logo کاقه ارز

جستجوی پذیرش جریان اصلی همچنان یک موضوع اصلی در فضای رمزنگاری محسوب می شود. و کارت های بدهی کریپتو به عنوان راهی عالی برای عبور از شکاف بین امور مالی سنتی و ارزهای دیجیتال دیده می شود.
کارتهای بدهی بیت کوین اجازه می دهد تا هم ارزهای رمزپایه و هم فیات به شیوه ای قابل استفاده درآیند. و دارندگان کارت می توانند وجوه را بر روی کارتهای خود انتقال دهند. و در رستورانها، سینماها، فروشگاههای خرده فروشی و سایر مکانهای دیگر، پرداخت و خرید انجام دهند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

درباره ی کارت های بدهی Crypto

کارت ها صرف ساده تر کردن رمزهای عبور را ساده تر می کنند. و غالباً به دانش تخصصی که با به دست آوردن و ذخیره دارایی های دیجیتالی نیاز است، نیاز زیادی ندارند.
این امر باعث می شود تا اکثر مردم درگیر شدن با ارزهای رمزپایه ای بسیار ساده تر شوند. و طی چند سال گذشته تعدادی از شرکت ها وارد این فضا شده اند. تا طیف وسیعی از گزینه های پیش پرداخت کارت های بدهی را برای عموم فراهم کنند.

Debit Crypto


با این حال، از آنجا که ارائه دهندگان کارت به خدمات ارائه شده توسط VISA و MasterCard تکیه می کنند. هرگونه مشکل در مورد غول های کارت اعتباری می تواند منجر به اعتراض جدی شود. و مسئله ای بین VISA و بانک WaveCrest مستقر در جبل الطارق سال گذشته منجر به اعلام VISA شد. که WaveCrest Holdings دیگر مجاز به کار کارت های اعتباری Visa® در داخل و خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) نخواهیم بود.
همانطور که WaveCrest با اکثر شرکتهای کارت بدهی رمزنگاری سروکار داشت. این یک معکوس قابل توجه برای این بخش بود، با این حال، تعدادی از پروژه ها در حال اجرا هستند. و در حال اجرا هستند و به مردم این امکان را می دهند تا بودجه خود را از طریق کارتهای بدهی فیزیکی و یا مجازی هزینه کنند. و در اینجا برخی از بهترین گزینه ها هستند.

کارت های بدهی

آنچه را باید در یک کارت بدهی Crypto جستجو کرد

در حالی که انتخاب نهایی کارت بدهی بیت کوین به فرد و شرایط خاص آنها بستگی دارد. عوامل مختلفی وجود دارد که باید هنگام انتخاب کارت و یا ارائه دهنده خدمات مورد توجه قرار گیرد و این موارد عبارتند از:

صلاحیت :

 با توجه به نحوه تنظیم صنعت Cryptocurrency در حال حاضر، هر راه حل کارت بدهی فقط در مناطق خاصی در دسترس خواهد بود. کاربران باید دوبار بررسی کنند که منطقه آنها توسط یک ارائه دهنده کارت بدهی پشتیبانی می شود. که همچنان مطابق با مقررات است و قصد دارد تا از هرگونه تغییر در قوانین به روز باشد.

سهولت استفاده: 

کارت های بدهی بیت کوین باید آسان باشد. با این حال، گزینه های تأمین اعتبار، هزینه و محدودیت هزینه می تواند تجربه را پیچیده کند. همچنین، از آنجا که کارتها غالباً به حسابهای مبادله آنلاین متصل هستند. امکان دسترسی آسان به حساب شما و یا تماس گرفتن با یک عضو تیم پشتیبانی،است. بر تجربه کلی شما تا حد زیادی تأثیر خواهد گذاشت. کارتهای مجازی همچنین می توانند به ساده تر کردن روند هزینه کمک کنند.

امنیت:

مثل همیشه، با افزایش امنیت آرامش خاطر بیشتری حاصل می شود. و پروتکل هایی مانند رمزگذاری سایت، تأیید اعتبار دو عاملی و اعلان های ایمیل پیام کوتاه است. که می توانند به امنیت بیشتر کاربران کمک کنند. همچنین ادغام با ارائه دهندگان اصلی کارت اعتباری کاربران را قادر می سازد. از پروتکل های تأیید مانند 3D Secure MasterCard استفاده کنند.

قابلیت اطمینان: 

با وجود بیت کوین که هنوز تنها ده سال از آن گذشته است. این بخش همچنان جوان است و منطقی است. که سعی کنید معتبرترین و معتبرترین ارائه دهنده خدمات را انتخاب کنید. کارتهایی که توسط پروژه هایی تهیه می شوند که کاملاً سازگار، شفاف و یکپارچه با سیستم بانکی سنتی و همچنین با ویزا و مستر کارت هستند. بهترین شانس زنده ماندن در درازمدت هستند. و ناگهان ناپدید نمی شوند و یا خدمات آنها را متوقف نمی کنند.

برترین کارت های بدهی

در اینجا نمونه‌هایی از بهترین کارتهای رمزنگاری موجود در بازار ارائه شده است.

Nexo

Nexo یک پلتفرم جدید است. که به شما امکان می دهد وام را با استفاده از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه در نظر بگیرید. این در واقع به این معنی است که شما cryptocurrency را به سکوی خود واریز می کنید. و آنها به شما پول نقد می دهند. رمزنگاری شما فروخته نمی شود، آنها هنگام بازپرداخت وام، آن را برای شما نگه می دارند.
این یک ایده عالی به دلایل مختلف است. این بدان معنی است که شما دسترسی به ارزهای رمزنگاری خود را از دست نمی دهید. پس از پرداخت وام شما آنها را پس خواهید گرفت. همچنین به دلیل اینکه فروش ندارید، می توانید از پرداخت مالیات هایی مانند مالیات بر عایدی سرمایه جلوگیری کنید.

کارت های بدهی


استفاده از این پلتفرم بسیار آسان است. می توانید طی چند دقیقه وارد سیستم شوید و مراحل واریز را آغاز کنید.
برای افرادی که می خواهند با استفاده از یک کارت خرج کنند، Nexo Mastercard را به شما رایگان ارائه می دهند. که به شما امکان می دهد بدون داشتن هزینه ماهانه و بدون پرداخت ارز به پول های خود در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. این کارت در کنار برنامه تلفن همراه آنها کار می کند. بنابراین شما می توانید تمام معاملات خود را مشاهده کنید. و حتی از خریدهای خود 5٪ بازپرداخت نقدی نیز لذت ببرید.

کارت های بدهی Coinbase

کارت Coinbase اجازه می دهد تا مشتریان Coinbase به فورا خرج کردن پول آنها در حساب های خود و برای مشتریان Coinbase مستقر در بریتانیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ایرلند و هلند در دسترس است.
کارت بدهی Visa به مانده حسابهای رمزنگاری کاربر در Coinbase مرتبط است و هنگام استفاده از کارت، Coinbase فوراً رمزپایه را به ارز فیات تبدیل می کند که از آن پس برای تکمیل خرید استفاده می شود.

کارت های بدهی

همانطور که انتظار می رود، کارت در هر مکانی که پذیرش پرداخت ویزا باشد قابل استفاده است و مشتریان می توانند از این کارت برای خرید از طریق فناوری بدون تماس، تراشه و PIN استفاده کنند و همچنین برداشت نقدی ATM را انجام دهند. کاربران قادر به صرفه جویی در هر مانده حساب cryptocurrency هستند که در حسابهای خود مانندBTC ، BCH ، ETH و LTC دارند و کارت نیز از GBP و EUR فیات پشتیبانی می کند.
برنامه تلفن همراه در دو نسخه i0S و Android در دسترس است و همچنین دریافت های فوری، خلاصه معاملات و دسته هزینه ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.


کارت های بدهی Wirex

Wirex در حالی که در لندن مستقر است. طیف گسترده ای از راه حل های مبتنی بر رمزنگاری را برای راه حل های شخصی و تجاری ارائه می دهد. و این شرکت همچنین دفاتر دیگری در کیف، اوکراین و توکیو، ژاپن دارد.
این پروژه یکی از تأسیسات موجود در فضا است. و حجم معامله آن 2.0 میلیارد دلار و نزدیک به 2 میلیون کاربر دارد. Wirex کارت ویزا بدون تماس را در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد تا کارت های اعتباری و بدهی خود را، فروشگاه Cryptocur ارزها، و خرید بیت کوین و آلبوم های منتخب با نرخ ارز رقابتی و محدودیت بالا خریداری کنید.

ارز های مورد پشتیبانی


همچنین می توانید بین کریپتو و فیات تبادل کنید و نقل و انتقال مستقیم با هزینه کم را انجام دهید. ارزهای رمزگذاری شده پشتیبانی شده شامل BTC ، LTC ، ETH ، XRP ، XLM ، DAI ، NANO و WAVES هستند در حالیکهGBP ، EUR و USD ارزهای پشتیبانی شده فیات هستند.
همچنین می توان با استفاده از قیمت زنده شفاف و نرخ ارز مبادلات فوری بین این ارزهای پشتیبانی شده انجام داد. برای استفاده از این سرویس، باید یک حساب Wirex ایجاد کنید، آن را تأمین مالی کنید و سپس به کارت ویزا Wirex خود اضافه کنید. می توانید با انجام نقل و انتقال بانکی، با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی یا با واریز رمزپرداخت، حساب خود را تأمین کنید.


Wirex کیف پول های مختلفی را برای هر رمزنگاری فراهم می کند و به شما امکان می دهد کارت را به مبلغGBP ، EUR یا USD سفارش دهید. هنگام انتخاب کارت GBP، می توانید از کارت بدهی ویزا با شماره حساب بانکی و مرتب سازی بر اساس کد استفاده کنید. با این حال، هنگامی که تصمیم به استفاده از USD و EUR ندارید، کارت پیش پرداخت دریافت می کنید.

کارت های بدهی BitPay

BitPay یکی دیگر از اپراتورهای تأسیس شده است، و ارائه دهنده پرداخت های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده از سال 2011 تاکنون فعالیت داشته است و بیش از 10،000 تاجر را سوار کرده است. BitPay کارت ویزا با پیش پرداخت را به شهروندان آمریکایی ارائه می دهد که از طریق یک حساب Bitpay می توانند از طریق آن وجه دریافت کنند.
کارت بدهی در 50 قلمرو ایالات متحده کاملاً عملیاتی است، در سراسر کشور در دسترس است، و همچنین در سطح جهانی پذیرفته می شود. کاربران BitPay می توانند از طریق کارت بدهی خود در طیف وسیعی از رسانه هایی که کارت های ویزا را می پذیرند، پرداخت و خرید را انجام دهند.


کاربران می توانند حساب های خود را با واریز رمزهای رمز یا با ایجاد سپرده های بدهی مستقیم و نقل و انتقال بانکی ACH تأمین مالی کنند و BitPay در حال حاضر از BTC و BCH پشتیبانی می کند و مانده حساب کارت به دلار آمریکا نگهداری می شود.
از آنجا که این سرویس فقط در دسترس شهروندان آمریکایی است، برای استفاده از BitPay، لازم است یک شناسنامه دولتی، اثبات سند آدرس منزل و یک شماره معتبر تأمین اجتماعی ارسال کنید. علاوه بر این، این شرکت همچنین طیف وسیعی از خدمات تجاری را ارائه می دهد که امکان ادغام آسان بیت کوین را در فعالیت های روزمره تجاری فراهم می کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.