logo کاقه ارز

هم اکنون حساب های بهره Cryptocurrency و برنامه های اعطای وام بسیار خشمگین است. این شرکت ها با جایگزینی واسطه های حریص، حساب های رمزنگاری با بهره و وام با کارمزد پایین را که از ارز رمزپایه به عنوان وثیقه استفاده می کند، فعال می کنند. 
با انجام این کار، آنها می توانند نرخ سود بالاتری در حساب های پس انداز و نرخ وام ارائه دهند که معمولاً کمتر از گزینه های سنتی است. سیستم عامل هایی مانند سلسیوس از زمانی که به کاربران امکان می دهد درآمد منفعل قابل توجهی از دارایی های رمزنگاری شده شما بدست آورند، به ویژه در مقایسه با نرخ بهره حساب پس انداز مبتنی بر فیات، رشد چشمگیری داشته اند. 

سلسیوس

در حال حاضر، یکی از محبوب ترین سیستم های اعطای وام برای ارزهای رمزپایه، شبکه سلسیوس است. در این بررسی، ما همه مواردی را که باید در مورد سیستم عامل بدانید را پوشش می دهیم، بنابراین می توانید در مورد مناسب بودن آن تصمیم آگاهانه بگیرید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

شبکه سلسیوس چیست؟

Celsius Network یک برنامه وام دهی رمزنگاری است که در دستگاه های Android و iOS موجود است .

سلسیوس

مشابه قرار دادن پول در یک حساب پس انداز، ذخیره وجوه ارزهای رمزنگاری شده در سانتیگراد هر هفته سود سهام شما را به دست می آورد. فرض نسبتاً ساده است: 

 • ارز رمزنگاری شده را به برنامه سلسیوس واریز می کنید.
 • سپس شرکت این وجوه را به وام گیرندگان خرده فروشی و موسسات وام می دهد.
 • هر دوشنبه، از درآمدی که سلسیوس از آن وام ها و سایر فعالیت ها به دست می آورد، پرداختی دریافت می كنید. تیم Celsius دارای 80٪ درآمد شرکت برای کاربران است.

  عملکرد برنامه بسیار فراتر از پرداخت سود ساده است.

در طرف دیگر وام، وام ها از طریق سانتیگراد نیز موجود است. با قرار دادن ارز رمزپایه به عنوان وثیقه، می توانید وام های نقدی (یا ثبات Bitcoin) را با طیف وسیعی از اصطلاحات مختلف دریافت کنید. برخلاف اکثر خدمات وام سنتی، وام های سانتیگراد به چک اعتباری نیاز ندارند و معمولاً در عرض چند دقیقه به شما اجازه می دهند.


گرچه شبکه سلسیوس کیف پول نیست. به خودی خود شامل توانایی ارسال و دریافت ارز رمزپایه پشتیبانی شده از طریق CelPay است. CelPay هیچ هزینه معامله ای را دریافت نمی کند و به شما امکان می دهد رمزنگاری را از طریق یک پیوند، پیام یا مستقیم در برنامه ارسال کنید.

آیا استفاده از شبکه سانتیگراد بی خطر است؟

بله، استفاده از شبکه سانتیگراد برای شما بی خطر است.
این شرکت در سال 2017 توسط الکس مشینسکی (مدیر عامل) و دانیل لئون (رئیس موسس و COO) تاسیس شد.  مشینسکی به خاطر کار خود در زمینه ارائه خدمات تلفن همراه و WiFi رایگان به متروهای شهر نیویورک، فعال کردن WiFI در پروازهای ایالات متحده و ایجاد Voice over IP (VoIP) مشهور است. و لئون به عنوان یک کارآفرین اجتماعی به عنوان یک رهبر در سازمان های مختلفی از جمله آزمایشگاه های آتلیس، Beyon3D و GroundLink به عنوان یک کارآفرین اجتماعی فعالیت حرفه ای انجام داده است.


تا به امروز، شبکه سلسیوس بیش از 101000 کاربر را در سراسر جهان پشتیبانی می کند.
که بیش از 730 میلیون دلار دارایی دارند. بعلاوه، این پلتفرم تقریباً 5.5 میلیارد دلار مبالغ وام (حدود 8.2 میلیارد دلار در قیمتهای امروز BTC) را تسهیل کرده است. این شرکت 12 میلیون دلار سود پرداخت کرده است.
البته باید توجه داشته باشید که شبکه سلسیوس یک بستر کیف پول متولی است. بنابراین، این شرکت کنترل کلیدهای مربوط به هر کیف پول ارز رمزنگاری شده شما را حفظ می کند. گرچه این واقعیت برای اکثر مردم نباید یک معامله شکن باشد، اما دانستن آن ضروری است.

آیا می توانید با شبکه سلسیوس درآمد کسب کنید؟

شبکه سلسیوس به شما این فرصت را می دهد تا درآمد منفعلانه ای از دارایی های رمزنگاری شده خود کسب کنید. اما چند بیت اطلاعات وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید.
روش اصلی برای کسب درآمد با شبکه سلسیوس دریافت سود، سود از موجودی شما است. برای شرکت، شما به راحتی ارز رمزنگاری شده را به کیف پول سانتیگراد واریز می کنید. پس از انجام این کار، هر دوشنبه به کیف پول خود سود پرداخت خواهید کرد. شما می توانید انتخاب کنید که آیا این پرداخت ها را از نوع مشابه دریافت می کنید یا از طریق CEL (رمز بومی سانتیگراد) است.

سلسیوس

فراتر از بهره رمزنگاری سنتی، شبکه سلسیوس همچنین فرصت کسب سود طلا را نیز در بر می گیرد. گرچه سلسیوس به جای طلای واقعی از XAUt و رمز ERC-20 با پشتوانه طلا استفاده می کند.
نرخ بهره سالانه هر هفته و همچنین از سکه به سکه دیگر متفاوت است. با این حال، به نظر می رسد که آنها به طور کلی در محدوده 3.00 to تا 11.00 باشند.

 علاوه بر این، انتخاب دریافت سود خود در CEL سود بالاتری برای شما به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که “کسب درآمد در CEL” در حال حاضر در دسترس کاربران آمریکایی نیست.

 
یک هشدار مهم: در حال حاضر، شبکه سانتیگراد هیچگونه بیمه ای از سپرده های شما ارائه نمی دهد. بنابراین اگر این شرکت به عنوان مثال: قربانی هک شود، احتمال از دست دادن سرمایه خود وجود دارد.

کدام ارزهای رمزپایه در سیستم عامل موجود است؟

شبکه سلسیوس برای طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه سود پرداخت می کند. این گزینه ها شامل موارد زیر هستند:


 • نشانگر سلسیوس (CEL)
 • بیت کوین (BTC)
 • اتریوم (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • EOS (EOS)
 • و بسیاری از پول های ثابت.

همچنین می توانید مستقیماً در برنامه BTC ، ETH ، XRP ، BCH ، LTC و XLM را خریداری کنید.

پشتیبانی مشتری چگونه است؟

وب سایت شبکه سلسیوس شامل یک مرکز راهنمایی اختصاصی است. که باید به س questionsالات شما پاسخ دهد. این شامل س FAالات متداول مربوط به سپرده، برداشت و امنیت، در میان چندین موضوع دیگر است.  
اگر نتوانستید آنچه را که می خواهید در مرکز راهنما پیدا کنید. همچنین می توانید درخواست کمک ارسال کنید که در آن نماینده سلسیوس از طریق ایمیل با شما تماس بگیرد. 

آیا باید از شبکه سانتیگراد استفاده کنید؟

در پایان، تصمیم و مسئولیت استفاده صحیح از شبکه سانتیگراد به شما و تنها شما بستگی دارد. در مقایسه با سایر سیستم عامل های وام رمزنگاری، سلسیوس بهترین نرخ بهره را در صنعت به سپرده گذاران و وام گیرندگان ارائه می دهد. 

هر دارنده ارز رمزنگاری شده می تواند از نرخ سود دلپذیر بهره مند شود، به شرطی که مبلغ اصلی آن بی خطر باشد.  درآمد بالای 11 درصدی از سپرده های پایدار کوین می تواند برای هر سرمایه گذار خصوصاً در زمان های نامشخص بسیار جذاب باشد. سلسیوس رهبر بسته حسابهای رمزپایه و بهره وام برای سیستم عامل های وام، رده ای با سایر بازیکنان قانونی مانند BlockFi است. 


گرچه Celsius از نظر فنی کلید رمزنگاری شما را در اختیار دارد. و از حسابهای پس انداز فیات بیمه بانکی سنتی بهره مند نیست. اما می توانید اطمینان کافی داشته باشید که، با شهرت بی نظیر موسسین شرکت تا کنون، ارز رمزنگاری شده شما باید ایمن باشد.
اگر می خواهید خود را از بانک خارج کنید و پول خود را از سیستم مالی سنتی جدا کنید، شبکه Celsius مکان خوبی برای شروع است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.