خرید تتر با وبمانی | تبدیل وبمانی به تتر (USDT) با ۲ روش

خرید تتر با وب مانی (WebMoney)

تبدیل وبمانی به تتر و خرید تتر با وبمانی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که قصد داریم در این مطلب به توضیح آن بپردازیم. هر فرد با خرید وب مانی می تواند اکثر خدمات بین المللی مالی خود را انجام دهد. WebMoney یک نوع سامانه پرداخت الکترونیکی سریع و امن است که برای کسب و کارهای آنلاین بسیار مناسب است.

این نوع سیستم امکان تراکنش های مالی را در کمترین زمان و بدون نیاز به حساب بانکی یا حتی کارت های اعتباری انجام دهد. از مهم ترین ویژگی های آن می توان به امن بودن، غیرقابل بازگشت بودن و غیرقابل شناسایی بودن آن اشاره کرد. امروزه حدود 6 میلیون کاربر در دنیا از خدمات وب مانی استفاده می کنند. همچنین از خدماتی چون تبدیل وب مانی به پرفکت مانی، تبدیل اتریوم به وب مانی، تبدیل دلار وب مانی به ریال و نحوه تبدیل تتر به ریال استفاده کنند. در ادامه از این مطلب از وبسایت کافه ارز شما را با کیف پول تتر وب مانی، شارژ وب مانی با تتر و شارژ کوینکس با وب مانی آشنا می کنیم.

ارز دیجیتال تتر چیست؟

تتر یکی از ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت است که این نوع کیف پول دیجیتال روی موبایل یا کامیپوتر و همچنین کیف پول های موجود در صرافی های شما ذخیره می شود. ارسال و دریافت تتر به راحتی و سرعت ارسال یک ایمیل می باشد. در ضمن این نوع ویژگی موجب شده تا این نوع ارز دیجیتال برای معامله گران بسیار محبوب و خواستنی باشد. به همین دلیل تبدیل وبمانی به تتر لازم است.

حتما بخوانید  کارت شارژ وب مانی (پیمر) راهنمای و اطلاعاتی در مورد آن

تتر از جمله ارزهای دیجیتال است که دارای قیمت ثابت بوده و دارنده آن می تواند در برابر نوسانات شدید بازار خود را حفظ می کند. خرید تتر با وبمانی یکی از بهترین روش های تهیه آن است. قیمت ارزهای دیجیتال با ثبات، همواره وابسته به ارزش دارایی های پشتوانه است و با آن ها کم و زیاد می شود. در ضمن به جز تتر، تعدادی از ارزهای دیگر هستند که با پشتوانه دلار آمریکا در بازار وجود دارد. شما برای سرمایه گذاری خود می توانید اقدام به تبدیل وب مانی به usdt (تتر) کنید.

تبدیل تتر به وبمانی

بهترین روش های تبدیل وبمانی به تتر

بدون شک شما برای خرید یک کالا از کشورهای خارجی نیاز به حساب بین المللی بدون تحریم دارید. از این رو خرید تتر با وبمانی برای ایرانیان بسیار آسان تر است. همچنین برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی و خرید ارزهای دیجیتال نیاز به این نوع حساب ها احساس می شود. در ادامه شما را با 2 روش کاربردی برای تبدیل کردن webmoney به ارز دیجیتال تتر آشنا می کنیم.

استفاده از کیف پول بایننس و وب مانی

این روش یکی از سریع ترین روش های تبدیل وب مانی به USDT می باشد. البته لازم به ذکر است که شما قبل از استفاده از این روش باید حتما کیف پول تتر داشته باشید. شما از طریق مراحل زیر می توانید اقدام به افتتاح این نوع کیف پول کنید و اقدام به تبدیل وبمانی به تتر و خرید تتر با وبمانی کنید:

  1. انتخاب کردن گزینه کیف پول؛
  2. انتخاب کردن گزینه more؛
  3. انتخاب کردن گزینه exchange funds؛
  4. در کادر باز شده؛ مقدار تتر را مشخص می کنیم.
حتما بخوانید  سقف واریز و برداشت در web money به چه مقدار است؟

استفاده از شرکت های واسط و صرافی های آنلاین، آسان ترین روش خرید تتر با وبمانی

در ابتدا باید یک صرافی معتبر رمز ارزها را پیدا کرده و بعد از تشکیل حساب به بخش تبدیل وارد شوید. در کادر پرداخت WM USD را انتخاب کنید و سپس در کادر دریافت مشخص کنید که قصد دارید تتر را خریداری کنید. مبلغ مورد نظر برای پرداختی وب مانی و خرید تتر با ومانی را مشخص کنید. در آخر دکمه تایید را انتخاب کنید و در نهایت شما مقدار پرداخت از کیف پول وب مانی را به صرافی می پردازید. این روش برای تبدیل وبمانی به تتر بسیار آسان است. صرافی برای شما مبلغ را چنج کرده و فرایند کار شما به پایان می رسد.

خرید تتر به وبمانی

خرید تتر با وبمانی چگونه است؟ (ایجاد کیف پول تتر وب مانی)

امروزه بازار تتر بسیار داغ شده است و ایرانیان خیلی زیاد با آن سروکار دارند. بسیار افرادی ایرانی که با شرکت های خارجی در ارتباط هستند، تبدیل وبمانی به تتر بسیار دغدغه برانگیز است. برای خرید تتر راه های زیادی وجود دارد: مانند این که شما می توانید از طریق کیف پول رسمی سایت تتر می توانید این ارز دیجیتال را تهیه کنید. البته لازم به ذکر است که ایرانیان به دلیل تحریم نمی توانند از آن استفاده کنند.

حالا راه حل برای ایرانیان برای خرید USDT چیست؟ شما می توانید با افتتاح حساب وب مانی اقدام به خرید تتر با وبمانی کنید. در ضمن شما از طریق مراجعه به صرافی های معتبر مانند کافه ارز اقدام به تهیه کیف پول تتر وب مانی کنید. در ضمن شما حتی از این طریق می توانید اقدام به شارژ وب مانی با تتر کنید.

حتما بخوانید  خرید هاست خارجی با وبمانی

بهترین راه خرید و تبدیل دلار وب مانی به تتر

بسیار متشکریم که تا پایان این مطلب ما را با آموزش تبدیل وبمانی به تتر (USDT) و خرید تتر با وبمانی همراهی کردید. شما برای دریافت انواع خدمات webmoney از جمله خرید وب مانی ارزان، نحوه تبدیل تتر به ریال، تبدیل دلار وب مانی به تتر، تبدیل اتریوم به وب مانی و تبدیل وب مانی به پرفکت مانی می توانید به فروشگاه اینترنتی کافه ارز مراجعه نمایید. در این مطلب در مورد شارژ وب مانی با تتر، انتقال از وب مانی به نوبیتکس، شارژ کونیکس با وب مانی و کیف پول تتر وب مانی توضیح دادیم.

5/5 - (6 امتیاز)

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید