logo کاقه ارز

جذابیت فناوری Blockchain و ارزهای رمزپایه در این واقعیت نهفته است که مجموعه ای از فرصت های تمام نشدنی را برای آینده فراهم می کنند. شبکه تتا یکی از این موارد است که می تواند دوره جدیدی از تحویل محتوای ویدئویی را به ارمغان بیاورد. تتا یک شبکه تحویل ویدئو غیرمتمرکز است که توسط کاربران پشتیبانی می شود و یک بلاکچین جدید ابتکاری است. شبکه تتا و رمز ارز تتا اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. بلاکچین Theta زیرساختی همتا به همتا برای جریان غیرمتمرکز ویدئو ارائه می دهد. هدف تتا ارائه تحویل محتوای کم هزینه صرف نظر از کیفیت و مکان فیلم است. حمایت رسمی سامسونگ از این شبکه نشان می دهد که این سرمایه گذاری می تواند در آینده نزدیک تغییرات زیادی را ایجاد کند.

آموزش خرید و فروش تتا به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

Theta

برای خرید و فروش تتا ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش تتا هستید.

مراحل خرید Theta

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش تتا را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

Theta

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

Theta

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود تتا (Theta) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

تتا

پس از انتخاب تتا با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

Theta

فروش تتا به کافه ارز

برای فروش تتا به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

تتا

در مرحله بعد تتا را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به تتا خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

تتا

در صفحه بعد کیف پول تتا به شما نمایش داده میشود. شما می توانید مقدار تتا مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

تتا

پس از واریز مبلغ به حساب تتا کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.

در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش تتا می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.