logo کاقه ارز

Kava افتخار می کند که یکی از پلتفرم های برجسته Defi است. که CDP میان زنجیره ای را برای استفاده از اهرم و محافظت از دارایی های دیجیتال محبوب ارائه می دهد. این پلت فرم باعث می شود تا کاربران از طریق سیستم CDP چند وجهی خود، دارایی های مجازی خود را به صورت رایگان وثیقه بگیرند. با اطمینان از بیش از 100 اعتبار سنج، راه حل Kava CDP اطمینان حاصل می کند که منابع دیجیتال شما توسط بهترین خدمات اعتبار سنج حرفه ای محافظت می شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه خرید و فروش کاوا آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش کاوا (kava) به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

برای خرید و فروش کاوا (kava) ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش کاوا (kava) هستید.

مراحل خرید و فروش کاوا (kava)

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش کاوا (kava) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش کاوا

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود خرید و فروش کاوا (kava) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

پس از انتخاب خرید و فروش کاوا (kava) با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید و فروش کاوا

خرید و فروش کاوا (kava) به کافه ارز

برای فروش کاوا به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد کاوا را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به کاوا خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش کاوا

در صفحه بعد کیف پول کاوا به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار کاوا مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش کاوا می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.