Celo یک اکوسیستم بلاکچین است. که بر افزایش استفاده از ارز رمزنگاری شده در میان کاربران گوشی های هوشمند متمرکز است. Celo امیدوار است با استفاده از شماره تلفن ها به عنوان کلیدهای عمومی، میلیارد ها صاحب گوشی هوشمند جهان، از جمله کسانی که دسترسی بانکی ندارند، را با معاملات ارز رمزنگاری شده آشنا کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

آنچه شما باید در مورد Celo بدانید :

Celo یک ارز رمزپایه است که به عنوان یک ابزار سودمند و حاکمیت برای سیستم عامل Celo عمل می کند. سیستم عامل آن به گونه ای طراحی شده است که بدون نیاز به کیف پول رمزنگاری، برای هر کسی که دارای تلفن هوشمند است ارسال، دریافت و ذخیره پول های ثابت را که روی Celo (به عنوان مثال دلار Celo) اجرا می شود، آسان کند.

Celo

این شبکه همچنین امکان ایجاد قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز به عنوان بخشی از امور مالی غیرمتمرکز را فراهم می کند. شبکه اصلی آن در آوریل 2020 راه اندازی شد. این پلتفرم دارای دو نشانه بومی است. CELO یک رمز PoS است. که برای هزینه های معامله، مشارکت حاکمیت و فعالیت های مرتبط استفاده می شود. در آینده، این پلتفرم می خواهد میزبان انواع مختلف پول استوک باشد. از جمله دلار Celo (CUSD) که از قبل استفاده شده است.

چشم انداز سلو

چشم انداز سلو ایجاد یک سیستم مالی باز است. که خدمات مالی را برای کسانی که تلفن همراه دارند اما حساب بانکی ندارند به راحتی در دسترس قرار دهد. Celo یک سیستم عامل منبع باز اساسی را با یک اکوسیستم کامل ایجاد کرده است. خدماتی مانند انتقال، وام و بیمه را امکان پذیر می کند. در همین حال، Celo مشارکت جامعه را نیز تشویق می کند. کاربران می توانند با حمل و نقل درخواست ها یا تأیید معاملات پاداش دریافت کنند.

 نتیجه گیری کلی سلو

سلو، به عنوان یک پلت فرم مالی و پایدار مبتنی بر جامعه، به نفع بسیاری از VC های سیلیکون ولی به دست آمده است. صنعتی که بر آن تمرکز دارد یک بازار بسیار رقابتی در دریای سرخ است. بنابراین برجسته کردن آن دشوار است. مدل سود هنوز مشخص نیست و نیاز به مشاهده بیشتر دارد. اگرچه راه حل فنی ابتکاری است، اما هنوز تا پایان کار فاصله دارد. علاوه بر این، این پروژه در جامعه چندان محبوب نیست و بنیانگذاران آن در سطح پایین قرار دارند و تبلیغ را بسیار دشوار می کنند. با این حال، تیم همچنان انگیزه زیادی برای ورود به کشورهای در حال توسعه دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *