PancakeSwap یک مبادله غیرمتمرکز (AMM) مبتنی بر Binance Smart Chain است. در این بررسی، نحوه استفاده از PancakeSwap را به شما نشان خواهیم داد و اطلاعاتی در مورد رمز CAKE به شما می دهیم. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

PancakeSwap چیست؟

PancakeSwap یکی دیگر از برنامه های AMM / DeFi است. که به کاربران امکان می دهد رمز علامت گذاری کنند، نقدینگی تهیه کنند و هزینه های خود را بدست آورند و به کار کشاورزی بپردازند. اما PancakeSwap یک برنامه DeFi تصادفی نیست. پنکیک سواپ بر اساس زنجیره هوشمند Binance ساخته شده و در حال حاضر شماره 1 dapp در Binance Smart Chain از نظر تعداد و تعداد کاربران است. با توجه به موقعیت خود در اکوسیستم Binance Smart Chain ، PancakeSwap را می توان Uniswap شبکه BSC دانست.

در پنکیک سواپ چه کاری می توانید انجام دهید؟

از پنکیک سواپ PancakeSwap می توان برای تجارت توکن BEP20 و کسب ارزهای رمزپایه از طریق ذخیره و تأمین نقدینگی استفاده کرد.

PancakeSwap

موارد زیر را می توانید در PancakeSwap انجام دهید:

  • نقدینگی را در صرافی تأمین کنید و کارمزد کسب کنید.
  • تجارت توکن های BEP20
  • برای به دست آوردن رمز CAKE، نشانه های LP (تأمین کننده نقدینگی) خود را به اشتراک بگذارید
  • Stake CAKE برای به دست آوردن نشانه های پروژه های دیگر

چگونه می توان رمز CAKE را خریداری کرد؟ تجارت در PancakeSwap

توکن CAKE در حال حاضر با Binance و پنکیک سواپ معامله می شود. می توانید نشانه های CAKE را مستقیماً از Binance خریداری کنید. و آنها را به کیف پول پشتیبانی شده توسط پنکیک سواپ ارسال کنید. همچنین می توانید کیف پول خود را به پنکیک سواپ متصل کرده و نشانه های CAKE را با نشانه های BEP20 خود مانند BNB ، BUSD و BTC در بورس خریداری کنید.

کیف پول های پشتیبانی شده از پنکیک سواپ 

پنکیک سواپ از MetaMask ، Trust Wallet ، TokenPocket ، MathWallet و WalletConnect پشتیبانی می کند. شما باید MetaMask را برای Binance Smart Chain تنظیم کنید تا بتوانید با استفاده از MetaMask در PancakeSwap معامله کنید. WalletConnect به کاربران امکان می دهد کیف پول های تلفن همراه خود مانند TrustWallet را به dapps متصل کنند. 

وقتیشما به عنوان کاربر سعی می کنید از PancakeSwap استفاده کنید. گزینه WalletConnect در Trust Wallet برای شما کار نکرد. اما مطمئن باشید که با استفاده از مرورگر dapp Trust Wallet از نشانه های پنکیک سواپ و Cake و SYRUP در تلفن همراه خود می توانید استفاده کنید. اگر Trust Wallet را روی دستگاه همراه خود نصب کرده باشید، استفاده از PancakeSwap در تلفن همراه بسیار ساده تر خواهد بود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
  1. مازیار گفت:

    چگونه تراست ولت رو به پنکیک سوآپ وصل گنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *