logo کاقه ارز

اتریوم یک پلتفرم غیر متمرکز است. اتریوم قرار داد های هوشمند را اجرا می کند. اتریوم به زبان ساده یک پلتفرم آزاد است که مبتنی بر فناوری بلک چین است. اتریوم ایجاد شد تا مردم دنیا برای انجام کارهایشان دیگر احتیاجی به بانک ها، نهاد یا شرکتی نداشته باشند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با خرید وفروش اتریوم آشنا شوید.

نحوه ثبت نام در کافه ارز

برای خرید وفروش اتریوم ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید. بعد از انجام مراحل ثبت نام در کافه ارز و تایید شدن مدارک شما توسط تیم کافه ارز می توانید به خرید و فروش اتریوم یا هر ارز دیگری بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز

  1. ورود به سایت کافه ارز
  2. از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
  3. در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
  4. در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
  5. در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
  6. پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات در کافه ارز برای خرید وفروش اتریوم

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات خرید وفروش اتریوم به صورت اتوماتیک باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام سفارشات خود به صورت اتوماتیک هستید.

مراحل ثبت سفارش برای خرید وفروش اتریوم

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید وفروش اتریوم را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید وفروش اتریوم

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد که مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید وفروش اتریوم

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (اتریوم) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

cafearz.com

پس از انتخاب اتریوم با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.
نکته مهمی که باید دقت نمایید انتخاب نوع شبکه ی انتقال می باشد. در این قسمت می توانید شبکه BEP2 و یا ERC20 را انتخاب نمایید. این دو شبکه کارمزد انتقال و شماره کیف پول منحصر به فرد دارند که می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو مورد را انتخاب نمایید.

خرید وفروش اتریوم

پس از ورود اطلاعات و پرداخت هزینه سفارش خود در کمتر از چند ثانیه سفارش شما به صورت اتوماتیک انجام می شود و پول به حساب شما انتقال می یابد.

فروش اتریوم به کافه ارز

بعد از انجام مراحل ارسال مدارک و تایید آن توسط تیم کافه ارز شما می توانید به صورت اتوماتیک به خرید وفروش اتریوم یا هر ارز دیگری بپردازید. که در این مقاله به راهنمایی و آموزش خرید وفروش اتریوم می پردازیم.
بعد از وارد شدن به صفحه اصلی حساب کاربری خود در قسمت داشبورد بر روی گزینه فروش ارز به ما انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

بر روی گزینه فروش ارز به ما کلیک کنید. صفحه ای مشابه با تصویر زیر برای شما باز می شود.

cafearz.com

سپس بر روی گزینه ارز مربوطه کلیک کرده (اتریوم) و صفحه جدیدی پدیدار می شود به عکس زیر دقت فرمایید:

در مرحله بعد اتریوم را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. همچنین می توانید شبکه ای را که قصد انتقال ارز از طریق آن را دارید انتخاب کنید.

انتخاب نوع شبکه انتقال

نکته مهمی که باید دقت نمایید انتخاب نوع شبکه ی انتقال می باشد. در این قسمت می توانید شبکه BEP2 و یا ERC20 را انتخاب نمایید. این دو شبکه کارمزد انتقال و شماره کیف پول منحصر به فرد دارند. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو مورد را انتخاب نمایید.
اطلاعات مربوط به اتریوم خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول اتریوم به شما نمایش داده میشود و شما می توانید مقدار اتریوم مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

پس از واریز مبلغ به حساب اتریوم کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.

در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

خرید وفروش اتریوم در کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.