logo کاقه ارز

WAX بلاک چین مخصوص خرید و فروش کالاهای مجازی مانند آیتم‌های کمیاب و کلکسیون‌ها در بازی‌های ویدیویی و دنیای مجازی است. صنعت بازی‌های ویدیویی بسیاری گسترده است؛ هر ساله بیش از ۴۰۰ میلیون گیمر بیش از ۵۰ میلیارد دلار صرف خرید کالاهای مجازی می‌کنند. مزیتی که بلاکچین می‌تواند برای این اقتصاد فراهم کند که هم‌اکنون مجازی و بر اساس کالاهای کمیاب است، شامل تمرکززدایی، شفافیت و کارآمدی است. بلاکچین و ارز دیجیتال WAX امیدوار است که جزو پیشگامانی باشد که محبوبیت بازی‌های ویدیویی را با توسعه بلاک چین گره می‌زند. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، به بررسی و معرفی بلاکچین و ارز دیجیتال وکس (WAXP) و آینده آن خواهیم پرداخت.

WAX چیست؟

بلاکچین WAX به عنوان بازار غیرمتمرکز و پلتفرم اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز عمل می‌کند که تمرکز ویژه آن روی بازی‌های ویدیویی و کلکسیون‌های مجازی است. گیمرها به جای اعتماد به یک ارائه‌دهنده متمرکز بازی‌های ویدیویی می‌توانند دارایی‌های مجازی خود را داشته باشند و آن‌ها را با هرکسی که در پلتفرم WAX حضور دارد خرید و فروش کنند. دارندگان کالاهای مجازی می‌توانند بدانند که کالاها کمیاب هستند و نمی‌توانند هر زمان که توسعه‌دهندگان بازی تصمیم گرفتند تعداد بیشتری تولید کنند، ایجاد شوند.

تاریخچه مختصری از WAX

تاریخچه ارز دیجیتال WAX

در سال ۲۰۰۴ یک بازار ثانویه همتا به همتا برای فروش آیتم‌های بازی World of Warcraft ایجاد شد. در سال ۲۰۱۵، OPSkin ایجاد شد و در نهایت به بازار پیشرو برای خرید و فروش کالاهای درون بازی‌های ویدیویی تبدیل شد. در سال ۲۰۱۷، عرضه اولیه ارز دیجیتال WAX کامل شد.

چه چیزی بلاکچین WAX را خاص می کند؟

عامل متمایزکننده بلاکچین WAX تیم سازنده آن است که در حوزه مورد نظر خود یعنی خرید و فروش آیتم‌های مجازی تخصص و تجربه دارند. OPSkin در صنعت خود پیشرو است و همین حالا هم به میلیون‌ها مشتری که میلیون‌ها معامله و خرید را در پلتفرم‌ آنها کامل کرده‌اند، خدمات‌ رسانی می‌کند. با داشتن این تیم در ساخت پروتکل و ارز دیجیتال WAX دانش و تجربه در این صنعت خاص به اکوسیستم WAX وارد شده است.

بلاکچین WAX برای رسیدن به سرعت و مقیاس‌پذیری بالا از اثبات سهام محول شده (DPOS) به عنوان الگوریتم اجماع خود استفاده می‌کند؛ به این صورت که دارندگان ارز دیجیتال WAX از توکن‌های خود برای رای دادن به ۲۱ Guild در بلاکچین WAX استفاده می‌کنند و برای ایجاد بلاک جدید پاداش دریافت می‌کنند.

توکن های WAX چگونه ایجاد شد؟

در زمان عرضه اولیه ارز دیجیتال وکس ، ۶۴.۷۵۰.۰۰۰ توکن به مبلغ ۹.۶ میلیون دلار فروخته شد. توکن‌های فروخته شده در زمان عرضه اولیه توکن‌های ERC20 بر بستر بلاکچین اتریوم بودند. مجموع توکن‌های موجود ۱.۸۵۰.۰۰۰.۰۰۰ عدد است که در زمان ایجاد اولین بلاک از بلاکچین رسمی WAX تولید شد.

ارز دیجیتال WAX در صرافی‌های بزرگ مانند Huobi و اخیرا بایننس برای خرید و فروش موجود است. برای هولد کردن توکن‌های WAX باید کیف پولی داشته باشید که با بلاکچین WAX سازگاری داشته باشد. شما همچنین می‌توانید برای سهام‌گذاری یا تولید بلاک‌های جدید، WAX پاداش بگیرید.

کاربرد توکن های WAX چیست؟

کاربرد ارز دیجیتال WAX

کاربرد اصلی ارز دیجیتال WAX علاوه بر استفاده در اثبات سهام برای امنیت بلاکچین، استفاده به عنوان یک روش پرداخت و توکن معاملاتی است. کاربران می‌توانند با استفاده از این توکن، کالاهای مجازی را در بلاکچین WAX خریداری کنند. به عنوان توکن اختصاصی در بلاکچین WAX می‌توان از آن برای کارمزد در زمان ایجاد و استفاده از قراردادهای هوشمند استفاده کرد.

آینده بلاکچین و ارز دیجیتال WAX

آینده بلاکچین و ارز دیجیتال WAX بر توسعه بیشتر پروتکل و شبکه WAX تمرکز دارد. به عنوان یک بلاکچین کاملا کاربردی، تیم توسعه‌دهنده آن قصد رشد جامعه کاربران، برنامه‌نویسان، اپلیکیشن‌ها و کل اکوسیستم را با استفاده از برنامه‌هایی مانند WAX Worker Proposal System که به برنامه‌نویسانی که به توسعه پلتفرم کمک می‌کنند توکن WAX پاداش می‌دهد و WAX Creator Contest که به مردمی که از این ابزار برای ایجاد توکن‌های غیرمثلی مانند استیکر، کلکسیون و آثارهنری استفاده می‌کنند، پاداش می‌دهد، دارند.

نظر شما درباره ارز دیجیتال WAX چیست ؟ آینده ارز دیجیتال وکس را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ برای خرید ارز دیجیتال WAX می‌توانید از بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کافه ارز استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان و ایمن‌ترین روش، این ارز را به صورت اتوماتیک خریداری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.