خرید کالا با پرفکت مانی

خرید کالا با پرفکت مانی یکی ازبهترین روش ها برای خرید از سایت های پذیرنده پرفکت مانی است. به طور کلی افرادی که اقدام به خرید پرفکت مانی می کنند؛ یکی از اهداف شان این است که به راحتی از فروشگاه های اینترنتی خرید کنند. PerfectMoney یکی از محبوب ترین کیف پول ها در ایران است؛ زیرا دچار تحریم های اقتصادی نیست. از این رو هر ایرانی به راحتی می تواند اقدام به ایجاد حساب و استفاده از آن کند.

مهم ترین کاربردهای پرفکت مانی

پرفکت مانی یک نوع سیستم پرداخت جهانی می باشد که دفتر رسمی آن در کشور پاناما قرار دارد. این مجموعه خدماتی چون ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت را برای کاربران و همچنین کسب و کارهای آنلاین آسان تر کرده است. از جمله کاربردهای PerfectMoney می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دریافت ارز به صورت دلار، یورو و …؛
 2. انتقال ارز به صورت آنلاین؛
 3. خرید کالا و خدمات از سایت و کسب و کارهای آنلاین؛
 4. خرید دلار، یورو، بیت کوین …؛
 5. ذخیره امن پول ها روی حساب های الکترونیکی و دریافت سود ماهانه.

فرایند خرید کالا با پرفکت مانی (PerfectMoney) چگونه است؟

در زمان خریدهای اینترنتی، مهم ترین مسئله ای که ذهن خریداران را مشغول می کند؛ شیوه خرید با آن است. در حال حاضر خرید از فروشگاه های اینترنتی بین المللی یک کار ساده و فوق العاده لذت بخش است. اما با توجه به این که ایرانیان به بانک جهانی متصل نیستند، در این زمینه دچار مشکل هستند. در این میان خرید با پرفکت مانی یکی از بهترین روش هاست که دارای کمترین کارمزد و برای حساب های وریفای شده تا 5 درصد است.

حتما بخوانید  پرفکت مانی شبکه ی مالی قوی و ایمن برای تبادلات ارزی

به طور کلی خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی تا حدودی یکسان است. اما اگر شما این نوع خرید را با کمک سایت های واسطه ای انجام دهید؛ بسیار آسان تر و لذت بخش تر است. رابط کاربری این مجموعه ها آسان می باشد و سایت با جزئیات غیرضروری بارگیری نمی شود. شما برای خرید کالا با پرفکت مانی باید نهایت دقت را داشته باشید؛ زیرا مبلغ واریزی شما غیرقابل بازگشت خواهد بود. در ضمن شما بدون ارائه هیچ مدرکی می توانید خرید خود را انجام دهید.

بهترین سایت های پذیرنده پرفکت مانی

وب مانی و پرفکت مانی دو درگاه همتای یکدیگر هستند. از این رو در هر سایتی که رش پرداخت وب مانی قرار داشته باشد، به احتمال 99 درصد نیز روش پرداخت پرفکت مانی است. در ادامه شما را با چندین فروشگاه اینترنتی خارجی آشنا می کنیم.

 • Vpnsecure: خرید وی پی ان
 • Sonotel: ارائه شماره مجازی
 • Veeble: خدمات هاستینگ
 • علی اکسپرس: فروشگاه اینترنتی
 • Ibvpn: خرید وی پی ان
 • thcservers: خدمات هاستینگ
 • qhoster: خدمات هاستینگ
 • shinjiru: خدمات هاستینگ
 • Epay: درگاه پرداخت آنلاین
 • Igolder: خرید و فروش طلا
 • CoinBase: خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده

خرید کردن با پرفکت مانی یکی از رایج ترین روش های پرداخت در بیشتر سایت های خارجی است. در صورتی که شما دارای حساب پرفکت مانی نباشید؛ وبسایت های واسطه ای مانند فروشگاه آنلاین کافه ارز خرید را برای شما انجام می دهد. همچنین در صورتی که خودتان می خواهید خرید را انجام دهید؛ این گونه مجموعه ها برای شما اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی می کنند. در این مطلب شما را با خرید کالا با پرفکت مانی و سایت های پذیرنده پرفکت مانی آشنا کردیم.

حتما بخوانید  آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید