logo کاقه ارز

(Tether (USDT در سال 2014 آغاز به کار کرد و در اوایل سال 2015 شروع به تجارت کرد. این شرکت با هدف حمایت از ارزهای متعارف جهانی، قصد داشت یک Stablecoin محبوب برای بازار کریپتو باشد. اگرچه بسیاری از Stablecoin در دسترس هستند، Tether تا حدودی متفاوت است، که توسط یک شرکت به جای یک شبکه سنتی طراحی شده است. در مورد عملکرد این دارایی اختلاف نظر وجود داشته است، اما محبوبیت آن را کم نکرده است. (Tether (USDT یک رمزنگاری در فناوری Blockchain است که ارزش آن را از دلار آمریکا بازتاب می دهد. Tether یک رمزنگاری است که پول را به ارز دیجیتال تبدیل می کند. هدف اصلی آن تثبیت یا لنگر انداختن قیمت سکه به ارزهایی مانند دلار آمریکا، یورو و ین است. با کافه ارز همراه باشید.

Tether

Tether چیست؟

همانطور که در whitepaper ذکر شد، (Tether (USDT عبارت است از:

“یک نشانه دیجیتالی که با پول فیات پشتیبانی می شود، به افراد و سازمانها امکاناتی را ارائه می دهد

نوآوری blockchains یک کتابخانه جهانی رمزنگاری شده است. صادرکنندگان نشانه دارایی های پشتیبان دار و سایر شرکت کنندگان در بازار می توانند از فناوری blockchain به همراه سیستم های اجماع جاسازی شده استفاده کنند تا بتوانند به ارزها و دارایی های کم مصرف بپردازند. به منظور حفظ مسئولیت پذیری و اطمینان از ثبات در قیمت ارز، ما روشی را برای حفظ نسبت ذخیره یک به یک بین یک توکن رمزنگاری به نام تتر و دارایی موجود در دنیای واقعی آن، ارز فیات پیشنهاد می کنیم. این روش با استفاده از blockchain Bitcoin، اثبات ذخایر و سایر روشهای حسابرسی برای اثبات اینكه نشانه های صادر شده به طور كامل پشتیبان گرفته شده و محفوظ هستند انجام می شود. “

سکه پایدار در اینجا به سکه ای اطلاق می شود که می تواند به عنوان یک جایگزین پایدار برای دلار مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر، Tether پرکاربردترین و مشهورترین سکه پایدار است که از آن به عنوان ارز دیجیتال استفاده می شود.
Tether مبتنی بر فناوری blockchain است و “100٪ توسط USD پشتیبانی می شود”. این بدان معناست که نسبت 1:1 به Tether به USD وجود دارد و در کلیه صرافی های cryptocurrency یک دلار معامله می شود و به راحتی می توان ارز فیات را جایگزین آن کرد.

مزایای Tether:

به وضوح قابل مشاهده است که هدف اصلی Tether تأمین ثبات در بازار رمزنگاری شده است. که در غیر این صورت در طبیعت غیرقابل پیش بینی است. همراه با ثبات، نقدینگی را نیز در مبادلات ارز رمزپایه ای ارائه می دهد که نمی توانند به دلار آمریکا معامله شوند و با بانک ها معامله کنند. این بدان معنی است که با Tether می توان به راحتی با بانکهایی که ارز فیات را قبول ندارند، برخورد کرد.

Tether مزایای بسیاری نسبت به سکه های دیگر و ارزهای رمزنگاری شده با فیات دارد:

 • Tether به جای سایر محیط های blockchain کمتر توسعه یافته مانند altcoin در محیط های blockchain Bitcoin کار می کند.
 • از Tether می توان به راحتی به عنوان بیت کوین در محیط های مختلف مانند p2p، غیر متمرکز و غیره استفاده کرد که از نظر رمزنگاری ایمن هستند.
 • ادغام با فروشندگان، صرافی ها و کیف پول های رمزپایه با Tether آسان است.
 • وراثت پروتکل لایه Omni اجازه می دهد تا Tether را شامل شود: مبادله ای که در طبیعت غیر متمرکز است؟ رمزگذاری مبتنی بر مرورگر، openource، کیف پول؟ شفافیت، پاسخگویی، عملکردهای امنیتی و گزارش چندمکلی مبتنی بر بیت کوین.
 • از آنجا که از Tether با نسبت 1:1 از دلار آمریکا حمایت می شود، درک و استفاده از این رمزنگاری برای کاربران آسان است.
 • از آنجا که Tether تحت تأثیر نقدینگی یا قیمت گذاری قرار نگرفته، صدور و برداشت این رمزنگاری آسان است.
Tether

برنامه های Tether:

ما سعی کرده ایم که ذینفعان را در سه دسته عمدتا صرافی ها، بازرگانان و افراد تقسیم کنیم.

مزایای ذکر شده در زیر مزایایی است که برای هر سه دسته مشترک است:

 • Tether دارای خصوصیات کاری مشابه بیت کوین است.
 • مهاجرت دارایی های جهان به blockchain Bitcoin.

برای صرافی ها:

سپرده های ارزی فیات و برداشت در سیستم قدیمی همواره پیچیده، زمان بر، پر ریسک و کند است. در صورت جایگزینی ارزهای فیات با ارز دیجیتال، این مشکلات به راحتی از بین می رود. در اینجا مزایای اساسی استفاده از Tether به عنوان ارز دیجیتال ذکر شده است:

 • صرافی ها به جای تکیه بر سیستم های بانکی فیزیکی، می توانند به راحتی با پذیرش کالاهای رمزپایه برای واریز یا بازپرداخت یا ذخیره، سود ببرند.
 • معاملات آسان در داخل و خارج از صرافی ها.
 • داراییهای مشتری فقط با فرآیندهای رمزنگاری تضمین و پذیرفته می شوند.
 • امنیت را از طریق چند امضا فراهم می کند.
 • توازن فیات بین مبادلات مختلف به راحتی در زمان واقعی قابل حل است.

برای بازرگانان:

بزرگترین مشکل برای تجار، راه حل های پرداخت ضعیف است. تاجر با استفاده از Tether به عنوان سیستم پرداخت جهانی، می تواند از راه های مختلفی بهره مند شود. در زیر برخی از مزایای مهم ذکر شده است:

 • بازرگانان می توانند خدمات را با ارزهای دیجیتال مختلف ارائه دهند.
 • کاهش هزینه های عملیاتی.
 • کاهش هزینه، افزایش حریم خصوصی و کم هزینه شارژ.
 • قیمت گذاری آسان کالاها و خدمات به ارزهای آشنا برای مشتریان.

برای افراد:

علاوه بر بازرگانان و سازمان ها، افراد تمایل به سمت blockchain Bitcoin دارند. در اینجا چند روش وجود دارد که آنها می توانند از Tether بهره مند شوند:

 • حرکات آسان و یکنواخت Cryptocurrency بین کیف پول و صرافی.
 • کاری که با بیت کوین به عنوان یک فرد انجام می شود ، می تواند برای Tether نیز اعمال شود.
 • حذف آسان بانکهای فیات برای ذخیره مقادیر فیات.


Tether اولین cryptocurrency فیات-محور مبتنی بر محیط blockchain Bitcoin است. با پشتوانه دلار آمریكا با نسبت 1:1، آن را امن ترین و بدون نوسان رمزنگاری است و عاری از قیمت گذاری و محدودیت نقدینگی است. در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.