logo کاقه ارز

کازماس اکوسیستم یا شبکه ای از blockchains است که می تواند با یکدیگر مقیاس و تعامل داشته باشد. این یک “اینترنت از blockchains” است. که در آن توسعه دهندگان می توانند حاکمیت را حفظ کرده و معاملات را سریع پردازش کنند. کازماس همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا روند ساخت برنامه های کاربردی blockchain را ساده کنند. ATOM یک رمزنگاری بومی شبکه کازماس است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه خرید و فروش کازماس آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش کازماس به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال از جمله خرید و فروش کازماس (ATOM) را مشاهده و بپردازید.

برای خرید و فروش کازماس ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1 – ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش کازماس هستید.

مراحل خرید و فروش کازماس

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش کازماس (ATOM) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش کازماس

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال (خرید و فروش کازماس) را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (خرید و فروش کازماس) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

خرید و فروش کازماس

پس از انتخاب (خرید و فروش کازماس) ATOM با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (کیف پول و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید و فروش کازماس

فروش کازماس با کافه ارز

برای فروش کازماس به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد کازماس را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به کازماس خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول کازماس به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار کازماس مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

خرید و فروش کازماس

پس از واریز مبلغ به حساب کازماس کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.
در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش کازماس می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.