کاقه ارز

طلا به یکی از گرمترین سرمایه گذاری های سال 2020 تبدیل شده است، اما احتمالاً قرار است در طی دهه های آینده مکان بسیار خوبی باشد. CACHE Gold یک شرکت نوآورانه است که به سرمایه گذاران و معامله گران روشی محکم برای مالکیت نشانه های طلای توکار شده ارائه می دهد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

CACHE Gold


CACHE Gold نشانه های پشتیبان طلا را به فروش نمی رساند این یک فروشنده فلزات مستقر در سنگاپور است که در ایجاد CGT که توسط یک گرم طلای خالص پشتیبانی می شود، تخصص دارد. از آنجا که دولت های جهانی و بانک های مرکزی به دنبال راه هایی برای حفظ سیستم های خود هستند، قیمت طلا به شدت افزایش می یابد.
این شرکت به طور کامل در سنگاپور تنظیم شده است.

CACHE Gold

و CACHE Gold دارای شماره پروانه PS20190001508 تحت فروشندگان سنگ های قیمتی و فلزات گرانبها (جلوگیری از پولشویی و تأمین مالی تروریسم) (قانون PSPM) است.
دلایل خوب بسیاری وجود دارد که اکنون طلا به عنوان یک سرمایه گذاری حس می شود ، و همچنین این که چرا نشانه CGT به سرمایه گذاران روش خوبی برای نگه داشتن طلای توکار شده ارائه می دهد ، بدون هیچ گونه زحمتی از شمش طلای فیزیکی.

CACHE Gold برای سرمایه گذاران ساخته شده است؟

علائم CACHE Gold CGT تقریباً به طلا نزدیک هستند زیرا یک سرمایه گذار دیجیتال بدون خرید شمش در واقع می تواند بدست آورد. اگر می خواهید CGT خود را بازخرید کنید – مشکلی نیست. تا زمانی که 100 علامت CGT داشته باشید ، می توانید طلاهای خود را در طاق های شریک جمع کنید ، یا تصمیم بگیرید که فلز را به آدرس های ایالات متحده و سنگاپور ارسال کنید.
البته مزایای واقعی طلای دیجیتال سهولت ذخیره سازی و همچنین انتقال نشانه ها بدون موانع است. CACHE در هر سال 0.25٪ در هزینه های اداری و در هنگام انتقال نشانه ها 0.1٪ شارژ می کند ، در مقایسه با طلای فیزیکی این هزینه ها بسیار مناسب است.

معماری مبتنی بر Ethereum

نشانه های CGT بر اساس معماری ERC-20 ساخته شده اند. به این معنی که بیشتر کیف پول ها قادر به ذخیره رمز هستند. اگر می خواهید مقداری طلا کنار بگذارید که دیگر نیازی به توجه حضانت اضافی ندارد. رمز CGT می تواند راه خوبی برای پیش بردن باشد.
جدا از هزینه 0.1٪ که توسط CACHE Gold دریافت می شود. انتقال طلا از یک طرف به طرف دیگر با رمز CGT بسیار ساده است. نگهداری طلای مایع بر روی شخص به خصوص آسان نیست مگر اینکه فقط نیاز به حمل مقدار کمی داشته باشید.

CACHE Gold
illustration of gold ingots over black background with a financial graph going up


رمز CGT همچنین برای استفاده در اکوسیستم ارز رمزنگاری ساخته شده است. بسیاری از مردم نمی خواهند از پول های ثابت استفاده کنند. زیرا به ارزش ارزهای فیات اعتماد ندارند و یک رمز فلزی مانند CGT راهی مناسب برای سرمایه گذاران برای تجارت بین رمزنگاری ها و طلا خواهد بود.

ثبات طلا CACHE Gold

اگرچه درست است که ارزش طلا بیش از ارزش یک ارز اصلی در مقابل ارز دیگر متفاوت است. (به عنوان مثال EURUSD)، اما در بلند مدت، قیمت طلا همچنان رو به افزایش است. یک دلیل عمده که به نظر می رسد طلا روند صعودی طولانی مدت دارد این است که ارز فیات به دلیل راحتی ایجاد می شود و به هر چیزی که ارزش ملموس داشته باشد گره نمی خورد.
بانکهای مرکزی جهانی و دولتهای بزرگ اخیراً مقادیر زیادی ارز فیات را ایجاد کرده اند. این بدان معناست که قیمت طلا از اینجا افزایش می یابد. بسیاری از افراد جامعه مالی مستقر به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به عنوان آینده اشاره می کنند. اما یک عیب اساسی در این تفکر وجود دارد.

یک روش عالی برای نگهداری و استفاده از

یک قرن پیش استفاده از فلزات گرانبها به عنوان پول امری طبیعی بود. در حقیقت، کلمه “دلار” یک مقدار شمش طلا یا نقره بود که از نظر قانونی اعمال می شد. اکنون همه اینها در گذشته است. اما هنوز دلایل بسیار خوبی برای داشتن طلا وجود دارد که می تواند به عنوان ارز استفاده شود. اگر می خواهید طلای فیزیکی خود را به چیزی تبدیل کنید که می توانید با کارت نقدی هزینه کنید. واسطه های زیادی بین این فلز و سیستم بانکی وجود دارد.

رمز CGT بیشتر این موانع را از بین می برد. زیرا یک اکوسیستم رمزنگاری کاملاً پیشرفته وجود دارد که به دارندگان توکن امکان می دهد بیشتر رمزنگاری های اصلی را به عنوان پول نقد با کارت بدهی خرج کنند.

CACHE Gold

 هنگامی که مردم یاد بگیرند که فرار از سیستم مالی فیات آسان است. دارایی های جایگزین مانند طلا محبوبیت گسترده تری پیدا می کنند.
از آنجا که رمز CGT برای اکثر رمزنگاریهای اصلی در مبادلات قابل معامله است بسیار ساده است. که رمزهای CGT را با BTC یا ETH عوض کنید. سپس از آنها به عنوان پول نقد از طریق کارت بدهی رمزنگاری مورد نظر خود استفاده کنید. علاوه بر این، واسطه هایی بین کارت طلای توکن و کارت نقدی وجود دارد که سطح ایمنی بیشتری را ایجاد می کند.

1/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *