نقد پایر : پایر یکی از سیستم های پرداخت ارزی آنلاین و انتقال بین المللی پول است که در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار می باشد. فروش و خرید اتوماتیک پایر از طریق شرکت های واسطه ای چون کافه ارز به راحتی امکان پذیر است. شما از طریق سیستم نقد كردن درامد ارزي به راحتی می توانید اقدام به فروش پایر کنید. در ضمن شارژ حساب پایر و افزایش موجودی حساب آن به سرعت امکان پذیر است. نقد کردن دلار payeer به ریال یکی از موضوعاتی است که هر شخص دارنده آن با آن مقابله می شود. پس با ما همراه باشید تا شما را با این موضوع آشنا کنیم.

 

چگونه از حساب پایر خود برداشت کنیم؟

این نوع سیستم پرداخت آنلاین از 7 نوع کیف پول استفاده می کند. پس هر شخص می تواند همان ارزی را برداشت کنید که در کیف پول خودتان دارید. ایرانیان به دلیل این که تحریم هستند و این سیستم از ریال پشتیبانی نمی کند؛ باید از شرکت های واسط برای نقد پایر استفاده کنند. زمان برداشت از حساب پایر با توجه به روشی که استفاده می شود، متفاوت است. تقریبا 3 روز زمان نیاز است تا این پول به حساب بانکی شما منتقل شود.

جالب ترین ویژگی حساب پایر!

شما با معرفی کردن حساب پی یر به دوستان و آشنایان خود می توانید حق کمیسیون از طریق این سایت دریافت کنید. شما با قرار دادن لینک سایت خدمات ارزی پایر در اختیار دوستان تان و استفاده آن ها با چیزی حدود 100 روبل، شما 20 روبل هدیه دریافت می کنید. سپس شما از طریق شرکت های واسط ارزی می توانید اقدام به نقد پایر کنید. این میزان ممکن است در ابتدا مقدار کمی باشد. اما در طول درازمدت با توجه به گستردگی سیستم پرداخت آنلاین پی یر می توانید میزان درآمد خود را افزایش دهید.

روش انتقال وجه برداشت شده به حساب تان (نقد پایر چگونه است)

میزان شارژ حساب تان هر مقدار و هر نوعی باشد، با در نظر گرفتن قیمت روز آن می توان به ریال تبدیل کرد. سپس پول آن را به حساب بانکی تان واریز نمایید. برداشت و نقد کردن دلار پایر برای بسیاری از افراد مهم است. زیرا بسیاری از افراد مانند فریلنسرها از این طریق پول و دستمزد کارشان را دریافت می کنند. فریلنسرها یا هر شخص دیگری با درآمد ارزی می تواند شماره حساب شان را برای کارفرما ارسال کرده و اقدام به تحویل کسب درآمد دلاری شان کنند.

به طور کلی خود سایر پیر توانایی نقد کردن دلار payeer به ریال را ندارد و این کار باید توسط صرافی های معتبر در ایران انجام شود. در این میان بهترین و مطمئن ترین صرافی در زمینه خرید و فروش و نقد پایر، سایت های واسطه ای چون وبسایت کافه ارز می باشد.

به طور کلی شما برای انجام دادن امور مالی خود به هر جای از دنیا، می توانید از حساب Payeer استفاده کنید. نکته جالب در مورد آن این است که طرف مقابل تان نیازی به داشتن این حساب ندارد. شما برای نقد پایر و نقد کردن دلار payeer به ریال می توانید به وبسایت کافه ارز مراجعه کنید.

5/5 - (5 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *