد سود کسب کرده بودید. سرمایه‌گذارانی که به دنبال خرید در کف هستند باید این نکته را در نظر داشته باشند که ارز دیجیتال ترایب در حال حاضر ۶۰ درصد ارزان‌تر از بالاترین قیمت آن یعنی ۲.۴۹ دلار است.

به دلیل ماهیت نوسان‌پذیری شدید بازار ارزهای دیجیتال، به نظر می‌رسد این ارز قبل از پایان سال ۲۰۲۱ بتواند به رکورد قبلی خود در ۲.۴۹ دلار برسد. اگر هر ماه ۵ درصد به قیمت Tribe اضافه شود، قیمت این ارز در سال ۲۰۲۵، حدود ۱۰ دلار خواهد بود

نحوه خرید ارز Tribe

اگر می‌خواهید این ارز را در پورتفوی خود داشته باشید، برای خرید ارز دیجیتال Tribe می‌توانید از خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال در کافه ارز استفاده کنید. کافی است با ایجاد حساب کاربری در کافه ارز و احراز هویت، سفارش خرید این ارز و بیش از ۲۵۰ ارز برتر دیگر را ثبت کنید. سفارش شما ظرف مدت زمان کوتاهی به صورت خودکار انجام شده و ارز خریداری شده وارد کیف پول شما می‌شود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.