logo کاقه ارز

بنکور(BNT) یکی از آن دسته از آلت کوین ها است. که در سال 2018 هنگامی که زمستان معروف بدنام رمزنگاری در آن جریان داشت، دارندگان خود را بی رحمانه سوزاند. 
Bancor است بلاکچین پروتکل که اجازه می دهد. تا کاربران برای تبدیل نشانه ارز مجازی مختلف مستقیم و بلافاصله به جای تبادل آنها در مبادلات cryptocurrency به مانند Coinbase . در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Bancor چیست؟

بنکور شبکه ای است که به کاربران امکان می دهد بدون هیچ واسطه ای ارز را با دیگران مبادله کنند. به عبارت دیگر، Bancor پروتکلی است که توکن ها را براساس قراردادهای هوشمند تبدیل می کند. پروژه ICO of Bancor (BNT) در ماه مه 2017 آغاز شد و تا پایان ICO ، تیم بنکور در کمتر از سه ساعت 396،720 ETH را از 10،885 سرمایه گذار جمع کرده بود. سکه Bancor با هدف تبادل رمزها با استاندارد ERC-20 مستقیماً با سکه های دیگر بدون کمک بازارهای سهام و مبادلات ارز رمزنگاری شده به منظور افزایش نقدینگی توکن ها و حذف کارمزد هایی که باید به کاهش هزینه های کاربران در هنگام مبادله کمک کند، انجام می شود. روند. استخراج سکه بنکور در دسترس نیست، زیرا BNT در ابتدا محدودیت دقیق سکه هایی داشت که در طول ICO توزیع می شد.


شکستن پایین بنکور(BNT)

با ادامه ظهور تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده جدید، مکانیزمی برای امکان تجارت یا مبادله فوری بین این ارزهای رمزپایه مورد نیاز است.
در حالی که امروزه مبادلات ارز رمزنگاری معاملات و انتقال ارزش از یک نوع سکه مجازی به دیگری را تسهیل می کند. نقدینگی محدود در معاملات رمزنگاری های جدید همچنان یک نگرانی اصلی است. علاوه بر این، بیشتر رمزنگاری ها با دو ارز رمزپایه محبوب Bitcoin و Ethereum معامله می شوند. و این امر به مشکلات نقدینگی افزوده و گزینه های محدودی را برای شرکت های رمزپایه ایجاد می کند. هزینه های معامله نیز می تواند در برخی مواقع بیشتر باشد.
بنکور تلاش می كند تا با ارائه یك فن آوری كه موضوع نقدینگی را برطرف می كند. این خلا را پر كند و اجازه دهد انواع سكه های مجازی فوراً خریداری و فروخته شوند.

بنکور

بنکور چگونه کار می کند؟ 

شماره 1 نشانه های هوشمند و پروتکل Bancor

بنکور از قراردادهای هوشمند استفاده می کند. تا “Smart Tokens” را ایجاد کند تا به جای روش معمول تجارت، دست یابد. یک معامله کاغذی استاندارد شامل تعویض رمزهای دو طرف است. در مقابل، پروتکل Bancor از مکانیزم معاملاتی مبتنی بر رمزهای هوشمند استفاده می کند. و نیازی نیست که یک معامله شخص ثالثی را درگیر کند.
پروتکل Bancor برای تبدیل مستقیم بین نشانه های مختلف ERC20 بدون نیاز یا درگیر شدن شخص ثالث یا فروشندگان شخص ثالث مانند مبادلات رمزنگاری، طراحی شده است. 


این روش چگونه کار می کند: نشانه های هوشمند به قراردادهای هوشمند مرتبط هستند که به عنوان ذخیره سایر نشانه های ERC20 عمل می کنند. سپس توکن های هوشمند بسته به میزان ذخیره موجود و حجم درخواست های مبادله، تبدیل ها را به صورت داخلی پردازش می کنند. 
می توانید نشانه های هوشمند را سکه هایی بدانید که ارزش پولی سایر توکن ها را در خود دارند. در شبکه Bancor ، آنها تقریباً همان نقش یک بانک مرکزی را بازی می کنند. که ذخایر ارزی را نگه داشته و بر حسب نیاز بر نظارت بر تبدیل آنها نظارت می کند.
پروتکل Bancor از همه رمزنگاری هایی که با Ethereum / ERC-20 سازگار هستند پشتیبانی می کند. هر یک از نشانه های ایجاد شده در Bancor سازگار با ERC20 است. و از این رو با سایر نشانه های شبکه سازگار است. 

شماره 2 نقدینگی Bancor  

بنکور با از بین بردن نیاز به معامله طرفین معامله، نقدینگی را برای نشانه ها فراهم می کند. تا مبادله انجام شود. درعوض، می توانید در هر زمان از شبکه تبدیل کنید. 
این شبکه برای اطمینان از نقدینگی خود از قرارداد ذخیره ثابت (CRR) در قراردادهای هوشمند استفاده می کند. CRR مکانیزمی است که مطمئن می شود توکن های هوشمند در هر زمان ذخیره دارند. 
همانطور که توکن ها از طریق قراردادهای هوشمند مختلفی (از درخواست کاربر تا تبدیل، دریافت)، معاملات از طریق ترکیبی پیچیده از الگوریتم ها محاسبه می شوند. این الگوریتم ها برای نظارت بر تبدیل بین ارزهای مختلف بدون تخلیه ذخایر طراحی شده اند.

بنکور

شماره 3 تبدیل رمزها 

کاربران می توانند از طریق برنامه وب شبکه به بنکور دسترسی پیدا کرده و بین نشانه های موجود تبدیل کنند. 
تبدیل استاندارد توکن کم و بیش این روند را دنبال می کند: پس از انتخاب رمزها، می خواهید مبادله کنید. روی “تبدیل” کلیک کنید. این پروتکل مجموعه ای از درخواست ها را برای قراردادهای هوشمند مختلف آغاز می کند. اولین درخواست توکنی را که در دست دارید به یک رمز هوشمند تبدیل می کند که ذخایر آن رمز را در خود جای می دهد. سپس رمز هوشمند برای تاریخ دیگری تعیین می شود که ذخایر توکن را که می خواهید بدست آورید در خود نگه دارد. وقتی این تبدیل ها تمام شد، رمز دلخواه خود را دریافت می کنید.

رمز Bancor Network 

بنکور واحد پول بومی خود را دارد به نام Bancor Network Token (BNT). BNT ارز ذخیره پیش فرض است. که به عنوان ذخیره توسط همه نشانه های هوشمند نگهداری می شود. به همین ترتیب، BNT تعداد تبدیل هایی را که برای رسیدن به رمز انتهایی لازم است کاهش می دهد. 

موارد استفاده از پروتکل Bancor کدامند؟

تیم Bancor چندین مورد استفاده از پروتکل را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم. 

  • توکن های هوشمند می توانند عملکرد هر ارز رمزنگاری شده را بهبود ببخشند 
  • نشانه های انجمن فرصتی برای پیشرفت دارند، به گروه، موسسه، شهر و غیره اجازه می دهند تا از آن برای همکاری استفاده کنند
  • مشاغل می توانند نشانه هایی با نقدینگی بالا ایجاد کنند تا سیستم های وفاداری را تأمین کنند

بنکور BNT را از کجا بخریم و ذخیره کنیم؟

می توانید با تبدیل آن از توکن پشتیبانی شده دیگر در برنامه وب Bancor ، نشانه های Bancor را به دست آورید.  در غیر این صورت، می توانید آن را از صرافی پشتیبانی کننده BNT مانند OKEx ، Binance ، HitBTC ، Bittrex ، Liqui ، Upbit ، AEX و Tidex تهیه کنید. 
می توانید BNT را روی هر کیف پول سازگار با ERC20 / Ethereum از جملهMyEtherWallet ، MetaMask ، ethaddress ، Parity ، Guarda ، Trust Wallet ، imToken و سایر موارد ذخیره کنید. 

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش بنکور (BNT) می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.