کاقه ارز

تیم توسعه ارز رمزنگاری شده بیت گلد (BTG) به همه کاربران در مورد نقض امنیت مربوط به برنامه رسمی کیف پول ویندوز که از طریق وب سایت رسمی آن برای بارگیری ارائه شده است، هشدار می دهد. بیت کوین طلا چنگال ارز رمزنگاری شده رسمی بیت کوین است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بیت گلد (BTG) چیست؟

بیت گلد یک هارد فورک بیت کوین است که در سال 2017 اتفاق افتاد. هدف اولیه ایجاد Bitcoin Gold افزایش سطح عدم تمرکز شبکه بیت کوین بود زیرا مشخص شد. که بیشتر شبکه توسط چند استخر استخراج کنترل می شود. Bitcoin Gold مبتنی بر الگوریتم سفارشی اثبات کار به نام Equihash است که استخراج این ارز را آسان می کند و تمرکز را کاهش می دهد. کمتر از نیمی از سال طول کشید تا Bitcoin Gold در صرافی های رمزنگاری متعدد وارد شود. علاوه بر این، Bitcoin Gold توسط بسیاری از کیف پول های چند ارز پشتیبانی می شود.

بیت گلد

بیت کوین گلد ( BTG ) یک شاخه  BTC است. که در ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷ روی بلوک ۴۱۹۴۰۶  لانچ شد. طلای بیت کوین الگوریتم اثبات Bitcoin را از SHA256 تا Equihash تغییر داد. و تجهیزات استخراج تخصصی را در تلاش برای دموکراتیزه کردن فرآیند استخراج BTC منسوخ کرد.
BTG یک cryptocurrency با اصول Bitcoin است. که به جای ASIC از gpus متداول استخراج می‌شوند. ASIC معمولا ً برای چند بازیکن بزرگ انحصاری هستند. اما GPU به این معنی است که هر کس می‌تواند باز هم مال من باشد.

هدف اصلی بیت کوین برای ایجاد بیت گلد؟

BTG قصد دارد فضای رمزنگاری را با یک بلاک چین گسترش دهد که ارتباط نزدیکی با بیت کوین (با شبکه SegWit and Lightning Network) دارد. بلکه بدون استفاده از منابعی مانند Bitcoin hashpower یا vying برای عنوان “بیت کوین واقعی ” رقابت می‌کنند. هدف این تیم ایجاد فضایی خوش‌آمدگویی برای ساختمان‌های جدید و ساخت فن‌آوری‌های جدید در پایه بیت کوین است. به عنوان یک فورک، هدف این تیم ارائه یک سکه به سادگی و آشنایی با فضای برای ایده‌های جدید با دیدگاه ایجاد یک اقتصاد و اکو سیستم پر رونق است .

چه نوع کیف پولی را برای Bitcoin Gold (BTG) دریافت کنید؟

صرافی ها برای فعالیت های کوتاه مدت مانند تجارت، خرید و فروش ارز ها طراحی شده اند. اما کیف پول ها فضای ذخیره سازی طولانی مدت را به شما ارائه می دهند. همیشه Bitcoin Gold (BTG) خود را به یک کیف پول آفلاین مانند Ledger Nano S یا هر کیف پول دیگری که کنترل می کنید انتقال دهید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *