آیا پرفکت مانی فیلتر است؟

آیا پرفکت مانی فیلتر است؟ این سوالی است که ممکن است ذهن هر فردی که از سیستم پرداخت ارزی پرفکتمانی استفاده می‌کند را به خود درگیر کند. در حالت کلی پرفکت مانی یک سیستم مالی است که به عنوان نوعی پرداخت بین‌المللی به حساب می‌آید و برای کاربران کشور ایران دارای کاربرد‌های بسیار زیادی است. نکته مهمی که در رابطه با این سایت وجود دارد این است که به صورت آنلاین قابل استفاده است و در ایران نیز طرفداران زیادی دارد.

نکته‌ای که ممکن است متوجه آن شده باشید این است که به هنگام خرید کردن به صورت آنلاین، با مشکلاتی پرداخت به دلیل تحریم‌ها روبرو می‌شوید. پس می‌توان یکی از بهترین روش‌های تراکنش‌های مالی را به هنگام خرید کردن از سایت‌‌های مختلف، استفاده کردن از پرفکت مانی دانست.

اخیرا سوالات زیادی در این زمینه برای کاربران پیرو این که این سامانه انتقال وجه یعنی پرفکت مانی با مشکلاتی روبرو شده به وجود آمده است. آن‌ها به صورت مداوم می‌پرسند که آیا پرفکت مانی فیلتر است؟ نحوه خرید و یا افتتاح حساب در پرفکت مانی به چه صورت است؟

همه این‌ها سوالاتی بوده که ممکن است برای هر شخصی ایجاد شود. در ادامه این مطلب می‌‌خواهیم در رابطه با این سوالات صحبت کنیم و پاسخ‌هایی را به پرسش‌های شما ارائه کنیم. شما می‌توانید با مطالعه کردن ادامه این مطلب اطلاعات جذاب و جالبی را در این رابطه به دست آورید. پس برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تا پایان این متن با ما همراه باشید.

فهرست مطالب:

ثبت سفارش خدمات پرفکت مانی

پرفکت مانی فیلتر

معرفی سامانه پرفکت مانی

همان‌ طور که پیش‌تر نیز به این موضوع اشاره کردیم، پرفکت مانی (PerfectMoney) به سیستمی گفته می‌شود که برای افراد ایرانی کاربرد‌‌های زیادی دارد. این سامانه نوعی روش برای انتقال وجه به حساب می‌آید که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. از جمله افرادی که می‌توانند به راحتی از سامانه پرفکت مانی استفاده کنند، ایرانی‌ها هستند. نکته جالبی که در رابطه با این سامانه انتقال وجه وجود دارد این است که کاربران ایرانی را به هیچ عنوان تحریم نکرده است و فقط در کشور ایران و سایر کشورهای تحریمی فیلتر اعلام شده است.

البته برای این که بتوانید به این سیستم وارد شوید احتیاج است که اطلاعاتی را وارد کرده و احراز هویت شوید‌. شاید در ابتدا این گونه گمان کنید که احتیاجی به احراز هویت پرفکت مانی نیست، اما در واقع این کار به دلیل مقابله با پولشویی و یا حتی سرقت انجام می‌گیرد. پس از آن که اطلاعات خود را کامل کردید و در سیستم پرفکت مانی احراز هویت شدید، می‌توانید به سادگی از امکانات موجود در آن استفاده کنید.

برای این که به سوال آیا پرفکت مانی فیلتر است؟ پاسخ داده باشیم باید بگوییم که این سامانه برای هیچ کشوری تحریم نبوده و برای همه افراد قابل اجرا است. البته نکته مهمی که باید حتما به شما بگوییم این است که هیچ نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود نداشته و برای استفاده راحت‌تر از این فضا شما می‌توانید از صرافی کافه ارز استفاده کنید. کافه ارز کلیه خدمات پرفکت مانی از جمله افتتاح حساب، شارژ حساب، خرید ووچر پرفکت مانی و یا نقد کردن پرفکت مانی را ارائه می‌دهد.

البته مدتی پیش خبری از سوی سایت‌های اینترنتی منتشر شد که گویای فیلتر کاربران ایرانی از پرفکت مانی بود. این طور به نظر می‌رسید که این خبر صحت دارد و کاربران ایرانی از سوی پرفکت مانی نیز فیلتر شده‌اند. در ادامه در این رابطه می‌خواهیم به شما بیشتر توضیح بدهیم.

چرا کاربران ایرانی در پرفکت مانی تحریم شدند؟

تا به حال دلیل‌های زیادی برای فیلتر ایرانیان از سوی پرفکت مانی منتشر شده است که برخی از افراد دلیل آن را تحریم‌های آمریکایی می‌دانند. در این رابطه تحقیق‌ها و جست‌و‌جو‌های زیادی را انجام دادیم که به نتیجه‌های جالبی نیز توانستیم دست پیدا کنیم. در ابتدا پرفکت مانی به علت این که در خاک آمریکا قرار نداشت و در کشور پاناما بود از تحریم‌های آمریکایی پیروی نمی‌کرد.

مهم است بدانید که پرفکت مانی یکی از سیستم‌های غیرآمریکایی بوده و تلاش می‌کرد که از سیاست‌ها و نهاد‌های آمریکایی پیروی نکند. اما مدتی بعد به دلیل فشار‌هایی که آمریکا به این سیستم آورد مجبور شد که کشور ایران را در لیست کشور‌های تحریمی قرار بدهد و کاربران ایرانی را فیلتر کند.

البته کشور ایران تنها کشوری نبود که از سوی این سیستم انتقال وجه فیلتر شده بود. همه کشور‌هایی که در لیست تحریم آمریکا قرار داشتند از طرف این سامانه فیلتر اعلام شدند. در زمان‌های گذشته با وجود تمام تحریم‌هایی که در ایران وجود داشت، پرفکت مانی افراد ایرانی را تحریم نکرد و حتی در این سامانه زبان‌های ایرانی را نیز در دسترس مخاطبان قرار داد. به همین دلیل بیشتر ایرانی‌ها می‌توانستند بدون این که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند از این سیستم مالی استفاده کنند.

اما به علت این که برای ثبت نام در پرفکت مانی احتیاج به احراز هویت است، افراد ایرانی نمی‌توانند به راحتی از این سیستم استفاده نمایند‌. در حالت کلی اگر بخواهیم بگوییم که آیا پرفکت مانی فیلتر است؟ باید بگوییم که بله این سیستم فیلتر شده و کاربران ایرانی برای استفاده از آن نیاز دارند که از VPN استفاده کنند. با استفاده از خدمات پرفکتمانی در کافه ارز شما می‌توانید به خدمات این سیستم مالی در ایران دسترسی داشته باشید.

چرا سایت پرفکت مانی فیلتر است

برخی از خدمات پرفکت مانی کدام است؟

در سیستم پرفکت مانی خدمات مختلفی وجود دارد که باعث شده است انتقال وجه برای کاربران ساده‌تر شود. در رابطه با پرفکت مانی جالب است بدانید که نوعی کیف پول مجازی به حساب می‌آید و شما می‌توانید از طریق آن اقدامات مختلفی را انجام بدهید‌.

البته که پرفکت مانی اکنون برای ایرانیان ممنوع نیست اما هیچ کاربری با آی پی کشور ایران نمی‌تواند از این سیستم استفاده کند. در این قسمت می‌خواهیم برخی از مهم‌ترین خدمات و ویژگی‌هایی که به پرفکت مانی اختصاص دارد، برای شما ذکر کنیم و آن‌ها را به شما معرفی نماییم‌.

۱. انتقال پول: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این سامانه دارد انتقال پول به سایر حساب‌های بانکی به صورت آنلاین می‌باشد که خرید و فروش و معاملات را برای افراد ساده‌تر کرده است.

۲. افتتاح حساب: از دیگر خدمات و امکاناتی که در سیستم پرفکت مانی شما می‌توانید مشاهده کنید افتتاح حساب پرفکت مانی می‌باشد. با انجام این کار شما می‌توانید پول‌های خود را در این سیستم با خیال راحت پس انداز کنید و از سایر خدمات بانکی نیز بهره‌مند شوید.

۳. ووچر: یکی از بهترین امکاناتی که شما می‌توانید در این سیستم ببینید خرید ووچر پرفکت مانی با مبالغ مختلف می‌باشد. شما از طریق پرفکت مانی می‌توانید به هر مبلغ که می‌خواهید کارت شارژ تهیه کنید.

۴. دریافت سود: از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این سامانه دارا است دریافت سود سرمایه‌گذاری می‌باشد. جالب است بدانید شما می‌توانید با سرمایه گذاری در پرفکت مانی سودهای زیادی را دریافت کنید.

در قسمت بالا برخی از ویژگی‌هایی که به سیستم پرفکت مانی ارتباط داشت را ذکر کردیم. لازم به ذکر است که برای استفاده از تمامی این خدمات احتیاج به احراز هویت می‌باشد. به همین دلیل نیز کاربران ایرانی نمی‌توانند به صورت مستقیم از این سیستم پر طرفدار استفاده کنند. اگر سوالی در این زمینه دارید، کارشناسان کافه ارز می‌توانند به شما کمک‌ها و راهنمایی‌های زیادی کنند.

چگونه افراد ایرانی از سیستم پرفکت مانی استفاده کنند؟

مدت‌ها پیش کاربران ایرانی که به سیستم پرفکت مانی وارد می‌شدند با مشکلاتی مانند باز نشدن این برنامه و همچنین اختلال در آن مواجه می‌شدند. به همین علت این سوال برای آن‌ها به وجود می‌آمد که آیا پرفکت مانی فیلتر است؟ باید بدانید که این سیستم برای افرادی که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار داشته‌اند فیلتر شده است. اما این موضوع به آن معنا نیست که افراد ایرانی نتوانند به هیچ عنوان از این سیستم مالی استفاده کنند و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

از جمله کار‌هایی که کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از پرفکت مانی استفاده کنند فیلتر شکن است. شما می‌توانید با روشن کردن VPN خود و تغییر آی پی این کار را به راحتی ممکن کنید. چرا که کاربران ایرانی از طرف پرفکت مانی تحریم نشده و فقط برای آن‌ها فیلتر شده است.

بنابراین دسترسی پیدا کردن به این سیستم آن‌قدر هم سخت نبوده و به وسیله VPN این مشکل قابل حل می‌باشد. حتما در این رابطه سوالات زیادی برای شما به وجود می‌آید و نمی‌دانید که باید برای حل این مشکل چه کارهایی را انجام بدهید. بهترین پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناسان کافه ارز است که می‌توانند در این راستا کمک‌های زیادی به شما کنند.

تحریم پرفکت مانی

در این مطلب توانستیم به خوبی سیستم مالی پرطرفدار پرفکت مانی را به شما معرفی کنیم و برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سیستم اشاره کنیم. همچنین به پاسخ یکی از رایج‌ترین سوالات کاربران که آیا پرفکت مانی تحریم است؟ توانستیم در این متن اشاره کنیم و به شما بگوییم که آیا واقعا این سامانه خرید و فروش و معاملات آنلاین تحریم شده است؟ جالب است بدانید که در این مطلب به شما آموزش دادیم که چگونه می‌توانید از طریق تغییر IP به پرفکت مانی وارد شوید و در آن احراز هویت شوید.

برای این‌که بهتر متوجه شوید که پرفکت مانی چگونه سیستمی است و چگونه می‌توانید از سایر امکانات آن استفاده کنید، حتما با کارشناسان کافه ارز در ارتباط باشید و به این شکل به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید. نکته مهم این است که در این مطلب سعی کردیم هر آنچه که به تحریم پرفکت مانی ارتباط دارد و مهم‌ترین سوالات کاربران مثل این که چرا سایت پرفکت مانی فیلتر است؟ را به شما پاسخ بدهیم و شما را از آن مطلع سازیم.

جمع بندی :

در  این متن درباره آیا پرفکت مانی فیلتر است یا خیر ؟ صحبت کردیم. با مطالعه این مقاله با یکی از سیستم های نقل و انتقالت مالی بین المللی آشنا شدید.در اینجا به معرفی سامانه پرفکت مانی و… پرداختیم. برای خدمات پرفکت مانی شما میتوانید در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. سپس برای خدمات خود اقدام کنید در صورت سوال و راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

4.8/5 - (18 امتیاز)
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
  1. سلام فیلترشکن که دیگه درایران ازکارافتاده حالاچگونه واردپاییریا….بشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *