چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟

چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟ این سؤالی است که به‌دفعات زیادی افراد مختلفی که نیاز به پرداخت ارزی و نقل و انتقالات مالی دارند آن را مطرح می‌کنند. پی پال یک کمپانی بین‌المللی است که در کشور آمریکا تأسیس شده است. به‌واسطه همین موضوع و به علت تحریم‌های آمریکا استفاده از خدمات این شبکه برای ایرانیان و در واقع با IP ایران امکان‌پذیر نخواهد بود.

تحریم ایرانیان توسط پی پال باعث شده که افراد این سؤال را مطرح کنند که آیا می‌توان به طریقی این تحریم‌ها را دور زد و یا همچنان از سرویس‌های پی پال استفاده کرد یا خیر؟ لازم است بدانید که امروز بخش بسیار زیادی از نقل و انتقالات بانکی بین‌المللی از طریق حساب پی پال در حال انجام است. می‌توان تنها با ساخت اکانت در پی پل از خدمات متنوع آن بهره برد. از مزیت‌های قابل‌توجه پی پال این است که به هیچ شماره حسابی نیاز نداشته و فقط از ایمیل شما استفاده می‌کند. پس بهتر است یک‌بار دیگر سؤال خود را مطرح کنیم که چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟

فهرست مطالب:

ثبت سفارش خدمات پی پال

معایب تحریم های پی پال

تحریم‌های شرکت‌های بین‌المللی و به‌خصوص آمریکایی بر علیه ایران و کاربران ایرانی همواره وجود داشته و در ارتباط با پی پال نیز همین روند وجود داشته و تغییر نکرده است. پی پال درصورتی‌که متوجه فعالیت یک اکانت با آی پی ایران شود اقدام به مسدود کردن حساب خواهد کرد. از همین رو می‌توان فهمید که پی پال در ارتباط با استفاده کاربران ایرانی از خدمات آن‌ها بسیار سختگیر بوده و همواره گزارشاتی در ارتباط با مسدود شدن اکانت کاربران داشته‌ایم. مسدود شدن حساب کاربر و قطع ارتباط باعث می‌شود که فرد تراکنش‌های خود را از طریق واسطه‌ها انجام دهد. از همین رو افراد همیشه از خود می‌پرسند که چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟

استفاده از پی پال با IP ایران

بیایید در ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که منظور از تحریم ایران توسط پی پال چیست؟ هرگاه یک فرد، خواه ایرانی باشد و یا خارجی، از داخل مرزهای ایران به سرویس‌های پی پال متصل شود، دسترسی به سایت کاملا قطع شده و فرد نمی‌تواند از خدمات پی پال استفاده کنید. از جمله خدماتی که این سرویس ارائه می‌دهد خرید و یا نقل و انتقال ارز است. همین موضوع باعث می‌شود فرد به این موضوع فکر کند که چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟

نحوه رفع تحریم پی پال

یکی از راه‌هایی که برای دور زدن تحریم‌های پی پال وجود داشته و اکثر ایرانی‌ها نیز در آن بسیار ماهر هستند وارد شدن و ثبت‌نام در سایت با هر IP به جز آی پی ایران است. بدین منظور نیاز است تا هنگام وارد شدن به این سایت و ثبت‌نام در آن مدارک و مستندات شرکتی که در ایران فعال نیست را وارد سایت کنید. البته این روش نیز ممکن است برای شما دردسر ایجاد کنید. اما در راستای پاسخ به پرسش چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم این روش یکی از بهترین تکنیک‌ها است.

شرکت پی پال در سالانه به‌صورت دوره‌ای و البته رندوم اطلاعات حساب کاربری افراد را چک می‌کند و از افراد فعال و معامله‌گران در خواست مستندات لازم را دارد. به همین دلیل اگر تخلفی صورت‌گرفته باشد متوجه خواهند شد. برای این که این بررسی‌ها و فیلترهای پی پال منجر به جریمه شدن شما نشود باید برخی نکات را رعایت کنید.

اگر بتوانید به پی پال اسناد و مدارکی را ارائه کنید که ثابت کند فعالیت شما در این شرکت کاملا قانونی بوده و در راستای قوانین پی پال است به دردسر نخواهید افتاد. به همین جهت سعی کنید از افرادی که آن‌ها را نمی‌شناسید و نمی‌دانید پول خود را در پی پال از چه طریقی به دست آورده‌اند مبلغی دریافت نکنید.

چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟ بله این سوالی است که هم اکنون نیز به آن فکر می‌کنید. یکی از نکات دیگری که برای دور زدن تحریم های پی پال وجود دارد وارد شدن به سایت این شرکت (paypal.com) از طریق هر آی پی جز آی پی ایران است. برای این منظور می‌توانید از VPNهای موجود استفاده کنید. البته این راه نیز مشکلات خود را دارد. شما باید همواره از طریق یک آی پی مشخص به سیستم وارد شوید؛ زیرا در صورت واردشدن با آی‌پی‌های متفاوت پی پال به این موضوع مشکوک شده و حساب شما را مسدود خواهد کرد. حتی ممکن است حساب‌های شما را نیز بلوکه نماید.

رفع تحریم پی پال

پی پال یکی از شرکت‌های بسیار مطرح در زمینه نقل‌وانتقال پول در جوامع بین‌المللی است که البته برای کشورهایی که از طرف آمریکا تحت تحریم‌های اقتصادی هستند در دسترس نمی‌باشد. باتوجه‌به تحریم‌های موجود و عدم سرویس‌دهی به کاربران ایرانی و امکان بلوکه کردن حساب این افراد، در پاسخ به سؤال چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟ پیشنهاد ما به شما برای رفع تحریم پی پال استفاده از خدمات پی پال صرافی‌های مطمئن همچون کافه ارز است. شما می‌توانید کلیه خدمات PayPal همچون افتتاح حساب، شارژ حساب، خرید با پی پال و همچنین فروش پی پال را در کفه ارز به آسانی و با اطمینان در ایران را از طریق کافه ارز انجام و پیگیری نمایید و بدین ترتیب یکی از ایمن‌ترین راه‌های استفاده از خدمات کمپانی پی پال را در اختیار داشته باشید.

4.8/5 - (22 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *