کاقه ارز

فاست بیت کوین

فاست بیت کوین: faucets یا شیرهای Cryptocurrency وسیله ای ساده برای شناخت کاربران از ارزهای رمزپایه است. faucets های بیت کوین یا همانطور که اغلب به اشتباه “فاست بیت کوین” خوانده می شوند، وب سایتهایی هستند که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را به بازدید کننده ارائه می دهند.شما میتوانید  پرداخت های خود و یا خرید و فروش ارزدیجیتال  از طریق سایت کافه ارز اقدام کنید.شبکه بیت‌کوین بدون یک مخزن مرکزی یا مدیریت متمرکز عمل می‌کند و تراکنش‌ها مستقیماً بین کاربران انجام می‌شود. آنها در قطرات ریز و درشتی قرار می گیرند (از این رو شیر آب نامیده می شوند) و معمولاً پاداشی برای گذراندن زمان (حداقل یک ساعت حداقل) برای ماندن در وب سایت است و این پاداش به صورت ارزهای دیجیتال در می آید. تنها چیزی که شما نیاز دارید، داشتن کیف پول بیت کوین است.

علاقه مندان به کریپتو به طور فزاینده ای به شیرآلات بیت کوین به عنوان راهی برای کسب بیت کوین روی می آورند. به عبارت ساده، این به آنها کمک می کند تا با ایده پشت ارز مجازی آشنا شوند. برای به دست آوردن آن، آنها باید کارهای آسان اما جالبی را در یک وب سایت شیر کریپتو انجام دهند، مانند تماشای کلیپ های ویدیویی. همچنین پلتفرم های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

یک فاست بیت کوین تعیین می کند که آیا فرد می تواند بیت کوین کسب کند و با چه نرخی. پاداش ساعتی گاهی کمتر از 1 دلار است که رضایت بخش نیست. با این حال، برخی از وب سایت های سودآور در بازار وجود دارد.

این مقاله به ایده فاست بیت کوین می پردازد و پردرآمدترین فاست بیت کوین را معرفی می کند. اگرچه ممکن است از نظر پول درآوردن بهترین راه حل نباشند، اما برای کسانی که شغل تمام وقت دارند و می‌خواهند در کنار هم درآمد داشته باشند، گزینه بسیار خوبی هستند.

همانطور که خواهید دید، وظایف بدون پیچیدگی هستند و حتی می توانند لذت بخش باشند. بیایید حفاری کنیم!

کیف پول های بیت کوین برای افرادی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند، مناسب است، زیرا این راهی برای ورود به cryptocurrency است. برای آشنایی با faucets های بیت کوین با کافه ارز همراه باشید.

 

فهرست مطالب :

فاست بیت کوین چیست

faucets فاست بیت کوین یا شیر آب بیت کوین چیست؟

مفهوم شیر بیت کوین چیز جدیدی نیست. اولین بار در سال 2010 توسط توسعه دهنده اصلی بیت کوین، گاوین آندرسن معرفی شد. آندرسن کسی بود که اولین شیر آب بیت کوین را ایجاد کرد. این شیر بیت کوین به پاداش 5 بیت کوین برای انجام کارهای ساده منجر شد. به این ترتیب می توانیم شیر بیت کوین را به عنوان سیستم پاداش تعریف کنیم که از آن می توان مقادیر کمی از بیت کوین ها را بدست آورد. این پاداش های بیت کوین معروف به Satoshi کوچکترین واحد حساب بیت کوین هستند. این پاداش ها پس از اقدام خاصی به کاربران تحویل داده می شود. به عنوان مثال، شرکت در بازی ها یا به سادگی مشاهده تبلیغات. به خاطر داشته باشید که هیچ کس به شما بیت کوین رایگان نمی دهد، بنابراین اگر این شیر آب از یک Cryptocurrency است پس به طور عادی در بورس ذکر شده است.

چگونه یک فاست بیت کوین (faucets)کار می کند؟

همه شیرهای بیت کوین تقریباً به یک روش کار می کنند. عملکرد آن عمدتا مبتنی بر حل کارهای ساده و شرکت در فعالیتها است. با تشکر از این فعالیت ها، افراد می توانند بیت کوین ها را به صورت دوره ای دریافت کنند. به عنوان مثال، Bitcoin Faucet، اولین شیر آب توسعه یافته، به افراد اجازه میداد 5 بیت کوین به دست آورند. برای دریافت این پاداش کاربران فقط باید تابع های خاصی را در وب تکمیل کنند. با این حال، هر شیر آب می تواند به طور مستقل تعیین کند که چه مقدار ارز رمزپایه را به عنوان پاداش اهدا می کنند.

از طرف دیگر برای ثبت نام در یکی از این وب سایت ها فقط باید آدرس ایمیل و کیف پول آدرس خود را در جایی که می خواهید بیت کوین ها را دریافت کنید وارد کنید. بیشتر افراد از شما درخواست می کنند که یک captcha را تکمیل کنید تا تأیید کنید که روبات نیستید. پس از اتمام این روند، می توانید کارهای جمع آوری satoshis را انجام دهید، که می توانید به کیف پول خود انتقال دهید. اگرچه ممکن است یک فرآیند آسان و ساده به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید که وقت خود را سرمایه گذاری خواهید کرد. بنابراین ابتدا باید شرایط ارائه شده توسط هر وب سایت را تجزیه و تحلیل کنید تا ارزش این کار را داشته باشد. همچنین به خاطر داشته باشید که این صفحات دارای جوایز بسیار ناچیزی هستند. از این رو نام شیر یا منبع روی آن است.

faucets

آیا یک faucets فاست بیت کوین می تواند شما را ثروتمند کند؟

یکی از مواردی که اغلب در مورد شیرهای آب گفته می شود این است که آنها راهی آسان، سریع و ساده برای کسب درآمد زیاد هستند. اما این چقدر صحیح است؟

اول از همه، ما می دانیم که شیرها از ابتدا مبلغ کمی به بازدید کنندگان خود می دادند. به عنوان مثال اولین شیر آب ایجاد شده توسط آندرسن را در نظر بگیرید. این faucets برای هر کاری که در وب انجام دادید 5 بیت کوین تحویل داد. در این مرحله خواهید گفت: 5 بیت کوین اکنون بیش از 40 هزار دلار است. اما حقیقت این است که در سال 2010، 5 BTC فقط چند پنی بود. به عبارت دیگر، faucets ها فقط به شما چند satoshis BTC یا معادل آن در سایر cryptocur ارزها می دهند و رایگان نیستند. به طور خلاصه: هیچ راهی برای دریافت بیت کوین رایگان وجود ندارد.

بنابراین واضح ترین پاسخ این که آیا یک شیر آب می تواند شما را ثروتمند کند، بسیار جنجال انگیز است! در حقیقت به شما توصیه می کنیم اگر نفهمید که چه کاری انجام می دهید، از این وب سایت ها دوری کنید، زیرا بسیاری از آنها نا امن هستند و سود ارائه شده برای ریسکی که هنگام ورود به آنها می کنید بسیار اندک است. اگر از طرف دیگر می خواهید cryptocur ارز را به دست آورید و بدین ترتیب قدرت بیت کوین را آزمایش کنید، می توانید به یک شیر آب از تست بیت کوین بروید و (با سکه های بی ارزش) نحوه عملکرد بیت کوین و قدرت بی نظیر آن را تست کنید. ما در زیر لیستی از برخی از شیرهای عملیاتی را قرار داده ایم.

سودمندی و اهمیت فاست بیت کوین

نخستین فاست بیت کوین به عنوان راهی برای تبلیغ و تبلیغات عمومی رمزنگاری شد. این ایده توسط گاوین آندرسن معرفی شد و توسط Satoshi Nakamoto پذیرفته شد.

در فروم Bitcointalk.org می توانید مکالمه ای بین توسعه دهندگان بخوانید. جایی که آندرسن اولین پروژه خود را برای رشد رمزنگاری به جامعه اطلاع داد. در ازای انجام کارهای خاص، به کاربران سکه رایگان می دهید. کاربران می توانند از آنها استفاده کنند تا بدانند سیستم چگونه کار می کند. در آن زمان هیچ صرافی وجود نداشت، بنابراین خرید بیت کوین برای اکثر آنها تا حدی دشوار بود. بنابراین، این روش برای دستیابی به cryptocurrency برای کاربران، بسیار کاربردی و ساده بود.

شیرآلات به عنوان روشی مؤثر در معرفی مردم با مفهوم بیت کوین بدون خطرات ناشی از سرمایه گذاری در آنها کار می کنند.

خصوصیات faucets فاست بیت کوین ها

 • فاست بیت کوینCryptocurrency برای تماشای تبلیغات و انجام کارها به کاربران پاداش می دهد. با این حال، این پاداش ها بسیار کوچک هستند.
 • تأمین کننده شیر آب از تبلیغ کننده و از طریق وسایل دیگر مانند وب کاوی سود می برد. به لطف این درآمدها است که می توانید پولی را که به شما قول داده می شود دریافت کنید.
 • اکثر شیرآلات برای هر کاربر در هر نقطه دنیا قابل استفاده هستند. با این حال، ممکن است برای برخی از کشورها محدودیت هایی وجود داشته باشد.
 • بسیاری از این وب سایت ها می توانند در نهایت کلاهبرداری ساده باشند. آنها ممکن است به شما اجازه ندهند که پول های خود را پس بگیرید.
faucets

سایر منابع فاست بیت کوین شامل

 • Bitcoinker
 • BitFun
 • Bits for clicks
 • Bonus Bitcoin
 • BTCclicks
 • Claim BTC
 • Clixsense
 • Field Bitcoin
 • Free Bitcoin
 • Multicoin Faucet
 • SwissAdpays Faucet

بهترین فاست بیت کوین در سال 2022

هنگامی که شیرهای کریپتو راه اندازی شدند، کاربران می توانستند به ازای هر کار پنج بیت کوین رایگان کسب کنند. از آن زمان وضعیت تغییر کرده است. حتی اگر آنها درآمد زا نیستند، اما می توانند منبع ارزشمندی برای درآمد اضافی باشند. بنابراین، برای کاربران بالقوه مهم است که با شیرهای دیجیتال پردرآمد آشنا شوند تا پتانسیل درآمد خود را بهبود بخشند. با در نظر گرفتن این موضوع، بهترین شیرهای بیت کوین 2022 را بررسی کنید!

فری بیت کوین

این وب سایت در دسته فاست بیت کوین قرار می گیرد که کاربران خود را قادر می سازد تا به لطف یک برنامه ارجاع بیت کوین بیشتری کسب کنند. حتی بهتر از آن، یکی از برنامه های ارجاع با بالاترین پرداخت در دنیای سکه های دیجیتال را دارد. کاربران ممکن است در هنگام ارجاع دیگران به سایت، تا نیم درصد از سود ارجاعات خود را به دست آورند. این در حالی است که آنها با انجام بازی و حل CAPTCHA سهم خود را به دست می آورند.

Cointiply

برای کسب بیت‌کوین رایگان در این وب‌سایت، کاربران می‌توانند ویدیوها را تماشا کنند، در بازی‌ها یا پیشنهادات ویژه شرکت کنند، در نظرسنجی شرکت کنند، یا به سادگی از طریق صفحات وب مورد نظر خود سر بزنند. خوبی این شیر آب این است که ساده است و ویژگی های بسیار ساده ای دارد، به این معنی که افرادی که برای اولین بار به آن دست می زنند، در یک لحظه به این تجربه عادت می کنند.

مزیت دیگر مربوط به برداشت است. Cointiply حداقل آستانه ندارد و در هر ساعت پرداخت می کند. این بدان معناست که کاربران می توانند پس از رسیدن به یک محدودیت خاص، پول نقد کنند. علاوه بر این، برداشت ها بلافاصله پردازش می شوند. در نهایت، شیر کریپتو نیازی به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی توسط کاربران ندارد و به آنها امکان می‌دهد ناشناس بمانند.

Coinpayu

Coinpayu یکی از بهترین فاست بیت کوین در دنیای کریپتو است. همچنین بسیار کاربر پسند است. شما می توانید از هر دستگاه و مرورگری برای انجام وظایف بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. برای به دست آوردن ارز دیجیتال، از کاربران خواسته می شود که ویدیوها را تماشا کنند، بازی کنند یا در نظرسنجی شرکت کنند.

مانند Cointiply، Coinpayu دارای یک رابط کاربری ساده و ویژگی های مناسب برای کاربران مبتدی و با تجربه است. همچنین حداقل برداشت را ندارد و کاربران می توانند فوراً برنده خود را برداشت کنند.

فاست بیت کوین

PipeFlare

کاربران PipeFlare می توانند ارزهای دیجیتال از جمله ZEC، DOGE و FLR داخلی را به صورت روزانه درخواست کنند. برای اولی، پرداخت ها به صورت هفتگی بدون توجه به میزان ادعای شما ارسال می شود. وقتی صحبت از DOGE می شود، برای دریافت درآمد باید به یک Dogecoin برسید، در حالی که نمی توانید با FLR پرداختی دریافت کنید. سایت شیر ​​آب میزبان هفت بازی است و برخی مسابقات هفتگی را ارائه می دهند که در آن اعضا در صورت کسب رتبه خوب، جوایزی دریافت می کنند.

این پلتفرم همچنین یکی از بهترین برنامه های ارجاع شیرهای رمزنگاری را دارد.  اگر ارجاعات آنها در یک بازی مسابقات موفقیت آمیز بوده باشد، سکه ها و ضرایب اضافی rn را انجام دهید. بعلاوه، زمانی که فردی که ارجاع داده اید ادعای سکه کند، جوایز کوچکی دریافت می کنید. به طور مشابه، هنگامی که ارجاعات شما ادعای ZEC یا DOGE را دارند، چیزی کوچک دریافت می کنید.

Firefaucet

Firefaucet یک راه عالی برای کسب بیت کوین رایگان است. پرداخت ها نسبتاً زیاد است و رابط کاربری آسانی دارد. اعضای Firefaucet می توانند سکه های خود را در یک برگه و در کمترین زمان دریافت کنند – بدون اینکه تبلیغاتی روی صفحه نمایش آنها ظاهر شود. وظایف از نظرسنجی، انجام بازی و موارد دیگر متغیر است.

Grabtc

Grabtc به دلیل داشتن رابط کاربری خوب طراحی شده و پرداخت های سودآور، شایسته جایگاه خود در لیست بهترین شیرهای بیت کوین بود. علاوه بر این، دارای یک سیستم قرعه کشی است که به کاربران امکان می دهد سکه های اضافی را در وب سایت خود کسب کنند. این پلتفرم دارای حداقل مقدار برداشت است. با این حال، مقدار نسبتاً کمی است. برای برنده شدن بیت کوین، کاربران می توانند تبلیغات، پیشنهادات کامل، بازی آنلاین و غیره را مشاهده کنند.

Yannik

Yannik یکی از قدیمی ترین شیرهای رمزنگاری است و دلیل خوبی وجود دارد که هنوز هم کار می کند. مزیت اصلی آن و آنچه دائماً اعضای بالقوه را جذب می کند، پرداخت های بزرگ است. در حالی که طراحی کمی عجیب به نظر می رسد، و رابط کاربری آن بهترین نیست، سایت دارای ویژگی های عالی است که بسیار ساده و شهودی هستند.

با این پلتفرم، کاربران می توانند هر دو بیت کوین و IOA کسب کنند. در مورد اولی، اعضا می توانند هر ده دقیقه یک سکه ادعا کنند، در حالی که با دومی، یک ساعت طول می کشد. همچنین یک جایزه وفاداری برای کاربرانی که یک بار در روز ادعا می‌کنند طراحی شده است و روزی 1% تا 100% افزایش می‌یابد. به عبارت دیگر، اگر عضوی به مدت 100 روز روزانه سکه ادعا کند، ادعای او دو برابر می شود.

فاست بیتکون

Goldenfaucet

این فاست بیت کوین دو زبانه است، یعنی به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی موجود است. کاربران می‌توانند هر پنج دقیقه یک بار سکه‌ها را درخواست کنند و حداقل نقدینگی آن کم است. علاوه بر این، آنها می توانند ساتوشی رایگان به دست آورند و در هنگام استخدام افراد، می توان سکه های اضافی به دست آورد. هر روز 20 تا 30 تبلیغ وجود دارد که با کلیک روی آنها می توانید سکه های رایگان کسب کنید.

BonusBitcoin

این پلتفرم یکی از انتخاب های پیشرو طرفداران کریپتو است زیرا کاربران می توانند مقدار مناسبی بیت کوین رایگان کسب کنند. جدا از به دست آوردن بیت کوین با تماشای کلیپ های ویدیویی، کلیک کردن بر روی تبلیغات، پر کردن نظرسنجی ها و موارد دیگر، این شیر بیت کوین دارای یک برنامه ارجاع سخاوتمندانه است. هنگامی که کاربران از طریق لینک ارجاع خود، افراد دیگر را وادار به پیوستن به این شیرآلات رایگان بیت کوین می کنند، سایت 40 درصد از درآمد آنها را به آنها پاداش می دهد.

Timebucks

Timebucks یکی از آن فاست بیت کوین است که دارای رابط کاربری ساده و البته یک برنامه ارجاع است. با این حال، اگر ارجاعات شما در ایجاد مزایای تبلیغاتی نقش داشته باشد، درآمد بیشتری نسبت به معمول خواهید داشت. علاوه بر این، این پلتفرم هر روز به صد نفر پیشرو با یک جایزه پاداش می‌دهد.

به طور کلی، اعضا برای فعالیت های روزانه، پرداخت هفتگی دارند. آنها شانس انتخاب بین شش کیف پول پرداخت، از جمله PayPal را دارند. در نهایت، وب سایت میزبان یک تیم پشتیبانی مشتری است که وظیفه اصلی آن راهنمایی کاربران جدید در طول فرآیند است.

Bitcoinker

در Bitcoinker، می‌توانید هر ساعت بدون در نظر گرفتن مبلغ، کریپتوی رایگان درخواست کنید، در حالی که برداشت‌ها به‌صورت آنی پردازش می‌شوند. علاوه بر این، محدودیتی برای برداشت وجود ندارد.

در این پلتفرم، کاربران CAPTCHA ها را حل می کنند و می توانند برای انجام یک کار در یک تایمر کوتاه پنج دقیقه ای، صد هزار ساتوشی دریافت کنند. هر چه کاربران زمان بیشتری را در سایت فعال کنند، پاداش های بیشتری دریافت خواهند کرد. همچنین، وب سایت دارای یک برنامه ارجاع است.

فاست بیت کوین

 

FreeCash

این یکی از فاست بیت کوین نادر موجود است که میزبان یک برنامه وفاداری است که در آن اعضایی که به پلتفرم وفادار می مانند پاداش دریافت می کنند. نوع دیگری از پاداش به سادگی با ورود هر روزه به دست می آید. به عبارت دیگر، برای آنلاین ماندن در وب سایت آنها پاداش دریافت می کنید.

FreeCash همچنین شامل یک برنامه ارجاع است. به ازای هر عضو جدیدی که به پلتفرم معرفی می‌کنید، 20 درصد از درآمد آن‌ها با ادعای ساتوشی دریافت می‌کنید.

FaucetCrypto

Faucet Crypto منحصر به فرد است زیرا طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. بنابراین، بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال انواع گزینه‌های رایگان کریپتو ارائه می‌شوند، زیرا فهرست آن در حال حاضر دارای بیش از بیست سکه مختلف است. همچنین، یک سیستم سطح بالا ارائه می دهد که کاربران را قادر می سازد درآمد خود را افزایش دهند.

در اینجا، می‌توانید به سادگی با کلیک کردن روی دکمه «ادعا» ارز دیجیتال کسب کنید و هر بیست و پنج دقیقه پس از انجام وظایف، سکه دریافت می‌کنید. به خاطر داشته باشید که کاربران هنگام برداشت، پنجاه ساتوشی دریافت می کنند.

EarnCrypto

EarnCrypto یک شیر جهانی بیت کوین است، به این معنی که برای هر کسی در هر مکانی در دسترس است. انواع مختلفی از پیشنهادات در EarnCrypto وجود دارد. برای مثال، پیشنهادات پولی شامل ثبت نام در سایت‌های خاص، بازی کردن، تماشای کلیپ‌های ویدیویی، دانلود برنامه‌های کاربردی تلفن همراه یا تکمیل نظرسنجی است. اعضا همچنین می‌توانند با دریافت ارجاع، یافتن فالوورهای شبکه‌های اجتماعی و غیره سکه به دست آورند. اما چیزی که این وب‌سایت را از بقیه شیرهای کریپتو متمایز می‌کند، نوع منحصربه‌فردی از کار است که شامل تایپ کردن است.

جمع بندی : 

چیزی که در مورد فاست بیت کوین جذاب است این است که می توانید بدون نیاز به سرمایه گذاری پول رایگان کسب کنید. تنها چیزی که برای سرمایه گذاری نیاز دارید چند ساعت در روز است. با این حال، همانطور که متوجه شدید، وظایف ساده هستند و نیازی به تلاش زیادی ندارند.

همه چیز به نشستن پشت رایانه برمی گردد که از نظر فیزیکی چالش برانگیز نیست و همچنین انجام کارهای ساده همانطور که در مقاله توضیح داده شد. بهترین فاست بیت کوین که در اینجا مورد بحث قرار گرفته‌اند، همگی پرداخت‌های بالایی دارند. به علاوه، سیستم های ارجاع و قرعه کشی و سایر پاداش ها به اعضا اجازه می دهد تا درآمد خود را به حداکثر برسانند.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد.  سایت کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

بر اساس این اطلاعات، به راحتی می توانید بهترین فاست بیت کوین را برای خود انتخاب کنید. و بر اساس ترجیحات خود تصمیم بگیرید. آیا دوست دارید در یک بازی پوکر شرکت کنید یا بیشتر به انجام برخی بازی های دیگر علاقه دارید؟ آیا ترجیح می دهید چیزی کمی چالش برانگیز مانند نوشتن یک نقد را انتخاب کنید؟ یک بار دیگر به لیست برگردید و ببینید چه چیزی بیشتر برای شما مناسب است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *