نقد کردن موجودی ویزا کارت

نقد کردن موجودی ویزا کارت از جمله دغدغه افراد ویزا کارت است. در بعضی از شرایط اضطرای ممکن است بعد از خرید ویزا کارت نیاز باشد افراد موجودی کردیت کارت خود را نقد نمایند. نقد کردن موجودی کارت های بین المللی معمولا با روش های زمان بری صورت می گیرد. اما در این میان شرکت های واسطه ای می توانند این کار را برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با چنج کردن پول ویزا کارت آشنا می کنیم.

روش های نقد کردن موجودی ویزا کارت

نحوه نقدسازی پول visa card در روش های گوناگونی امکان پذیر است. روش اول این است که با دستگاه کارتخوان (POS) که متصل به شبکه بانک جهانی می باشد؛ دارندگان کارت اعتباری می توانند با استفاده از دستگاه کارتخوان موجودی را برداشت می کنند و خیلی سریع ارز شما را تبدیل می نمایند. این روش برای توریست های خارجی که به ایران سفر می کنند و برای تبدیل پول خود دچار مشکل هستند، توصیه می شود. در ضمن این شیوه برای کسانی که برای برداشت پول خود در ایران دچار مشکل می شوند؛ عالی ترین راه حل است.

شیوه دیگر پرداخت بر روی درگاه اینترنتی ویزا می باشد. در این روش شما با وارد کردن مشخصات کارت بر روی درگاه مجازی مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید و با این شیوه موجودی کارت را برداشت نمایید. این فرایند به نسبت دستگاه های پوز دارای کارمزد مناسب تری است و برای صاحبان مشاغل با درآمد ارزی بهترین روش است.

حتما بخوانید  اسکایپ چیست و چه نقشی در رشد شبکه ارتباطی ما دارد؟

بهترین شیوه نقد کردن موجودی ویزا کارت (visa card) در ایران

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم شرکت های واسط بهترین روش برای چنج کردن موجودی کارت اعتباری شماست. در این میان وبسایت کافه ارز به عنوان بهترین صرافی ویزا کارت در ایران است. در این شیوه باید کارت اعتباری به نام شخص متقاضی بوده و ارائه کردن مدارک هویتی الزامی می باشد. در صورتی که کارت بانکی به نام شخص دیگری می باشد؛ ارائه کردن مدارک هویتی الزامی می باشد.

شما برای دریافت این نوع خدمات باید فرم مخصوص آن را تکمیل کرده و بعد از بررسی کارشناسان این مجموعه با شما تماس خواهند گرفت. البته لازم به ذکر است که کارمزد این روش 5 درصد تا 20 درصد می باشد.

مزایای روش نقد کردن موجودی ویزا کارت از طریق کافه ارز

  • تبدیل کردن موجودی حساب ویزاکارت به هر ارز دیگری
  • لحاظ کردن مناسب ترین کارمزدها برای کاربران
  • واریز کردن وجه ریالی به حساب تان ظرف 1 تا 3 روز کاری
  • نقد کردن درآمد ارزی با واریز کردن آن به حساب ویزا کارت تان و درخواست کردن تبدیل موجودی ارزی آن به ریال

در حال حاضر با گسترش کسب و کارهای آنلاین، خریدهای اینترنتی با کارت یکی از شیوه های رایج است. به طوری که بیشتر خریدها با دبیت کارت هاست و خرید با ویزا کارت یکی از رایج ترین آن هاست. امروزه نیز بعضی از افراد اقدام به کسب درآمد دلاری کرده اند که نیاز به نقد کردن آن دارند. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با نقد کردن موجودی ویزا کارت با آسان ترین روش آشنا کردیم.

حتما بخوانید  چطور از علی اکسپرس (AliExpress) در ایران خرید کنیم؟

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید