logo کاقه ارز

توکن‌های ددی دوج (Daddy Doge) که گاهی سکه‌های ددی دوج هم نامیده می‌شوند، یکی از ارزهای جدید بازار رمز ارزها است که به لطف مدیر عامل کمپانی تسلا، ایلان ماسک، در حال ترند شدن هستند. بسیاری بر این باور هستند که حمایت ماسک از این ارز منجر به رشد آن شده و سرمایه‌گذاران را به سوی خرید زودهنگام آن سوق می‌دهد. حالا نماد این ارز که باید در صرافی‌های رمز ارزها به دنبال آن باشیم چیست؟ آیا می‌توان آن را یک آلت کوین آینده‌دار در نظر گرفت؟

نماد ددی دوج (Daddy Doge) چیست؟

نماد این توکن، «$DADDYDOGE» است. تنها راه خرید توکن‌های این ارز همین حالا از طریق صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ است که بیشتر ارزهای تازه و نوظهور از آن استفاده می‌کنند. در حال حاضر این ارز جدید در صرافی‌های بزرگ مانند بایننس، کریپتو دات کام (Crypto.com) و کوین بیس قابل دسترس نیست. در نتیجه، سرمایه‌گذاران در حوزه ارزهای دیجیتال نباید انتظار داشته باشند نماد آن در این صرافی‌ها نمایش یابد.

ارز دیجیتال Daddy Doge

طبق اطلاعات منتشر شده در سند نقشه راه این ارز دیجیتال نوظهور، این توکن قصد دارد در آینده در بایننس لیست شود. در این سند جزئیات کافی در مورد $DADDYDOGE وجود دارد و هر کسی باید قبل از شرکت در سرمایه‌گذاری اولیه این توکن، آن را مطالعه کند. ددی دوج هم مانند ارز مشابه خود یعنی بیبی دوج می‌تواند تا حدود زیادی محبوبیت کسب کند. رشد سریع فعلی در توجه تریدرها به این توکن به دلیل ردپای ایلان ماسک در آن است. در یکی از ویدیوهای اخیر از ایلان ماسک، یکی از تماشاچی‌ها از او می‌خواهد بگوید «ددی دوج» و این میلیاردر هم با مهربانی به تماشاچی پاسخ می‌دهد. این تایید که لزوما تایید ددی دوج نیست، باعث شد این ارز به یکی از ارزهای ترند تبدیل شده و تریدرها را ترغیب به سرمایه‌گذاری در آن کند.

اگر شما هم قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال را دارید می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال در وب‌سایت کافه ارز، به راحتی و طی چند مرحله ساده، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال و همچنین نمودار و تغییرات ۲۴ ساعته ارزها را در کافه ارز مشاهده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.