logo کاقه ارز

Akropolis نرم افزاری است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز (dapps) را راه اندازی کنند که خدمات مالی مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده را تحت مالکیت و کاربری خود قرار دهند. از این طریق، Akropolis در تلاش است تا به عنوان بستری برای بسیاری از ابزارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) عمل کند، همه در یک چارچوب مشترک به نام akropolisOS فعالیت می کنند. نمونه هایی از dapps فعال شده توسط این چارچوب شامل پروتکل های پس انداز، وام دهی و خدمات سرمایه گذاری است. اما، برخلاف داشتن یک نهاد مرکزی که مدیریت و دسترسی به این خدمات را فراهم می کند، dapps Akropolis با کد ساخته می شوند و توسط جوامع خودمختار اداره می شوند. برای آشنایی بیشتر با Akropolis با کافه ارز همراه باشید. 

Akropolis

Akropolis (AKRO) چیست؟

به عنوان یک پروژه، مأموریت Akropolis (AKRO) ارائه ابزارهایی برای پس انداز، توسعه و تأمین آینده با خیال راحت و بدون وابستگی به جغرافیا، طرف مقابل مرکزی یا گرفتار شدن به اقدامات مالی شکارچیانه واسطه های متعدد برای مردم است.
Akropolis AkropolisOS ، چارچوب مدولار و سبک ایجاد DAO را برای سود ساخت. تنظیمات ترجیحی کاربر، نقدینگی خودکار که توسط مکانیزم منحنی پیوند، مدیریت خزانه داری و نقدینگی برنامه ای فعال می شود. Akropolis با هدف ایجاد یک بستر، پروتکل های موجود DeFi ساخته شده بر روی Ethereum را نیز ترکیب کرده است، مانند Compound ،Aave و Maker. شرکت های Akropolis dapps می توانند هر یک از این خدمات را در مجموعه نقدینگی، خدمات وام و یا سایر پیشنهادات خود ادغام کنند. 

چه کسی آکروپولیس را ایجاد کرد؟

Akropolis در سال 2017 توسط بنیانگذاران آنا آدریانووا و کیت کوربانووا ایجاد شد. در سال 2019، تیم Akropolis یک پیشنهاد اولیه سکه برگزار کرد که در آن تیم 2.4 میلیون دلار ETH در ازای رمز AKRO خود جمع کرد. Akropolis از بدو تأسیس با پروژه ها و پروتکل های متعدد دیگری از جمله Maker ،Polkadot ،Chainlink و Bancor همکاری کرده است.

آکروپولیس چگونه کار می کند؟

Akropolis قصد دارد به کاربران خود این توانایی را بدهد که پروتکل های جدید DeFi را راه اندازی کنند و دارایی های رمزنگاری شده خود را با استفاده از مجموعه ای از DaFi هایی که می توانند به آنها کمک کنند، رشد دهند. این بدان دلیل است که هر پروتکل یا برنامه ای که بر روی AkropolisOS ساخته شده است به عنوان یک سازمان مالی مستقل (AFO) عمل می کند که بدون نیاز به شخص ثالث برای فعالیت طراحی شده است. AFO ها سازمانهای مالی متعلق به اعضا هستند که در یک شبکه توزیع شده ساخته شده اند و هدف آنها فعالیت چیزی شبیه به یک شرکت است، اما بدون مدیریت سلسله مراتبی هستند.

AkropolisOS

AkropolisOS یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) است که توسط تیم Akropolis نگهداری می شود تا به توسعه دهندگان در ایجاد برنامه های غیرمتمرکز (dapps) در سیستم عامل خود کمک کند. SDK دارای مجموعه ای از ماژول های قرارداد هوشمند است که توسعه دهندگان را قادر می سازد dapp های خود را شخصی سازی کنند. علاوه بر این، AkropolisOS همچنین با ابزارهایی برای مدیریت یکپارچه سازی پروتکل DeFi مختلف (مانند Compound و Maker) همراه است.

dapp های Akropolis

Sparta و Delphi دو dapp هستند که توسط تیم Akropolis ساخته شده اند. اسپارتا به کاربران امکان می دهد وام بگیرند، فقط 50٪ وثیقه را تأمین کنند و نقدینگی را برای پروتکل درصدی از سود ارائه دهند. از طرف دیگر، دلفی به کاربران امکان می دهد تا در فرصت های مختلف تولید محصول در فضای DeFi، که توسط این پلت فرم تنظیم شده است، شرکت کنند. علاوه بر این، کاربرانی که مایلند دلار را به طور متوسط ​​برای بیت کوین و اتریوم هزینه کنند می توانند با استفاده از دلفی نیز این کار را انجام دهند

Akropolis

رمز AKRO چیست؟

AKRO یک رمز ارز است.
AKRO توکن مورد استفاده در شبکه Akropolis است. تیم توسعه دهنده آن را به عنوان رمز حکمرانی و رمز سودمندی معرفی کردند. در حال حاضر، AKRO یک نشانه ERC-20 است.

ویژگی های Akropolis

 • به هیچ حساب بانکی نیاز نیست
 • ادغام DeFi برای پس انداز مداوم
 • برای دریافت سود نیازی به قفل طولانی مدت نیست – پرداخت مداوم سود
 • مقاومت در برابر تقلب یا دستکاری
 • توان پرداختی
 • امکان دریافت وجوه حتی در صورت انحلال یا شکست سازمان
 • پتانسیل مقیاس گذاری برای مدل بانک تعاونی
 • مشوق های کاربر برای توسعه شبکه ، کاهش هزینه استفاده و تسریع در ارائه خدمات
 • وجوه در دفترچه ای ذخیره می شوند که فقط کاربران تأییدشده دارای مجوز به آنها دسترسی دارند
 • سوابق مالی را برای همه کاربران شفاف، در زمان واقعی و ثابت نگه دارید. کلاهبرداری را حل کنید و سو mis استفاده از پول را از طریق استقرار صندوق چند امضا به حداقل برسانید
 • قراردادهای هوشمند غیرقابل تغییر قابل برنامه ریزی که به کاربران امکان می دهد الگوریتم های مالی خودکار ایجاد کنند. الگوریتم ها عملکرد ابزارهای مالی موجود را پیاده سازی می کنند و مجموعه وسیعی از ابزارهای مالی جدید را ایجاد می کنند.

مزایای Akropolis

 • از هرجایی به بازار وام ها دسترسی پیدا کنید.
 • هیچ حزب متمرکز برای اعتماد به وام یا وام گرفتن. صندوق بازنشستگی شما قابل حمله نیست. این حساب بانکی بسته نمی شود
 • معاملات / وام / سرمایه گذاری در زمان واقعی NAV، تغییرناپذیر و قابل کنترل در 24/7/365.
 • سابقه مشارکت و اعتبار خود را به طور یکپارچه به مجموعه دیگری از LAO / DAO / Capital منتقل کنید.
 • با وثیقه کم و بدون وام، اعتبار خود را بالا ببرید و اقتصاد خود را توسعه دهید.
Akropolis

نتیجه گیری کلی درباره Akropolis

Akropolis یک پروژه بلاکچین در زمینه امور مالی است. این پروژه به دنبال ایجاد نسل جدیدی از دارایی دیجیتال است. در جایی که شرکت کنندگان آزادانه فعالیت می کنند، بدون اینکه تحت مدیریت قرار بگیرند، به یکدیگر اعتماد می کنند، یا به واسطه های شخص ثالث دیگری وابسته هستند. Blockchain برای ایجاد مشوق های اقتصادی برای همه شرکت کنندگان استفاده می شود و جایگزین اشخاص ثالث خواهد شد.
در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.