logo کاقه ارز

ریون کوین یک چنگال از blockchain Bitcoin استکه به عنوان راهی برای ذخیره و انتقال دارایی از یک طرف به یکپارچه دیگر ایجاد شده است. این غیر متمرکز، منبع باز و همتا به همسالان است
این از اثبات کار مانند بیت کوین استفاده می کند، اما با یک تفاوت منحصر به فرد مهم استRVN به لطف الگوریتم X16R که برای اجماع از آن استفاده می کنددر برابر ASIC مقاوم است. این ویژگی Ravencoin باعث شد بلافاصله پس از انتشار در ژانویه 2018 محبوب شود و تا به امروز نیز محبوب است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با خرید و فروش RVN آشنا شوید

آموزش خرید و فروش RVN به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

خرید و فروش RVN

برای خرید و فروش RVN ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1 – ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش RVN هستید.

مراحل خرید و فروش RVN

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش ریون کوین (RVN) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

RVN

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال (خرید و فروش RVN) را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش RVN

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (خرید و فروش RVN) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

پس از انتخاب (خرید و فروش) RVN با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (کیف پول و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید و فروش RVN

فروش RVN به کافه ارز

برای فروش RVN به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد RVN را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به RVN خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول RVN به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار RVN مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

خرید و فروش RVN

پس از واریز مبلغ به حساب RVN کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.
در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش RVN می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.