logo کاقه ارز


این پروژه در سال 2017 و در اوج محبوبیت blockchain به بهره برداری رسید. تیم سازندگان به سرپرستی متخصص شناخته شده فناوری اطلاعات Brendan Eich هدایت می شد. او نویسنده JavaScript است و همچنین در توسعه مرورگر مشهور جهان Mozilla Firefox شرکت کرده است. در طول ICO Brave تنها در 30 ثانیه پس از پرتاب 35 میلیون دلار جمع آوری کرد.
برای توسعه سکه بت سازندگان Ethereum را به عنوان پایه ای گرفتند. میزان انتشار cryptocurrency 1.5 میلیارد سکه بود، اما در عین حال بیش از 1 میلیارد BAT در گردش وجود ندارد. یکی از ویژگی های مهم این است که رمزنگاری باید حداکثر 6 ماه پس از دریافت استفاده شود. معدن cryptocurrency BAT نیز موجود است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه خرید و فروش بت آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش بت به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

برای خرید و فروش بت ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش بت هستید.

مراحل خرید و فروش بت

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش بت (BAT) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

 خرید و فروش بت

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

  بت

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (بت) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

 خرید و فروش بت

پس از انتخاب بت با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (کیف پول و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

فروش بت به کافه ارز

برای فروش بت به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

 خرید و فروش بت

در مرحله بعد بت را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به بت خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

 خرید و فروش بت

در صفحه بعد کیف پول بت به شما نمایش داده میشود و شما می توانید مقدار بت مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

 خرید و فروش بت

پس از واریز مبلغ به حساب بت کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.

در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش بت می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.