logo کاقه ارز

حتی اگر به Cryptocurrency به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری بلند مدت علاقه ندارید. با این وجود bitcoin نسبت به قالب های پولی سنتی مزایای بی شماری را ارائه می دهد. در اینجا چند دلیل وجوددارد، دسترسی به بیت کوین در شرایط مختلف می تواند بسیار سودمند باشد. کافه ارز به کاربران بیت کوین و altcoin کمک می کند تا سریع و با خیال راحت ایمن بیت کوین، Cryptocurrency را خریداری کنند.

خرید بیت کوین

اگر در مورد خرید بیت کوین محصور هستید. ممکن است متوجه نشوید که این ارز دیجیتال نه تنها برای سرمایه گذاران جدی بلکه به افرادی که به دنبال گزینه های پرداخت جایگزین برای اهداف شخصی یا تجاری هستند، به یک دارایی فزاینده در آغوش گرفته می شود. در اینجا پنج مزیت بزرگ خرید bitcoin را به شما می گوییم:

بیت کوین

حریم خصوصی خریدار بیت کوین

معاملات بیت کوین مزایای ناشناس ماندن در معاملات دیجیتال را به کاربران ارائه می دهد. اگرچه خرید رمز ارز در بورس یا استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین به نوعی تأیید هویت نیاز دارد. معاملات به صورت خصوصی انجام می شود. زیرا نقل و انتقالات رمزنگاری فرآیند اعتبارسنجی هویت شخصی ندارند.

معاملات بین المللی بیت کوین به سرعت قابل انجام است؟

انتقال استاندارد سیم می تواند روزها طول بکشد. نقل و انتقالات بین المللی cryptocurrency تقریباً در یک ساعت مجوز دریافت می کنند. این امر به ویژه برای مسافرین بین المللی به کشورهایی که ارزهای فیاتی تورم قابل توجهی را تجربه می کنند بسیار مفید است.

بیت کوین

نقل و انتقالات Cryptocurrency bitcoin امن است؟

نقل و انتقالات Cryptocurrency امن است. از آنجا که نقل و انتقالات بیت کوین و cryptocurrency خصوصی هستند، آنها همچنین بسیار ایمن هستند، زیرا هیچ شخصی از شناسایی اطلاعات شخصی توسط هیچ طرفی قابل دسترسی نیست. فروشندگان همچنین نمی توانند هزینه های اضافی یا هزینه ای را که ممکن است در طول معاملات کارت اعتباری یا بدهی تعیین کنند.

معاملات قابل برگشت نیستند؟

پس از اتمام معامله cryptocurrency،، هیچ هزینه احتساب امکان پذیر نیست.

آیا هزینه تراکنش های bitcoin کم است؟

از آنجا که هیچ آژانس دولتی یا مؤسسات مالی خصوصی درگیر در معاملات رمزنگاری نیستند، معمولاً هزینه ها بسیار کم است. (اگرچه می توانید هزینه های بیشتری را برای تسریع در تأیید معامله یا هنگام bitcoin برای ارز فیات در وب سایت کافه ارز انجام دهید.)

اینها تنها چند مورد از مزایای استفاده از تراکنش با استفاده از بیت کوین یا رمزنگاری است. در حالی که در حال حاضر نسبتاً معدود خرده فروشان آجر و ملات برای پذیرش بیت کوین تنظیم شده اند، شرکت های بزرگ به طور فزاینده ای این فناوری را پذیرفته اند، و فروشگاه های آنلاین شروع به تغییر و تغییر در یک روش اصلی می کنند.

خرید و فروش bitcoin با کافه ارز


در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.