logo کاقه ارز

PayPal.Me راهی سریع تر و آسان تر برای پرداخت از طریق پی پال است. فقط کافی است لینک خصوصی سازی شده paypal.me/YourName خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و دیگران به راحتی می توانند برای شما پول ارسال کنند. واریزکننده ها لازم نیست آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه شما را بدانند. حتی نیازی نیست برنامه PayPal را نیز داشته باشند. آنها فقط باید بر روی لینک شما کلیک کنند. به PayPal.Me بروند، مبلغ را تایپ کرده و پول را ارسال کنند.

paypal.me

برای ایجاد لینک PayPal.Me فقط کافی است به paypal.me مراجعه کنید. اگر حساب PayPal داشته باشید می توانید وارد شوید و لینک خود را ایجاد کنید. اگر حساب پیپال نداشته باشید ابتدا باید یک حساب پیپال ایجاد کنید و سپس لینک PayPal.Me خود را ایجاد کنید. این سرویس رایگان است و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه جداگانه نیست. همچنین این سرویس برای انواع حساب های پیپال قابل استفاده است. برای آگاهی از نحوه ساخت اکانت اختصاصی پیپال در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

چگونه یک لینک PayPal.Me بسازیم


برای ایجاد لینک PayPal Me به یک حساب پی پال نیاز دارید. اگر حساب پیپال ندارید می توانید یک حساب پیپال معمولی باز کرده و مراحل زیر را انجام دهید:

  • به صفحه وب PayPal.Me بروید و بر روی create your PayPal.Me link کلیک کنید. سپس ایمیل پیپال و پسورد خود را وارد کنید.
  • نام کاربری را انتخاب کنید. نام کاربری همان عبارتی است که در انتهای لینک اختصاصی که دریافت می کنید نوشته می شود. اگر نام مورد نظر شما توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد، باید یک مورد جدید را انتخاب کنید یا یکی از مواردی را که پی پال به صورت خودکار پیشنهاد می کند را انتخاب نمایید.
  • سپس بر روی Grab this link کلیک کنید. اکنون لینک شما ساخته شده است.
  • اکنون می توانید مراحل شخصی سازی را طی کنید و سپس لینک خود را فعال نمایید. به عنوان مثال می توانید یک تصویر پروفایل اضافه کنید و رنگ پس زمینه را تغییر دهید. به این ترتیب دوستان یا مشتریان شما به راحتی می توانند لینک اختصاصی شما را هنگام پرداخت هزینه مشاهده کنند.

 
آیا تغییر لینک اختصاصی پیپال امکان پذیر است

در حال حاضر تغییر نام کاربری PayPal.Me امکان پذیر نیست. بنابراین هنگام ایجاد لینک PayPal.Me در انتخاب خود دقت نمایید. شما نمی توانید لینک اختصاصی خود را یک بار دیگر ایجاد کنید و یا آن را حذف کنید. اگرچه می توانید آن را از دید عمومی پنهان کنید.

PayPal Me می تواند روشی مفید برای پرداخت دوستان یا اعضای خانواده برای هزینه های شخصی و مشترک باشد. اما اگر حتی در داخل کشور آمریکا با یک کارت اعتباری یا بدهی پرداخت کنید هزینه هایی برای آن پرداخت وجود دارد. اما اگر این پرداخت بین المللی باشد یا برای اهداف تجاری باشد این هزینه ها می توانند خیلی بیشتر باشند.کافه ارز مفتخر است با ارائه خدمات 24 ساعته در پرداخت های پیپال کاربران عزیز را یاری نماید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.