logo کاقه ارز

لوپرینگ (LRC) یک پروتکل با منبع باز است تا بتواند از توان عملیاتی سطح بالایی برخوردار شود. با پردازش دسته ای هزاران درخواست خارج از زنجیره با اجرای کاملاً صحیح از طریق ZKP ، DEX های بسیار مقیاس پذیر را تأمین می کند. رمز اصلی مبادله غیرمتمرکز یکی از DeFi سودآور است که از رمزنگاری های پشتیبانی کننده در میان 100 سرمایه برتر پشتیبانی می کند. LRC / USD پس از معاملات جانبی، اخیراً در اواخر ماه گذشته بالاترین قیمت 2 ساله را در 0.254 دلار شکست. با این حال، با نوسانات تدریجی، اکنون این توکن با قیمت 0.212 دلار معامله می شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

لوپرینگ (LRC)

لوپرینگ به منزله یک پروتکل منبع باز است. نه خود یک تبادل. تیم پشتیبان لوپرینگ راه حل را برای پشتیبانی از معاملات توکن ERC-20 در Ethereum ایجاد کرده اند. در نهایت، هدف پشتیبانی از هر جفت معاملاتی ارز رمزنگاری شده خواهد بود.
با دسترسی همزمان به چندین صرافی، کاربران می توانند نقدینگی چندین برابر بیشتر از آنچه در هر صرافی موجود است را دریابند. لوپرینگ سفارشات را به قطعات کوچک تقسیم کرده و به طور همزمان در تمام مبادلات قرار می دهد. این امر همچنین منجر به دستیابی کاربران به بهترین قیمت موجود می شود.

پیشبینی و تحلیل قیمت لوپرینگ

در زمان پایین آمدن این تحلیل قیمت لوپرینگ، رمز ارز پس از عقب نشینی تدریجی از بالاترین سطح 2 ساله، با قیمت 0.212 دلار معامله شد. علاوه بر این، طی چهار ماه گذشته، از ماه مه سال 2020 ، LRC / USD در برابر دلار آمریکا تقویت می شود و در حال شکستن سطح بالا است.

لوپرینگ

و از این نظر، طی چهار ماه گذشته، توکن LRC پشتیبانی قوی از SMA200 همراه با SMA50 را با 0.053 دلار و 0.118 دلار حفظ کرده است.
در کنار این، با افزایش Bands Bollinger در نمودار 2 روزه، نوسانات متوسطی را در کوتاه مدت پیش بینی می کنیم و روند قیمت به درستی باند بالا را نقض می کند. بدون کشش شیب دار شمع ها در نمودار روزانه، MACD یک کراس اوور صعودی را نگه می دارد. RSI از لوپرینگ به دلیل گرایش صعودی به سمت منطقه بیش از حد خرید تمایل دارد و در 70.99 قرار دارد.

Blockchain / RelayMesh به اشتراک گذاری نقدینگی کنسرسیوم:

لوپرینگ یک بلاک چین کنسرسیوم ایجاد کرده است که می تواند تقسیم سفارش در زمان واقعی را تسهیل کند. این یک شبکه رله-مش برای سفارشات و به اشتراک گذاری نقدینگی است که به گره های جدید امکان می دهد با اجرای نرم افزار Relays لوپرینگ به یک شبکه موجود بپیوندند. پس از پیوستن، گره های جدید می توانند نقدینگی را با سایر رله های بلاک چین کنسرسیوم به اشتراک بگذارند. گره ها همچنین این آزادی را دارند که بدون عضویت در کنسرسیوم به طور مستقل کار کنند.

قراردادهای هوشمند پروتکل لوپرینگ (LPSC) :

  Relays ها برای بروزرسانی تاریخچه تجارت و کتاب سفارشات خود به رویدادهای پخش شده توسط LPSC متکی هستند. LPSC ها مجموعه ای از قراردادهای هوشمند منبع آزاد و رایگان هستند که وظیفه عملکردهای زیر را بر عهده دارند:

  • بررسی و تأیید حلقه های سفارش که از حلقه کاران دریافت می شود.
  • حل و فصل معاملات و انتقال علائم از طرف کاربران.
  • تشویق کیف پول و حلقه ماینرها با هزینه LRC.
  • پخش رویدادهای فوق الذکر به رله ها.

چگونه می توان رمز ارز Loopring را خریداری و ذخیره کرد؟

  • رمز LRC در چندین صرافی برجسته رمزنگاری مانند Binance ، Upbit ، Bittrex ، CoinExchange ، HitBTC ، OKEx ، IDAX ، Gate.io و غیره موجود است. LRC بیشتر با بیت کوین و اتریوم جفت می شود.
  • از آنجایی که رمز لوپرینگ در بسیاری از صرافی ها در دسترس است. کاربران می توانند هنگام مقایسه نرخ ها در صرافی ها، بیش از حد تحت تأثیر قرار گیرند. در اینجا، CoinSwitch می تواند به کاربران کمک کند تا تجارت را به تجربه ای دلپذیر تبدیل کنند.
  • CoinSwitch بزرگترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. که امکان تجارت بیش از 350 ارز رمزپایه با بیش از 45000 جفت ممکن را فراهم می کند. کاربران می توانند از نمودارهای قیمت زنده جمع شده در همه مبادلات برای مقایسه و معامله LRC در زمان واقعی استفاده کنند.

لوپرینگ به منزله یک پروتکل منبع باز است. نه خود یک تبادل. تیم پشتیبان لوپرینگ راه حل را برای پشتیبانی از معاملات توکن ERC-20 در Ethereum ایجاد کرده اند. در نهایت، هدف پشتیبانی از هر جفت معاملاتی ارز رمزنگاری شده خواهد بود.
با دسترسی همزمان به چندین صرافی، کاربران می توانند نقدینگی چندین برابر بیشتر از آنچه در هر صرافی موجود است را دریابند. لوپرینگ سفارشات را به قطعات کوچک تقسیم کرده و به طور همزمان در تمام مبادلات قرار می دهد. این امر همچنین منجر به دستیابی کاربران به بهترین قیمت موجود می شود.

لوپرینگ

کیف پول :

 کاربران برای ذخیره نشانه ها و ثبت سفارشات مبادله رمز به یک رابط کیف پول احتیاج دارند. زیرا بیشتر معاملات مستقیماً از داخل کیف پول آنها انجام می شود. کاربران برای ایجاد سفارشات جدید در کیف پول خود با هزینه مشترک LTC با ماینرها تشویق می شوند.

مزایای لوپرینگ (LRC)

لوپرینگ به خودی خود یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) نیست. بلکه یک پروتکل بلاکچین است که می تواند امکان ایجاد مبادلات غیرمتمرکز در چندین بلاکچین را فراهم کند. پروتکل Loopring اجزای متمرکز مبادلات را از بین نمی برد و قراردادهای هوشمند استاندارد استاندارد و سایر م decentلفه های غیرمتمرکز را که برای جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند آفتاب گرفتن از جلو، حملات Sybil یا DOS و سایر اقدامات جعلی بسیار حیاتی است، اضافه می کند.

برنامه Token

هزینه گاز اولین استفاده از رمز LRC برای تسهیل معاملات و معاملات پروتکل خواهد بود. این امر باعث می شود که کاربرد توکن بیشتر ماهیت کاربردی داشته باشد. بنابراین، ما در واقع این رمز را به عنوان یک ابزار حدس و گمان در نظر نمی گیریم. 

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.