xCoins.io، نباید با Xcoins.com اشتباه گرفته شود. یک بستر اعطای وام بیت کوین است که به شما امکان می دهد بیت کوین ها را قرض یا قرض دهید. این بستر با استفاده از کارتهای اعتباری و سایر روشهای پرداخت معمولی، بلافاصله وام گرفتن بیت کوین آسان است. xCoins یک شرکت خصوصی است که در تاریخ 1 آوریل 2016 در سانتا مونیکا، ایالات متحده تأسیس شده است. این شرکت دارای چهار کارمند ثبت شده است. که به سرپرستی بنیانگذار سرگئی نیکیتین فعالیت می کنند. گذشته از این جزئیات اساسی، ما اطلاعات محدودی درمورد اینکه چه کسی شرکت را اداره می کند یا نحوه عملکرد شرکت چیست. تعداد معدودی از انتشارات مطبوعاتی حمایت شده بصورت آنلاین منتشر شده است. این شرکت تحت عنوان Aspect Intl، Inc. فعالیت می کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

XCOINS EXCHANGE چیست؟

از آنجا که xCoins یک وام امن وام است. وام گیرندگان موظفند چیزی را به عنوان وثیقه برای وام تعهد کنند. دقیقاً مانند وام مسکن یا وام خودرو، وام دهنده در طول وام نوع وثیقه وام می دهد. در این حالت، وام در ازای BTC به وام دهنده می دهد.
یکی از موارد منحصر به فرد در مورد xCoin این است که می توانید با PayPal بیت کوین بخرید. در سال 2016، xCoins یکی از معدود سیستم عامل هایی بود که می توانستید با استفاده از پی پال بیت کوین بخرید. xCoins همچنین از کلیه کارتهای اعتباری اصلی و سایر روشهای پرداخت راحت پشتیبانی می کند.


به طور معمول، خرید بیت کوین با پی پال به دلیل پتانسیل بازپرداخت بسیار چالش برانگیز است. با این حال، xCoins راهی برای این امر پیدا کرده است. زیرا این شرکت از نظر فنی بیت کوین را به شما نمی فروشد: فقط به شما بیت کوین قرض می دهد. شما با یک وام دهنده ارتباط برقرار می کنید. به PayPal آن وام دهنده پول می فرستید. سپس وام دهنده بیت کوین را برای شما ارسال می کند.

XCOINS

روند وام xCoins


روند وام xCoins جایی بین فروش و وام است. برای شروع، خریدار اعلام می کند که چند بیت کوین برای خرید دارد. خریدار مراحل تأیید شناسه را کامل می کند. سپس معادل USD مبلغ وام گرفته شده را واریز می کند. خریدار همچنین نیاز به اضافه کردن کارت اعتباری یا هزینه های پردازش پی پال و مبلغی ثابت دارد. که به عنوان بهره وام عمل می کند.


به دلیل این ساختار وام منحصر به فرد وام، xCoin از لحاظ فنی بهره جاری وام را شارژ نمی کند. بهره در حال حاضر به عنوان پرداخت یک بار ساخته شده است. با این حال، کل هزینه های خرید بیت کوین با xCoin تمایل به افزایش بیش از 20٪ دارد. بنابراین مطمئناً بدون در نظر گرفتن حق بیمه مبلغی برای XCoin پرداخت می کنید.
پس از گرفتن وام با xCoins، می توانید وام را در هر زمان بازپرداخت کنید. تا مبلغ واریز USD خود را منهای هزینه های خود برگردانید. 

شما باید معادل USD بیت کوین را که قرض گرفته اید برگردانید. اگر مثلاً 1 BTC را قرض کردید که BTC 10،000 دلار بود. و سپس BTC به 20،000 دلار افزایش یافت، پس فقط باید 0.5 BTC را برگردانید (مبلغ USD یکسان است).
xCoins همچنین به شما امکان می دهد که از طریق سیستم عامل بیت کوین قرض دهید. به عنوان وام دهنده، تصمیم می گیرید که چقدر حاضر هستید به USD وام دهید. سپس آن مبلغ را به حساب xCoins خود واریز کنید. xCoins به طور خودکار شما را با خریداران (وام گیرندگان) جفت می کند. و آن وام گیرندگان پول را مستقیماً به حساب پی پال شما واریز می کنند.

XCOINS

ویژگی های اصلی


ویژگی های اصلی xCoins عبارتند از:

خرید بیت کوین با پی پال: xCoin از اولین سیستم عامل هایی بود که به شما امکان خرید ایمن و آسان بیت کوین را با پی پال داد. قبل از xCoins خرید بیت کوین با پی پال به دلیل پتانسیل بازپرداخت دشوار بود. می توانید بیت کوین را از طریق xCoin به طور مستقیم با اعتبار پی پال یا مانده حساب پی پال خریداری کنید.

خرید بیت کوین با کارت های دبیت و نقل و انتقالات بانکی: xCoin از خرید کارت بدهی و نقل و انتقال بانکی از طریق ACH پشتیبانی می کند.
پرداخت با کارتهای اعتباری: xCoin پرداخت کارت اعتباری را از طریق PayPal قبول می کند.

سود وام


xCoins همچنین یکی از معدود سیستم عاملهای وام است که ضمانت حاشیه سود را ارائه می دهد. xCoins سود وام دهندگان را تضمین می کند. اگر به هر دلیلی، حاشیه سود وام دهنده زیر 50٪ از وام سقوط کند. در این صورت xCoins این وام دهنده را بازپرداخت می کند تا حداقل به حاشیه سود 50٪ بازگردد.

ویژگی های جزئی

کنترل نوسانات قیمت: اگر قیمت BTC در طول وام بالا یا پایین شود، چه اتفاقی می افتد؟ وام ها همیشه به دلار USD. اگر 1 BTC را با مبلغ 10،000 دلار قرض داده اید، اما قیمت بیت کوین اکنون 20،000 دلار است، پس فقط باید مبلغ معادل USD BTC را برگردانید، که 0.5 BTC (10،000 دلار) است.

ساختار ساده هزینه: بسیاری از سکوهای وام دارای ساختار پیچیده هزینه ای هستند و یا نرخ بهره با تمسخر را بالا می برند. در همین حال، xCoins یک ساختار هزینه ساده دارد که مستقیماً در وام ساخته شده است. آسان است بدانید که مبلغ پرداختی برای بیت کوین خود را که در صف مقدم خریداری شده است، پرداخت می کنید.

XCOINS


خرید بیت کوین در چند دقیقه: بسیاری از صرافی ها باعث می شوند روزها منتظر بمانید تا هویت خود را تأیید کنید و برای اولین بار بیت کوین بخرید. در عین حال xCoin به گونه ای متفاوت عمل می کند، به شما امکان می دهد بیت کوین خود را در عرض چند دقیقه بدست آورید.

بازپرداخت وام آسان: xCoins بازپرداخت وام را آسان می کند. هر زمان که آماده بازپرداخت وام هستید، فقط با وام دهنده تماس بگیرید. سپس مقدار بیت کوین را به کیف پول بیت کوین خود برگردانید. سپس، وام دهنده به حساب پی پال شما پرداخت می کند. وام گیرنده موظف است تمام هزینه های پردازش و هزینه های انتقال بانکی را بپردازد.

XCOINS ارزها و جفت ها

xCoins فقط با بیت کوین (BTC) و دلار آمریکا (USD) سر و کار دارد. هیچ ارز و یا ارز رمزپایه دیگری در این سیستم عامل پشتیبانی نمی شود.

XCOINS از روش های سپرده گذاری و برداشت حمایت کرد

xCoins از کارتهای بدهی، کارتهای اعتباری، PayPal و نقل و انتقالات بانکی (از طریق ACH) پشتیبانی می کند.  بیشتر نقل و انتقالات با استفاده از پی پال (از جمله اعتبارات پی پال یا مانده حساب پی پال شما) انجام می شود. شما پول را از طریق این روش ها مستقیماً به وام دهنده منتقل می کنید. در ضمن وام دهنده BTC را به xCoin واریز می کند. xCoins USD ندارد.

XCOINS سهولت استفاده

استفاده از xCoins ساده است. xCoins فرآیند وام گرفتن را بطور خودکار کنترل می کند، اگرچه وام گیرندگان در هر زمان که آماده بازپرداخت وام باشند با وام دهندگان تماس بگیرند.

اعتماد و حریم خصوصی XCOINS

xCoins هیچ نقض امنیتی و افشای اطلاعاتی در سطح عمومی را تجربه نکرده است. این شرکت اطلاعات زیادی درباره خود یا افرادی که با این شرکت درگیر هستند، فاش نمی کند، و در کل xCoin شفافیت محدودی دارد.

کلمه نهایی

xCoins یک بستر قرض و قرض گرفتن بیت کوین است که به دنبال رقیب برتر مانند BlockFi و Nexo است. وام گیرندگان می توانند با استفاده از گزینه های پرداخت منحصر به فرد مانند PayPal ، کارت های بدهی، کارت های اعتباری و نقل و انتقال بانکی، بیت کوین را خریداری کنند، در حالی که در هر زمان دیگری بیت کوین قرض می گیرند، کل هزینه های 15 تا 20 درصد را پرداخت می کنند.


در عین حال وام دهندگان می توانند از سهام بیت کوین خود سود کسب کنند. فقط بیت کوین را به xCoin واریز کنید، سپس وقتی xCoins شما را با یک وام گیرنده مطابقت می دهد، سود کسب کنید.
xCoins از سال 2016 به راحتی عمل می کند. این سایت یک مدل تجاری منحصر به فرد (به ویژه با ضمانت سود آن برای وام دهندگان) دارد، اما به نظر می رسد یک روش قانونی برای تعامل وام گیرندگان و وام دهندگان با یکدیگر است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *