logo کاقه ارز

 آگر (REP) یک سیستم غیرمتمرکز است که با قدرت پیش بینی رشد می کند. با استفاده از این سیستم عامل می توان هر چیزی را با بهترین دقت پیش بینی کرد. بستر مبتنی بر Ethereum به انجمن پیروان خود اجازه می دهد. تا با توجه به حوزه دانش و تخصص خود پیش بینی کنند و برای هر پیش بینی درست پاداش کسب کنند. معاملات در سیستم عامل می تواند با استفاده از اتریوم (ETH) و اعتبار (REP) انجام شود. برخی از ویژگی ها مانند پاداش آسان برای هر نتیجه صحیح، هزینه معامله کم و سیستم کاربرپسند به افزایش تعداد طرفداران کمک کرده است. تاسیس شده توسط جوی کروگ و جک پیترسون. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه خرید و فروش آگر (REP) آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش آگر (REP) به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

برای خرید و فروش آگر (REP) ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش آگر (REP) هستید.

مراحل خرید و فروش آگر (REP)

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش آگر (REP) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش آگر (REP)

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش آگر(REP)

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود خرید و فروش آگر (REP) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

پس از انتخاب خرید و فروش آگر (REP) با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید و فروش آگر (REP)

فروش آگر به کافه ارز

برای فروش آگر (REP) به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد آگر (REP) را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به آگر (REP) خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول آگر (REP) به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار آگر (REP) مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

خرید و فروش آگر (REP)

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش آگر (REP) می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.