logo کاقه ارز

برای شخصی که در حال استفاده از ارز های دیجیتال است، Crypto Debit Card بهترین وسیله برای دستیابی به دارایی های پولی شخص است. اکنون، با رشد Cryptocurrency، تعجب آور نیست که شاهد افزایش Crypto Debit Card هستید. در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران Cryptocurrency هنوز کمی در مورد تبدیل کامل دارایی های آنها به رمزنگاری تردید دارند، استفاده اصلی از کارتهای بدهکاری رمزنگاری مطمئناً بسیاری از افراد ناجی را تبدیل می کند. این کارت ها در اکثر صنایع مانند بخش خدمات و تجارت قابل استفاده هستند و پذیرفته می شوند. در زیر جزئیات بهترین کارتهای بدهی Cryptocurrency که می توانید استفاده کنید ذکر شده است.

کارت بدهی یا Crypto Debit Card چیست؟

Crypto Debit Card کارت بدهی است که به شما امکان می دهد حداقل با استفاده از یک نوع ارز رمزپایه هزینه های خود را بپردازید. کارت های بدهی Crypto معمولاً امکان پرداخت با استفاده از ارز فیات را نیز به شما ارائه می دهند. در حالی که شما ممکن است ترجیح دهید پرداخت با فناوری های پرداخت جدیدتر (یعنی اسکن کد QR که به طور خودکار از یک برنامه بانکی موبایل یا کیف پول رمزنگاری واریز می شود) پرداخت کنید، بسیاری از افراد دوست دارند به جای آن گزینه استفاده از کارت را داشته باشند. بیشتر کارت های رمزپایه انعطاف پذیر برای پرداخت با استفاده از کارتهای پلاستیکی یا برنامه های کاربردی تلفن همراه هستند.

دسته بندی Crypto Debit Card

در واقع چندین دسته کارت های بدهی رمزنگاری وجود دارد. در اینجا چند مورد ذکر شده است:

کارت بدهی رمزنگاری فیزیکی:
شبیه به هر کارت بدهی سنتی که می توانید در کیف پول خود ذخیره کنید است. تفاوت اصلی در این است که می توانید از آن برای پرداخت با کریپتو نیز استفاده کنید.

مجازی:
در مورد همان هدفی که برنامه تلفن همراه کیف پول cryptocurrency داشته باشد، خدمت می کند، به جز آن که معمولاً توسط یک شرکت پرداخت پشتیبانی می شود و ممکن است گزینه کارت فیزیکی را در اختیار شما قرار دهد.

کارت های پیش پرداخت:
به شما امکان می دهد cryptocurrency را بر روی کارت بارگذاری کنید و به طور خودکار رمزنگاری خود را به fiat و بالعکس تبدیل کنید. 

کارت های بدهی بدون پیش پرداخت:
اینها معمولاً به کیف پول رمزنگاری آنلاین شما متصل هستند و هر زمان که چیزی بخرید، رمزارز خود را به فیات تبدیل می کنید و خرید خود را انجام می دهید.

گزینه های برتر Crypto Debit Card در سال 2020

1- (Crypto Debit Card (MCO

کارت MCO پیشنهادات کاملا مشوق و منحصر به فرد دارد. به عنوان مثال، به کاربران در سطوح مختلف خرید اجازه می دهد تا از برنامه های پاداش بهره مند شوند. این پاداش به مقدار توکن های MCO  بستگی دارد، که می تواند بین 0 تا 50،000 MCO متغیر باشد. در Airbnb و Expedia، حتی می توانید 10 دلار تخفیف خرید را برای هر رزرو، و همچنین دسترسی نامحدود سالن فرودگاه و موارد دیگر دریافت کنید. این کارت همچنین مزایایی را برای خدمات جریان مانند Netflix و Spotify ارائه می دهد. MCO به دلیل مشارکتهای اصلی خود، برنامه تشویقی را ارائه می دهد که در درجه دوم قرار ندارد.

2- Cryptopay) Crypto Debit Card)

Cryptopay که در سال 2013 تأسیس شده است یکی از اولین شرکت های کارت رمزنگاری در بازار است. کارت اعتباری Cryptopay به صورت آنلاین و آفلاین وجود دارد. شما می توانید از این کارت در هر فروشگاهی که کارتهای بدهی VISA را می پذیرد استفاده کنید. خبر خوب این است که Cryptopay از همین حالا شروع به گسترش قلمرو عملیاتی خود کرده است. در ابتدا ، این شرکت خدمات خود را بیشتر به انگلستان محدود می کرد. اکنون، Cryptopay به طور فعال خدمات خود را در سراسر اروپا، روسیه، سنگاپور و سایر مناطق در سطح جهان گسترش یافته است. CryptoPay به عنوان کارت بیت کوین نیز شناخته می شود، یک کارت بدهی بیت کوین را نیز بدون تأیید هویت به شما ارائه می دهد. گرچه هنوز هم چندین کاستی وجود دارد که بسیاری ترجیح می دهند از آن استفاده نکنند.

Debit Card

3- Wirex

کارت بدهی Wirex گزینه های فیات (USD ،EUR ،GBP) و رمزنگاری (BTC ،ETH ،XRP و LTC) را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، می توانید تبدیلات fiat-crypto را با نرخ روز انجام دهید. تحویل کارت رایگان است، اما شما نیاز به پرداخت 1.50 دلار مدیریت در هر ماه دارید. در حال حاضر، Wirex فقط در دسترس شهروندان کشورهای اروپایی است. هزینه کارت بدهی Wirex شامل 2.50 دلار برای برداشت ATM در اروپا و 3.50 دلار برای برداشت ATM در خارج از اروپا است. پرداخت آنلاین و آفلاین برای کالاها و خدمات صفر هزینه دارد.

اگر کسی نمی خواهد پول بیشتری برای دریافت کارت بدهی cryptocurrency خرج کند، آنگاه Wirex بهترین گزینه برای شما است. در حال حاضر ، این کارت های مجازی و فیزیکی را نیز بدون هزینه ارائه می دهد! Wirex در واقع برنامه ای است که برای ارائه کارت های بدهی به کاربران طراحی و ساخته شده است. بهترین چیز در مورد این کارت ویژگی “رمزنگاری” است. این امکان را برای کاربران فراهم می کند که هنگام خرید با این کارت 0.5٪ دریافت کنند. علاوه بر این، یک هزینه دارد که باید ماهانه پرداخت شود!همچنین ببینید: – کارت رمزنگاری Wirex را می توان در هر مکانی که VISA پذیرفته شود ، استفاده کرد. Wirex این گزینه را به شما می دهد که هر بار خرید داخل فروشگاه، 0.5 درصد در BTC درآمد کسب کنید.

4- Uquid

Uquid از نظر زمان تحویل حمل یکی از بهترین گزینه ها در بازار است. این شرکت فقط 2-3 روز طول می کشد تا کارت مورد نظر را یرای مشتریانی را که در هر نقطه جهان واقع شده اند، ارسال کند. علاوه بر این، Uquid دارای محدودیت های نامحدود برداشت ATM و خریدهای نامحدود در طول عمر است. اگر کسی هستید که انواع مختلفی از سکه ها را داشته اید، پس این کارت بدهی بهترین گزینه برای شما است. این تعداد عظیمی از altcoin ها را پشتیبانی می کند. آنها همیشه می توانند از این کارت بدهی برای استفاده از طیف گسترده ای از ارز ها استفاده کنند. نکته جالب تر این واقعیت این است که کاربران نیازی به تایید هویت خود ندارند.

قیمت اولیه خرید کارت بدهی cryptocurrency Uquid برابر با 16.99 دلار است. این امر در مقایسه با اکثر کارتهای دیگر موجود در این لیست کاملاً بالاست. هزینه های مدیریت ماهیانه با نرخ 1.00 دلار تعیین می شود. برداشت دستگاههای خودپرداز 2.50 دلار آمریکا (کشورهای داخل اروپا) و 3.50 دلار دلار (سایر کشورها) تعیین شده است.

5- BitPay

بیشتر کارت های بدهکاری رمزنگاری موجود در این لیست فقط در دسترس شهروندان کشورهای اروپایی است. به عنوان مثال، کارت بدهی BitPay برای Cryptocurrency برای شهروندان هر 50 ایالت متحده قابل دسترسی است. BitPay یکی از معدود گزینه های کارت بدهی رمزنگاری برای شهروندان آمریکاست.

Debit Card

چشم انداز آینده در Crypto Debit Card

Crypto Debit Card ها عموماً خدمات مناسبی ارائه می دهند، اما تعداد بسیاری از افراد در استفاده از آنها محدود هستند. این عمدتا به دلیل قانونی صورت می گیرد که فرآیندهای تصویب را دشوار و یا طولانی می کند.متأسفانه، برخی از پروژه های کارت بدهی رمزنگاری که امیدوار کننده به نظر می رسند، از بین رفتند. یک نمونه از این دست Shift Card است که اولین کارت بدهی رمزنگاری ایالات متحده بود. این حتی به کاربران این امکان را می دهد تا به Coinbase وصل شوند و در بیش از 38 میلیون بازرگان در سراسر جهان سرمایه گذاری کنند. اخیراً اعلام شده است که برنامه خود را در تاریخ 11 آوریل 2019 بازنشسته می کند.

با این وجود پروژه های جدیدی نیز در این فضا ظاهر می شوند. به عنوان مثال،  2gether، یک راه اندازی FinTech مستقر در اسپانیا، اعلام کرده است که یک کارت بدهی کریپتو پیش پرداخت شده را پشتیبانی می کند که از ETH ،XRP ،BCH ،EOS ،XLM و LTC پشتیبانی می کند.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.