logo کاقه ارز

کارت های کریپتو دات کام را می توان با ارز مورد نظر فیات پشتیبانی کرد. ضمن اینکه بسته به نوع مدلی که شما برای دریافت انتخاب می کنید. مزایای مختلفی نیز ارائه می کنید.
بیایید برخی از این نوع کارتهای مختلف را مرور کنیم و نوع مزایایی که کاربران می توانند در صورت انتخاب یا عدم مشارکت در کنار برنامه خود، بدست آورند را بدانیم. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

کارت MIDNIGHT BLUE

این کارت بدهی کریپتو دات کام بنیادی MCO است. و ضرب المثل “استاندارد جعبه” برای این شرکت است. در حالی که این مورد وجود دارد، برخی مزایای اضافه شده از جمله انگیزه نقدی 1 درصدی برای خریدهای خریداری شده با استفاده از کارت به همراه دارد.
کلیه کارتهای کریپتو دات کام با همکاری ویزا ارائه می شوند. بدین معنی که این کارت بلافاصله یک کارت شناخته شده در سطح جهانی به همراه مجهز بودن و آماده پرداختهای بدون تماس است.
محدودیت های خودپرداز رایگان 200 دلار / 200 پوند.
نرخ بین بانکی حد ماهیانه 2000 دلار.

کریپتو دات کام


کارت روبی فولادی (STAKING)

اگر تصمیم دارید که cryptocurrency (MCO را دقیق) کنید. پس از آن جایی است که مزایای خالص کریپتو دات کام به حقیقت می پیوندد.
همراه با انگیزه نقدی 2 درصدی برای خرید، و همچنین دو برابر شدن حدود دستگاههای خودپرداز و نرخ بین بانکی مثبت فوری هستند: محدودیتهای دستگاه خودپرداز 400 دلار / 400 پوند
یکی دیگر از مزایایی که به کریپتو دات کام اضافه شده این است. که اگر تصمیم به پرداخت اشتراک برای Spotify با استفاده از Ruby Steel گرفتید، تخفیف کاملی را برای آن دریافت می کنید (تا هزینه 9.99 دلار در هر ماه)


یکی از نکته های ناگفته این نوع سری کارت های کریپتو دات کام این است که آنها از فلز ساخته شده اند. دوام بسیار لازم را برای شما فراهم می کند.
Unstaked بازپرداخت شما را از 2 به 1 درصد کاهش می دهد و تخفیف Spotify را از بین می برد.
برای باز کردن مزایای کارت های کریپتو دات کام سهامداران، به طور خاص برای Ruby Steel، برای دسترسی به آنها باید 50 MCO سرمایه گذاری کنید. 50 MCO معادل 138 پوند است.

سری های گرانبهای فلزی کریپتو دات کام (JADE GREEN و ROYAL INDIGO) 

یکی از مزایای خالص سری کارتهای PRECIOUS METAL به سمت بالا شامل این واقعیت است. که دارندگان این کارتها به شما امکان می دهند از همه جای دنیا به طیف گسترده ای از سالن های فرودگاه دسترسی داشته باشید. با جلوتر رفتن از این، هم Jade Green و Royal Indigo 3 درصد بازپرداخت ارائه می دهند. همچنین 100 درصد تخفیف را نه تنها Spotify بلکه همچنین Netflix با ارزش خرید 11/11 دلار ارائه می دهند.


محدودیت دستگاه خودپرداز رایگان 800 دلار
حد ماهانه نرخ بین بانکی (پس از آن 0.5٪) 10،000 دلار
برای باز کردن مزایای Jade Green یا Royal Indigo، باید 500 MCO را در نظر بگیرید که معادل 1،380 پوند برای مدت 3 ماه یا بیشتر است.

کریپتو دات کام

کارتهای یخی ،سفید، نسخه طلای رز، کریپتو دات کام

علاوه بر این از برخی از مزایای دلخواه کارتهای بدهی Precious Metal، کارتهای Icy White و Rose Gold 4 درصد بازپرداخت در کلیه خریدها ارائه می دهند. به همراه تخفیف 100 درصدی در هر دو نتفلیکس و Spotify، این کارت ها 10 نیز ارائه می دهند. بازپرداخت درصد از هرگونه رزرو و پرداخت با Expedia است.
این امر حتی با داشتن اجازه به دارندگان امکان دسترسی به هر تعداد سالن فرودگاه بین المللی، نه تنها برای دارنده، بلکه برای یکی از موارد اضافی، حتی بیشتر از مزایای آن می افزاید.


محدودیتهای دستگاه خودپرداز 1000 دلار
حد ماهانه نرخ بین بانکی (پس از آن 0.5٪) 15،000 دلار
برای باز کردن این ویژگی ها از کارت های بدهی یا از نسخه Icy White یا Rose Gold، کاربران باید برای مدت 3 ماه یا بیشتر از 5،000 MCO در شبکه مشارکت کنند. 5000 MCO معادل 13800 پوند است که در انبار نگه داشته شده و سود خود را به دست می آورد.

کریپتو دات کام


OBSIDIAN BLACK کریپتو دات کام

این بهترین نسخه موجود در کریپتو دات کام است. و طیف گسترده ای از مزایایی را برای کاربران به ویژه کاربران مخصوصاً پروازهای مکرر به ارمغان می آورد.
Obsidian Black Card مزایای Icy White and Rose Gold را به همراه دارد. اما با اضافه شدن 10 درصد بازپرداخت بازپرداخت پرداخت شده به Airbnb و 5 درصد بازپرداخت در هر خرید است.
تنها اشکال این است که شما باید 50،000 MCO سهام داشته باشید. یعنی 138،000 پوند. اما برای کسانی که پول بیشتری ندارند و به علاقه ای که می توانند ایجاد کنند علاقه دارند. در حالی که دسترسی به یک کارت بسیار چشمگیر، Obsidian Black یکی از کارت های این شرکت است.

4.3/5 - (7 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.