کاقه ارز

Ankr در حال ایجاد یک بستر زیرساخت و بازار برای استقرار پشته Web3 است. هدف زیرساخت های بلاکچین این است که فراهم کنندگان منابع و کاربران نهایی بتوانند به راحتی به فناوری های بلاکچین و برنامه های DeFi متصل شوند. زیرساخت اختصاصی ابر آنکر به طور مستقل از ارائه دهندگان ابر عمومی کار می کند. و برای افزایش انعطاف پذیری و پایداری توسط مرکز داده های توزیع شده از نظر جغرافیایی سازمانی تأمین می شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

آنکر چیست؟

Ankr یک پلتفرم رایانش ابری است که توسط قدرت بلاکچین پشتیبانی می شود. با استفاده از بلاکچین سرعت، شفافیت و فراگیری بیشتر افزایش می یابد. تیم Ankr معتقد است که قدرت محاسبات بیهوده به هدر نرود و در واقع می تواند نیاز CSP را کاملاً جایگزین کند. با توجه به این، آنها می خواهند سیستمی را ایجاد كنند كه افراد از همه جا بتوانند از قدرت محاسباتی بیكار دیگران استفاده كنند. 

آنکر

و این فقط هدف خود را برای استفاده مجدد از منابع محاسباتی بیکار قرار نمی دهد: Ankr می خواهد فراتر از این کار کند و زیرساخت هایی را برای تأمین انرژی اینترنت اشیا (IoT) و سایر اقتصادهای در حال ظهور فراهم کند.
تأمین کنندگان قدرت محاسبات بیکار قادر به درآمدزایی خواهند بود. خواه از تلفن همراه، مرکز داده پیش فرض، ابر خصوصی و غیره استفاده می کنند. Ankr می خواهد به شرکت ها کمک کند تا یک فضای تولید را ایجاد کنند تا بتوانند از طریق آن از مردم استفاده کنند. و آخرین فن آوری مستقل از یک نهاد متمرکز و قراردادهای فروشنده. 

بررسی تخصصی آنکر

پلتفرم Ankr با هدف ارائه راه حلهای API برای ایجاد گره های سفارشی و کاربرپسند به کاربران ارائه می شود. بازار گره های Ankr امکان استقرار گره های بلاکچین را در عرض چند دقیقه فراهم می کند. در حالی که بازار Ankr API راه حل های API با یک کلیک را برای بلاک چین های عمومی و پروتکل های DeFi فراهم می کند.

Ankr از فناوری بلاکچین به عنوان بخشی اساسی از زیرساخت ها برای تسهیل پرداخت ها در سیستم عامل، اندازه گیری منابع توزیع شده در سطح جهان، اطلاعات شهرت کاربران و ارائه دهندگان منابع و توصیه الگوریتمی مراکز داده از طریق قراردادهای هوشمند استفاده می کند. آنکر در سال 2017 در دانشگاه برکلی کالیفرنیا تاسیس شد. تیم تأسیس و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو مستقر هستند. تیم توزیع شده آنکر از دفاتر شانگهای، مسکو، بخارست، آمستردام، هند و جنوب شرقی آسیا فعالیت می کند.

سیستم DCCN آنکر 

سیستم DCCN آنکر در منابع مختلف محاسباتی از طریق مکان های مختلف جغرافیایی مستقر شده است. سیستم Kubernetes این منابع را مدیریت می کند. و آنها را به صورت خوشه ای از طریق Ankr Hub مرتب می کند. هاب وظیفه بازپخش و ارسال کارها به خوشه های فعال را بر عهده دارد. تیم Ankr می خواهد با استفاده از DCCN تجربه ای مانند سیستم عامل های محاسبات متمرکز را ارائه دهد. از طریق رابط کاربری گرافیکی و رابط خط فرمان، کاربران می توانند برنامه ها، خدمات یا حتی زیرساخت هایی را برای پشتیبانی از این موارد مستقر کنند. 

رمز ANKR

ANKR ارز رمزپایه بومی پلت فرم Ankr است. این سازوکاری است که کاربران شبکه از طریق آن هزینه می پردازند. مشتریان سازمانی می توانند هزینه میزبانی را از طریق توکن پرداخت کنند. چنین شرکتهایی می توانند مبادلات رمزنگاری شده، سیستم عاملهای سهام، شرکتهای مدیریت صندوق و غیره باشند. افراد همچنین می توانند از رمز ANKR برای کمک به سیستم عاملهای رایانه ای غیر انتفاعی مانند BOINC استفاده کنند. و در آخر اینکه، کاربران سرویس ابری می توانند از ANKR برای پرداخت هزینه خدمات استفاده کنند. 

شبکه آنکر و چگونگی تاسیس آن؟

آنکر در سال 2017 توسط چندلر سانگ و رایان فانگ تأسیس شد. و با قرار دادن انرژی محاسباتی بیکار از گره های خود، خود را به عنوان یک پلت فرم محاسباتی توزیع شده قرار می دهد. این برنامه به توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی بستری ایده آل برای استقرار سریع گره های بلاکچین با قیمت کمتر از ارائه دهندگان ابر عمومی می دهد. با استفاده از راه حل های آنها، بلاک چین های عمومی می توانند جوامع خود را درگیر کنند. و به سرعت شبکه های خود را ایمن و غیرمتمرکز کنند.

ANKR را از کجا بخریم و ذخیره کنیم؟

ANKR را به عنوان یک جفت با BTC ، ETH ، USDT ، KRW ، BNB ، BTC ، TWD ، HT در هر یک از این صرافی ها مشاهده می کنید: Binance ، Upbit ، MXC ، CoinDCX ، Huobi Global ، HotBit ، BitMax ، WazirX ، CoinTiger ، Gate.io ، Coinone ، BiKi ، Sistemkoin ، BitAsset ، BinanceDEX ، BurgerSwap و ViteX. پس از گرفتن مقداری ANKR ، می توانید آن را در چندین گزینه کیف پول ، از جمله Trust Wallet ، Atomic Wallet ، MyEtherWallet ، Trezor و Ledger ذخیره کنید.

خرید و فروش آنکر و انواع ارز های دیجیتال با کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش ANKR می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *