کاقه ارز

تبادل AAX در حال ورود به بازارهای رمزنگاری است. و بسترهای حرفه ای را فراهم می کند که هر کسی می تواند با امنیت، عملکرد و یکپارچگی به تجارت رمزنگاری بپردازد.
AAX در سال 2018 توسط تیم باتجربه به رهبری مدیر عامل شرکت ثور چان تاسیس شد. AAX یکی از اولین مبادلاتی بود که پس از مشاهده کریپتوها، رشد بزرگی در بازار داشت. این فناوری با چشم انداز آینده نگر توسعه یافته است. و آینده تصویب گسترده رمزنگاری و ورود دوم بازار رمزنگاری را پیش بینی می کند.


بازار رمزنگاری در حال حاضر شاهد هجوم سرمایه گذاران جدید و جوان است. که به دنبال راهی برای متنوع کردن دارایی های خود هستند. اما، با وجود سیستم عامل های فراوان موجود در بازار با صدها ویژگی مختلف، انتخاب صرافی مناسب دشوار است.
AAX ارزش جستجوی هر سرمایه گذار رمزنگاری را دارد مهم نیست. که شما یک تاجر باتجربه هستید یا فقط به دنبال کسب اطلاعات در مورد بازارها هستید. پس در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

AAX – صرافی

این بورس افتخار می کند که یکی از اولین صرافی هایی است. که بخشی از پلتفرم شرکای بورس اوراق بهادار لندن (LSEG) است. وارث همان موتور تطبیق، صرافی هزاره و همه امتیازات آن مانند تأخیر بسیار پایین، معاملات تجاری است. سرعت و امنیت سطح بالایی که با بورس های جهانی قابل مقایسه است.
AAX چهار مرحله ساده تجارت خارج از بورس (OTC)، خرید و فروش سریع رمزنگاری بیش از 50 جفت رمزنگاری بیش از 30 جفت در بازار محلی و پشتیبانی از بیش از 20 گزینه فیات را فراهم می کند. که همراه با رمزنگاری آسان و مضراب مستقیم است.

AAX


این پلت فرم همچنین موقعیت های معاملاتی قوی و آینده و همچنین پس انداز AAX را فراهم می کند.
پس انداز AAX بازدهی بیش از 50٪ بیشتر از بازار را تضمین می کند. و هر دقیقه بازدهی را به همراه خواهد داشت.  این سرویس به هیچ وجه به هیچ هزینه ای احتیاج ندارد. و کاربران می توانند در هر زمان وجهی را واریز و برداشت کنند.
علاوه بر این، AAX Saving بسیار کاربرپسند و مبتدی پسند است. سرمایه گذاران می توانند با چهار مرحله آسان سپرده گذاری کنند و در روز بعد سود دریافت می کنند.

تبلیغات

در این صرافی دائماً رویدادهای تبلیغاتی برگزار می شود. که هم سرمایه گذاران قدیمی و هم سرمایه گذاران جدید می توانند از آن بسیار بهره مند شوند. برای سرمایه گذاران جدید، بیت کوین با ارزش سخاوتمندانه 55 دلار می تواند از طریق “AAX Welcome Bonus Program” به دست آید.
AAX علاوه بر فروش سریع توکن های AAB که سرمایه گذاران می توانند از طریق قرعه کشی به صورت رایگان، درآمد کسب کنند. میزبانی دائمی با جایزه 1500 USDT را نیز برگزار می کند.

AAX


این برنامه همچنین دارای یک برنامه ارجاع ساختمان جامعه به نام “قبیله” است. که در آن سرمایه گذاران می توانند حداکثر 40٪ از هزینه تجارت شخصی که از کد ارجاع وی استفاده کرده است. و 10٪ دیگر در صورت تصمیم گیری برای معرفی شخص دیگری، درآمد کسب کنند. همانطور که “رهبر قبیله” در رتبه های بالاتر قرار می گیرد. کارمزد بیشتری کسب می کند و هزینه های تجاری بسیار ارزان تری دارد.
با سایر تبلیغات مداوم، نه تنها AAX از طریق بسیاری از ویژگی های خود ارزش باورنکردنی به ارمغان می آورد. بلکه همچنین راهی جدید و خلاقانه برای کسب رمزگذار اضافی و کسب تجربه بسیار جذاب تر از طریق برنامه ارجاع به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

AAX در آغوش DeFi

از زمان تأسیس توکن DeFi در 15 ژوئن سال جاری، ارائه بازدهی سودآور از طریق سرمایه گذاری از طریق تولید محصول، که در آن می توان از رمزنگاری های بیکار از طریق برنامه های مختلف مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده کرد و امیدوار کننده بازدهی بالایی است.

AAX


با این حال، از آنجا که DeFi هنوز نسبتاً جدید است. و همه چیز نامشخص است، ثور چان معتقد است این امر برای تازه واردان بسیار خطرناک است. وی گفت: “من فکر می کنم که دیفی شگفت انگیز برخی از اعضای جدید بازی رمزنگاری را می ترساند … ما می خواهیم برای تازه کار رمزنگاری شروع به کار با این موارد بسیار آسان کند.”
AAX یک مبادله پیشرونده است. و از طریق پشتیبانی از رمزهای مختلف DeFi مانند ChainLink و Compound در میان دیگران، سرمایه گذاران را در معرض بازار سودآور DeFi قرار می دهد.

بنیانگذاران AAX

تیم توسعه بسیار ماهر در AAX همزمان با رهبری و تخصص مدیر عامل آن است. ثور تجربه زیادی در زمینه، مدیریت سهام و مشتقات، کارگزاری و تجارت در هنگ کنگ داشته است.
علاوه بر این، ثور معاون COO در FDT Group بود و نقش های مدیریتی را در مایکروسافت، HSBC ، Publicis و App Annie پیگیری کرد. تدبیر ثور به جمع آوری یک تیم با استعداد در AAX ترجمه شده است. و او متعهد است که مبادله را به عنوان یک رهبر جهانی تبدیل کند.

نتیجه گیری از مطالب

با بزرگتر و بزرگتر شدن بازار رمزنگاری، بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران اولین معامله خود را انجام خواهند داد. با AAX، برخلاف مبادلات باستانی قبلی که قبلاً انجام شده بود، خرید و فروش رمزنگاری نباید چنین دردسری باشد.
این مبادلات از طریق دسک تاپ و موبایل موجود است، نه تنها به راحتی قابل دسترسی است، بلکه برای سرمایه گذاران جوانی که به دنبال راه های دیگری برای متنوع سازی دارایی های خود با رمزنگاری هستند، برای مبتدیان نیز دوستانه است.


با پس انداز AAX و مزایای استفاده از AAB، مبادله وسیله ای عالی برای مدیریت دارایی رمزنگاری موثر است. علاوه بر این، سرمایه گذاران جدید و قدیمی همه می توانند هنگام آرامش خاطر در سرمایه گذاری رمزنگاری خود در بستری مانند AAX، از آرامش خاطر بهره مند شوند.
اگر می خواهید درباره AAX اطلاعات بیشتری کسب کنید، یا برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *