logo کاقه ارز

چیلیز (CHZ) یک ارز رمزپایه تعامل طرفداران مبتنی بر بلاک چین چیلیز است.
بستر socios.com، با پشتیبانی از رمزهای چیلیز (CHZ $) ، یک راه حل کلیدی برای هر سازمان ورزشی یا ورزشی است. که از طریق طرفداران Fok Token Offering (FTO) از طرفداران خود کسب درآمد کند و به طرفداران اجازه می دهد تا به تیم های Fan Token که می آیند دسترسی پیدا کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بررسی چیلیز

چیلیز یک سکه دیجیتال استاندارد ERC-20 است که توکن سازی ورزشی را تسهیل می کند و تعامل طرفداران را در مدیریت تیم های مورد علاقه خود امکان پذیر می کند. Crypto CHZ در سال 2018 از طریق خصوصی سازی درآمد و بیش از 66 میلیون دلار جمع کرد (هیچ فروشی عمومی نخواهد داشت). کل عرضه این سکه 8.8 میلیارد دلار چیلیز CHZ است. 

چیلیز


ارز رمزنگاری شده در اکثر صرافی های معروف از جمله Binance ، CoinOne ، Bitmax ، kucoin و بسیاری دیگر ذکر شده است.  Binance همچنین یکی از سرمایه گذاران استراتژیک پروژه است. شما می توانید ارز رمزنگاری شده چیلیز را برای BTC ، ETH و موارد دیگر خریداری کنید. برای آگاهی از محبوب ترین جفت ها در سیستم عامل های مبادله، جدول زیر را بررسی کنید. 
از آنجا که رمز ارز چیلیز یک رمز ERC-20 است، در سیستم عامل Ethereum در دسترس است. رمزنگاری چیلیز از قراردادهای هوشمند برای اطمینان از روند رای گیری و نظرسنجی های نفوذ طرفداران استفاده می کند. بهترین گزینه ها برای ذخیره سازی چیلیز ZenGo و Trust Wallet هستند. اگر می خواهید در مورد ویژگی های فنی چیلیز CHZ بیشتر بدانید، کاغذ سفید آن در وب سایت رسمی موجود است.

Chiliz چگونه کار می کند؟

بنابراین همانطور که می دیدیم چیلیز یک تعامل طرفداران با تیم های مورد علاقه خود است. که می توانید آن را برای حمایت از تیم مورد علاقه خود و تأثیرگذاری بر تصمیمات خاص و موارد دیگر هزینه کنید. این وب سایت را در آدرس ulros Socios.com می بینید.

این وب سایت دارای توابعی است. که تجربه کاربری بسیار خوبی را ارائه می دهد. عملکردهایی مانند شناسایی رایانه شخصی شما، صرف نظر از اینکه حساب خود را غیرفعال می کنید. همیشه هنگام بازگرداندن شما را شناسایی می کند. و صرفه جویی در پاداشهایی که باز کرده اید. تنظیمات شما را نیز ذخیره می کند و تعجب خواهید کرد که در کجا اطلاعات راه اندازی در رایانه شخصی شما به طور خاص در مرورگر شما ذخیره می شود.

چیلیز

نشانه فنی چیلیز CHZ هر باشگاه یک دارایی دیجیتال محدودی است که حق رای اعطا کند. موضوعات نظرسنجی توسط خود باشگاه ها تعیین می شود. اما امکانات بی پایان است! شما می توانید از مسائل مربوط به طراحی باشگاه یا اینکه “بهترین بازیکن بازی” برنده می شود. تا مکان های بازی های دوستانه تابستان و موارد دیگر تصمیم بگیرید.
هرچه طرفداران بیشتر رای بیاورد، رتبه آن در سیستم عامل بالاتر خواهد بود. و می تواند به عنوان یک پیرو از مزایای بیشتری برخوردار شود. دسترسی به جوایز بی نظیر مانند کالاهای تجاری انحصاری، بازی های پیش بینی و غیره است.

نحوه خرید چیلیز CHZ

اگر شما علاقه مند به دریافت سریع این توکن ها هستید. می توانید چیلیز CHZ را با کارت خود از کافه ارز خریداری کرده و به کیف پول Socios.com منتقل کنید. 
همچنین می توانید نشانه های چلیز CHZ را در وب سایت کافه ارز بفروشید. و این ارز را می توانید در فروشگاه های فیزیکی ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و پرتغال خریداری کنید. این نحوه خرید تنها برای کاربرانیست که در این کشور ها زندگی می کنند. نزدیکترین نقطه فروش موجود خود را بشناسید و چیلیز را خریداری کنید. 

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.