logo کاقه ارز

faucets یا شیرهای Cryptocurrency وسیله ای ساده برای شناخت کاربران از ارزهای رمزپایه است. faucets های بیت کوین یا همانطور که اغلب به اشتباه “شیرهای بیت کوین” خوانده می شوند، وب سایتهایی هستند که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را به بازدید کننده ارائه می دهند. آنها در قطرات ریز و درشتی قرار می گیرند (از این رو شیر آب نامیده می شوند) و معمولاً پاداشی برای گذراندن زمان (حداقل یک ساعت حداقل) برای ماندن در وب سایت است و این پاداش به صورت ارزهای دیجیتال در می آید. تنها چیزی که شما نیاز دارید، داشتن کیف پول بیت کوین است. کیف پول های بیت کوین برای افرادی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند، مناسب است، زیرا این راهی برای ورود به cryptocurrency است. برای آشنایی با faucets های بیت کوین با کافه ارز همراه باشید.

faucets یا شیر آب بیت کوین چیست؟

مفهوم شیر بیت کوین چیز جدیدی نیست. اولین بار در سال 2010 توسط توسعه دهنده اصلی بیت کوین، گاوین آندرسن معرفی شد. آندرسن کسی بود که اولین شیر آب بیت کوین را ایجاد کرد. این شیر بیت کوین به پاداش 5 بیت کوین برای انجام کارهای ساده منجر شد. به این ترتیب می توانیم شیر بیت کوین را به عنوان سیستم پاداش تعریف کنیم که از آن می توان مقادیر کمی از بیت کوین ها را بدست آورد. این پاداش های بیت کوین معروف به Satoshi کوچکترین واحد حساب بیت کوین هستند. این پاداش ها پس از اقدام خاصی به کاربران تحویل داده می شود. به عنوان مثال، شرکت در بازی ها یا به سادگی مشاهده تبلیغات. به خاطر داشته باشید که هیچ کس به شما بیت کوین رایگان نمی دهد، بنابراین اگر این شیر آب از یک Cryptocurrency است پس به طور عادی در بورس ذکر شده است.

چگونه یک faucets بیت کوین کار می کند؟

همه شیرهای بیت کوین تقریباً به یک روش کار می کنند. عملکرد آن عمدتا مبتنی بر حل کارهای ساده و شرکت در فعالیتها است. با تشکر از این فعالیت ها، افراد می توانند بیت کوین ها را به صورت دوره ای دریافت کنند. به عنوان مثال، Bitcoin Faucet، اولین شیر آب توسعه یافته، به افراد اجازه میداد 5 بیت کوین به دست آورند. برای دریافت این پاداش کاربران فقط باید تابع های خاصی را در وب تکمیل کنند. با این حال، هر شیر آب می تواند به طور مستقل تعیین کند که چه مقدار ارز رمزپایه را به عنوان پاداش اهدا می کنند.

از طرف دیگر برای ثبت نام در یکی از این وب سایت ها فقط باید آدرس ایمیل و کیف پول آدرس خود را در جایی که می خواهید بیت کوین ها را دریافت کنید وارد کنید. بیشتر افراد از شما درخواست می کنند که یک captcha را تکمیل کنید تا تأیید کنید که روبات نیستید. پس از اتمام این روند، می توانید کارهای جمع آوری satoshis را انجام دهید، که می توانید به کیف پول خود انتقال دهید. اگرچه ممکن است یک فرآیند آسان و ساده به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید که وقت خود را سرمایه گذاری خواهید کرد. بنابراین ابتدا باید شرایط ارائه شده توسط هر وب سایت را تجزیه و تحلیل کنید تا ارزش این کار را داشته باشد. همچنین به خاطر داشته باشید که این صفحات دارای جوایز بسیار ناچیزی هستند. از این رو نام شیر یا منبع روی آن است.

faucets

آیا یک faucets می تواند شما را ثروتمند کند؟

یکی از مواردی که اغلب در مورد شیرهای آب گفته می شود این است که آنها راهی آسان، سریع و ساده برای کسب درآمد زیاد هستند. اما این چقدر صحیح است؟

اول از همه، ما می دانیم که شیرها از ابتدا مبلغ کمی به بازدید کنندگان خود می دادند. به عنوان مثال اولین شیر آب ایجاد شده توسط آندرسن را در نظر بگیرید. این faucets برای هر کاری که در وب انجام دادید 5 بیت کوین تحویل داد. در این مرحله خواهید گفت: 5 بیت کوین اکنون بیش از 40 هزار دلار است. اما حقیقت این است که در سال 2010، 5 BTC فقط چند پنی بود. به عبارت دیگر، faucets ها فقط به شما چند satoshis BTC یا معادل آن در سایر cryptocur ارزها می دهند و رایگان نیستند. به طور خلاصه: هیچ راهی برای دریافت بیت کوین رایگان وجود ندارد.

بنابراین واضح ترین پاسخ این که آیا یک شیر آب می تواند شما را ثروتمند کند، بسیار جنجال انگیز است! در حقیقت به شما توصیه می کنیم اگر نفهمید که چه کاری انجام می دهید، از این وب سایت ها دوری کنید، زیرا بسیاری از آنها نا امن هستند و سود ارائه شده برای ریسکی که هنگام ورود به آنها می کنید بسیار اندک است. اگر از طرف دیگر می خواهید cryptocur ارز را به دست آورید و بدین ترتیب قدرت بیت کوین را آزمایش کنید، می توانید به یک شیر آب از تست بیت کوین بروید و (با سکه های بی ارزش) نحوه عملکرد بیت کوین و قدرت بی نظیر آن را تست کنید. ما در زیر لیستی از برخی از شیرهای عملیاتی را قرار داده ایم.

سودمندی و اهمیت شیرهای بیت کوین

نخستین شیرهای بیت کوین به عنوان راهی برای تبلیغ و تبلیغات عمومی رمزنگاری شد. این ایده توسط گاوین آندرسن معرفی شد و توسط Satoshi Nakamoto پذیرفته شد.

در فروم Bitcointalk.org می توانید مکالمه ای بین توسعه دهندگان بخوانید. جایی که آندرسن اولین پروژه خود را برای رشد رمزنگاری به جامعه اطلاع داد. در ازای انجام کارهای خاص، به کاربران سکه رایگان می دهید. کاربران می توانند از آنها استفاده کنند تا بدانند سیستم چگونه کار می کند. در آن زمان هیچ صرافی وجود نداشت، بنابراین خرید بیت کوین برای اکثر آنها تا حدی دشوار بود. بنابراین، این روش برای دستیابی به cryptocurrency برای کاربران، بسیار کاربردی و ساده بود.

شیرآلات به عنوان روشی مؤثر در معرفی مردم با مفهوم بیت کوین بدون خطرات ناشی از سرمایه گذاری در آنها کار می کنند.

خصوصیات faucets ها

 • شیرهای Cryptocurrency برای تماشای تبلیغات و انجام کارها به کاربران پاداش می دهد. با این حال، این پاداش ها بسیار کوچک هستند.
 • تأمین کننده شیر آب از تبلیغ کننده و از طریق وسایل دیگر مانند وب کاوی سود می برد. به لطف این درآمدها است که می توانید پولی را که به شما قول داده می شود دریافت کنید.
 • اکثر شیرآلات برای هر کاربر در هر نقطه دنیا قابل استفاده هستند. با این حال، ممکن است برای برخی از کشورها محدودیت هایی وجود داشته باشد.
 • بسیاری از این وب سایت ها می توانند در نهایت کلاهبرداری ساده باشند. آنها ممکن است به شما اجازه ندهند که پول های خود را پس بگیرید.
faucets

سایر منابع شیرآلات بیت کوین شامل

 • Bitcoinker
 • BitFun
 • Bits for clicks
 • Bonus Bitcoin
 • BTCclicks
 • Claim BTC
 • Clixsense
 • Field Bitcoin
 • Free Bitcoin
 • Multicoin Faucet
 • SwissAdpays Faucet

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.