logo کاقه ارز

(Chiliz (CHZ نشانه ای است که به پلتفرم Socios.com قدرت می دهد. جایی که چندین تیم ورزشی نشانه های خاص خود را برای جذب طرفداران خود ایجاد می کنند. (Chiliz (CHZ ارز رایج دیجیتال در توکن سازی و سرگرمی های ورزشی است. اولین برنامه جوایز قابل قبول و جذب طرفداران در جهان را ارائه می دهد. جایی که طرفداران می توانند نشانه های باشگاه و تیم فوتبال را خریداری و مبادله کنند. همچنین در نظرسنجی ها در باشگاه ها رای دهند. Chiliz.net اولین صرافی ارز رمزنگاری شده برای ورزش در جهان است که به علاقه مندان و بازرگانان ارزهای رمزپایه اجازه می دهد تا علائم طرفداران را حدس بزنند و معامله کنند. Chiliz ابزارهای مبتنی بر بلاکچین را به نهادهای ورزشی و سرگرمی ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا از مخاطبان خود استفاده کنند و درآمد کسب کنند.

چیلیز چیست؟

Chiliz ارز دیجیتالی است که در دنیای سیستم های ورزشی و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. با نام اختصاری CHZ نامگذاری شده است. به طور خاص، این یک رمز سودمند در بلاک چین Ethereum است. این ارز به عنوان ارز رمزپایه رسمی پلتفرم Socios.com استفاده می شود. با توجه به رابطه انفعالی موجود در دنیای ورزش بین باشگاه ها و طرفداران آنها، سازندگان Chiliz تصمیم گرفتند که طرفین را به هم نزدیک کنند. چلیز در سال 2012 در مالت تاسیس شد. هدف چلیز این است که به میلیون ها طرفدار ورزش، یک سکه برای خرید قدرت رای گیری مستقیم در باشگاه های فوتبال مورد علاقه خود بدهد. به این ترتیب، هواداران از تماشاگران معمولی به شرکت کنندگان فعال این باشگاه تبدیل می شوند.

چلیز چگونه کار می کند؟

Chiliz از طریق Socios.com فعالیت می کند.

چلیز یک تعامل بین طرفداران با تیم های مورد علاقه خود است. شما می توانید آن را برای حمایت از تیم مورد علاقه خود و تأثیرگذاری بر تصمیمات خاص و موارد دیگر هزینه کنید، این وب سایت را در آدرس ulros Socios.com می بینید. این وب سایت دارای توابعی است که تجربه کاربری بسیار خوبی را ارائه می دهد، عملکردهایی مانند شناسایی رایانه شخصی شما، صرف نظر از اینکه حساب خود را غیرفعال می کنید، همیشه هنگام بازگرداندن شما را شناسایی می کند، تنظیمات شما را نیز ذخیره می کند و تعجب خواهید کرد که در کجا اطلاعات راه اندازی در رایانه شخصی شما به طور خاص در مرورگر شما ذخیره می شود.

نشانه طرفداران CHZ هر باشگاه یک دارایی دیجیتال محدودی است که حق رای اعطا می کند. موضوعات نظرسنجی توسط خود باشگاه ها تعیین می شود، اما امکانات بی پایان است! شما می توانید از مسائل مربوط به طراحی باشگاه یا اینکه “بهترین بازیکن بازی” چه کسی می شود، تا مکان های بازی های دوستانه تابستان و موارد دیگر تصمیم بگیرید. هرچه طرفداران رأی بیشتری داشته باشند، هرچه رتبه آنها در سیستم عامل بیشتر باشد، می توانند از پیروان خود سود بیشتری کسب کنند. دسترسی به جوایز بی نظیر مانند فروش انحصاری ، حدس زدن بازی ها و غیره.
بارسا، اتلتیکو مادرید، پاری سن ژرمن، یوونتوس، آ اس رم، بارسلونا یا گالاتاسرای فقط برخی از باشگاه هایی هستند که در حال حاضر در سیستم عامل هستند.

Chiliz

چه چیزی باعث برجسته شدن ChiliZ می شود؟

ChiliZ اولین پروژه ای است که از فناوری Blockchain در صنعت سرگرمی ورزشی استفاده می کند. بنابراین تفاوت های فنی در مقایسه با سایر پروژه ها وجود دارد:

اکوسیستم ChiliZ به چهار قسمت اصلی تقسیم شده است:

  • مکانیسم صدا
  • بلاکچین اصلی Ethereum
  • Sidechains مجاز
  • نشانه ERC-20 ChiliZ

نشانه های CHZ برای چه استفاده می شوند؟

CHZ Token برای استفاده در فعالیت های اکوسیستم ChiliZ طراحی شده است.

مبلغ پرداختی

CHZ Token برای پرداخت هزینه خدماتی مانند: رای دادن به تیم ها، مبادله بین Voices Token و ChiliZ Token استفاده می شود.

تقسیم سود

تمام تیم های eSports، باشگاه ها، مسابقات، سازمان های ورزشی که به ایجاد اکوسیستم کمک می کنند، درصدی از درآمد حاصل از بستر ChiliZ از هزینه های کاربر را دریافت می کنند. بنابراین، بستر ChiliZ به تشکل های بزرگ و کوچک ورزشی فرصتی سودآور برای تشویق به جذب هواداران می دهد.

تیم

تیم Chiliz متشکل از بیش از 65 متخصص در صنعت، در 25 ملیت مختلف است و به طور مداوم در حال رشد است.

نحوه خرید Chiliz CHZ

اگر شما علاقه مند به دریافت سریع این توکن ها هستید، می توانید Chiliz CHZ را با کارت خود از صرافی های معتبر خریداری کرده و به کیف پول Socios.com منتقل کنید.

نتیجه گیری کلی درباره چلیز

بر اساس موارد استفاده از CHZ Token که در بالا ذکر شد، مشاهده می شود که تقاضای خرید بیشتر در کسانی است که از خدمات استفاده می کنند و در شبکه ChiliZ شرکت می کنند. همانطور که بسیاری از باشگاه های فوتبال، تیم های ورزشی و سایر بخشهای ورزشی به Socios.com می پیوندند، هوادارانی که می خواهند حق رای دادن به تیم محبوب خود را داشته باشند تقاضای بیشتری برای CHZ خواهند داشت. بسیاری از مهمترین شرکت های ورزشی در حال حاضر در بستر Chiliz حضور دارند. شما می توانید Chiliz CHZ خود را بدست آورید و به یک طرفدار برتر تبدیل شوید.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.