کاقه ارز

NMR رمز دارایی دیجیتالی است . که برای پرداخت هزینه خدمات در شبکه نومرایر (NMR) استفاده می شود. بر اساس استاندارد ERC20 برای نشانه ها در Ethereum ساخته شده است. NMR را می توان با ارز فیات یا سایر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کرد. نومرایر (NMR) در واقع همان چیزی است که علائم بسیار متمایز احیا را پس از تصحیحی که تقریباً دو سال به طول انجامید، نشان می دهد. اگرچه به نظر می رسد که سکه به طور کامل در نهان بوده است. برای پرداخت هزینه خدمات در شبکه نومرایر استفاده می شود. بر اساس استاندارد ERC20 برای نشانه ها در Ethereum ساخته شده است. NMR را می توان با ارز فیات یا سایر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کرد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

درباره نومرایر (NMR)

نومرایر ( NMR )، رمز بومی Numerai است. صندوق پرچین مستقر در سانفرانسیسکو که توسط ریچارد کریب در سال 2015 تاسیس شد. قیمت نومرایر از زمان اعلام در تاریخ 13 آگوست مبنی بر درج لیست آن در Coinbase Pro، افزایش چشمگیری داشته است. Coinbase شروع انتقال ورودی NMR را از ساعت 9 صبح PST از روز دوشنبه هفدهم ماه اوت آغاز می کند و در صورت تحقق اهداف نقدینگی، معاملات کامل از روز بعد آغاز می شود. کتابهای سفارش در چهار مرحله، فقط انتقال، پس از فقط، فقط محدود و تجارت کامل راه اندازی می شوند. NMR جفت های زیر را معامله خواهد کرد. NMR-USD ، NMR-BTC ، NMR-EUR و NMR-GBP. هنوز زمان بندی برای زمان ارائه NMR در برنامه تلفن همراه Coinbase یا در سایت Coinbase.com وجود ندارد.

 نومرایر


هنگامی که دانشمند داده ها پیش بینی ها را ارائه می دهد. آنها می توانند رمز بومی سیستم عامل، نومرایر ( NMR ) را در این پیش بینی ها نقش داشته باشند. این شامل ارسال نومرایر به قرارداد هوشمند نومرایر در بلاک چین Ethereum است. پس از یک دوره زمانی، پیش بینی ها تجزیه و تحلیل می شود. اگر پیش بینی ها دقیق باشد، دانشمند داده ای که نومرایر را روی آنها قرار داده درآمد کسب خواهد کرد. اگر پیش بینی ها ضعیف باشد، تعداد آنها برای همیشه از بین می رود.

پیش بینی ها با پلت فرم نومرایر

این پلت فرم به گونه ای ساخته شده است که هر پیش بینی با استفاده از یک طرح متعهد و آشکار ارائه می شود. کاربران می توانند به پیش بینی ها متعهد شوند و آن را به عنوان مهر و موم در نظر بگیرند. اما فقط باید مشخص کنند که این پیش بینی بعداً انجام شده است. در حالی که دیگر ارزشی ندارد. به گونه ای طراحی شده است که پیش بینی های تاریخی هر کاربر فاش می شود. اما جدیدترین پیش بینی های آنها پنهان می ماند و خریداران می توانند بدون اینکه بتوانند هرگز از این پیش بینی ها استفاده کنند. میزان خوب بودن پیش بینی تاریخی کاربر را بررسی کنند.


در Erasure، خریداران می توانند ارزیابی کنند که کدام خبرخوان پیش بینی از بالاترین کیفیت برخوردار است. و برای خرید خوراک انتخاب می کنند. که به آنها یک کلید ویژه می دهد تا آخرین جدیدترین پیش بینی ها را قبل از دیگران مشاهده کنند و بنابراین می توانند قبل از هر کس دیگری با استفاده از این اطلاعات تجارت کنند. این پلتفرم به هر شخصی امکان می دهد هر نوع پیش بینی را به هر صندوق پرچین بفروشد.

بنیان گذار Numerai

توسط ریچارد کریب بنیانگذار نومرایر پیشنهاد شد که پلت فرم Erasure برای کمک به عدم تمرکز رمز Numeraire ساخته شده است. وی توضیح داد که قبل از راه اندازی Erasure ، “توکن طراحی شده فقط برای Numerai بود. فقط دانشمندان داده های Numerai از NMR برای ذخیره استفاده می کنند، فقط Numerai می تواند پیش بینی ها را بخرد و سهام را نابود کند و همه مجموعه های داده پیش بینی باید در سرورهای Numerai بارگذاری شوند. در یک کلام، NMR متمرکز است. و این بد است زیرا پتانسیل NMR را محدود می کند. اما امروز ما با ساختن NMR به نشانه اصلی Erasure اعلام کردیم که NMR را غیر متمرکز می کنیم. “

 نومرایر

پلت فرم Erasure به گونه ای طراحی شده است که در بالای آن می توان برنامه هایی ساخت که از چارچوب آن استفاده می کنند. آنها شامل:

Erasure Quant یک برنامه مسابقات است که برای جمع آوری داده ها در شاخص سهام راسل 3000 استفاده می شود. شرکت کنندگان پیش بینی های روزانه قیمت سهام ایالات متحده را ارائه می دهند و به دلیل مشارکت در هنگام ایجاد سابقه تغییرناپذیر، پاداش می گیرند. Erasure Quant به عنوان الگویی ساخته شده است که توسط دیگران می تواند برای ساخت مسابقات خود استفاده کند.ErasureBay یک بازار آزاد برای اطلاعات از هر نوع. این می تواند برای ایجاد سیگنال های معتبر با استفاده از دانش محلی و جذب خریدار حاضر به پرداخت هزینه برای آن استفاده شود.

خرید و فروش نومرایر با کافه ارز

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *