logo کاقه ارز

شرکت تتر در 23 ژانویه ارز جدیدی را وارد بازار کرد. این ارز دارای پشتوانه طلا است و و به تبع آن قیمتش با نوسانات قیمتی طلا تغییر می کند. این ارز جدید تتر گلد نام دارد که با علامت اختصاری XAUT نشان داده می شود. در ادامه با کافه ارز همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این ارز جدید کسب کنید.

تتر گلد XAUT

تتر شرکتی که پشت بزرگترین رمز ارز پایدار جهان قرار دارد، دارایی دیجیتال تتر گلد را معرفی کرده است. تتر گلد به وسیله طلای فیزیکی پشتیبانی می شود. طبق اطلاعات گفته شده توسط شرکت XAUT هم در اتریوم و هم در TERON وجود دارد و ارزش هر تتر برابر با یک انس طلا است. تمام توکن های XAUt در یک محفظه ای در سوئیس نگهداری می شوند. تتر روی اتریوم و ترون به صورت توکن‌های ERC-20 و TRC20 صادر خواهد شد. سرمایه‌گذاران می‌توانند بدون نگهداری طلای فیزیکی در طلا سرمایه‌گذاری کنند. تترگلد را روی کیف پول‌ های اتریوم و ترون نگهداری کنید.

تترگلد

خریداری تتر گلد TETHER GOLD

توکن تترگلد را می توان از کیف پول تتر خود خریداری کنید و به آدرس مد نظر خود انتقال دهید. تترگلد یک دارایی رمزنگاری است. طلای اختصاص یافته با شماره سریال، خالص و وزن منحصر به فرد قابل شناسایی است.

تتر گلد

نکات مهم درباره TETHER GOLD

  • اگر می خواهید تتر گلد را مستقیما از صادر کننده آن خریداری کنید، به یک حساب (TG COMMODITIES LIMITE) نیاز دارید.
  • توکن های (Tether Gold)، را می توان در صرافی های مورد پشتیبانی خریداری کنید.
  • هیچ هزینه ای برای حفاظت دریافت نمی شود، اما شما باید در زمان خرید توکن گلد تتر از(TG Commodities Limited)، معادل 25 برابر مبلغ پایه را برای یک بار بپردازید، و همچنین در زمان بازخرید بعضی هزینه های اضافی دیگر از شما گرفته می شود.
  • برای بازخرید توکن های (Tether Gold)، به یک حساب تایید شده (TG Commodities Limited) نیاز دارید. برای استفاده از خدمات بازخرید شما باید حداقل معادل یک شمش کامل طلا توکن داشته باشید.

خرید XAUT با کافه ارز

کافه ارز مفتخر است شما را در خرید فروش ارز تتر گلد (XAUT) شما را یاری کند. کافه ارز با کادری مجرب به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شما کاربران گرامی می باشد.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.