پیش بینی قیمت دوج کوین: دوج کوین (Dogecoin) یک ارز دیجیتال است که بیشتر توسط کاربران Reedit و توییتر به کار می‌رود و بسیاری از صاحبان کسب و کار در سراسر دنیا آن را به عنوان یک روش پرداخت ارزی هم پذیرفته‌ است. دوج کوین با نماد DOGE برای از بین بردن باورهای منفی پیرامون رمز ارزها ساخته شد. سرمایه‌گذاران خرد و کلان زیادی که مشغول خرید ارز دیجیتال هستند، این روزها به دنبال پیش بینی قیمت دوج کوین و احتمال حرکات آینده قیمت دوج کوین هستند. در این مقاله از سری مقالات پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال به بررسی و پیش بینی قیمت Dogecoin طی سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۳۰ و آینده دوج کوین می‌پردازیم تا در نهایت بتوانید درک درستی از میزان افزایش ارز دوج در آینده داشته باشید.

فهرست مطالب: 

تحلیل قیمت دوج کوین

برای پیش بینی قیمت دوج کوین (Dodgecoin) باید ابتدا روند حرکت این ارز در گذشته را بدانیم. در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷، وقتی برای اولین بار دوج کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شد، قیمت آن ۰.۰۰۰۲۵۵ دلار بود. یک ماه پس از آن در تاریخ ژانویه ۲۰۱۴، ارزش این ارز به ۰.۰۰۲۳۰۶ دلار رسید که تقریبا ده برابر بیشتر از قیمت اولیه بود. سپس بار دیگر قیمت آن کاهش یافت و به مدت سه سال در پایین‌ترین سطح قیمتی خود قرار داشت. در اوایل ژوئن ۲۰۱۷ با رشد قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها، دوج کوین به سطح بالاتری از ارزش رسید و قیمت آن از ۰.۰۰۳۵۷۵ دلار بالاتر رفت. در ۷ ژانویه ۲۰۱۸، قیمت دوج کوین به طور باورنکردنی بالا رفت و به بالاترین قیمت خود در ۰.۰۱۸۷۷۳ دلار رسید.

پیش بینی قیمت دوج کوین

پیش‌بینی می‌شود قیمت دوج کوین در یک یا دو ماه آینده حدود نیم سنت اضافه شود. دوج کوین همکاری خود را با واسطه‌هایی مانند eGifter، AllGamer.net و صدها فروشگاه آنلاین دیگر آغاز کرد تا از آن به عنوان روش پرداخت کالاها و خدمات استفاده کنند. با استفاده از احتمالات و تحلیل رگراسیون، پیش‌بینی می‌شود که قیمت این ارز تا مه ۲۰۲۲ به ۱ دلار برسد. اما به سختی می‌توان قیمتی بالاتر از این سطح را در آن تاریخ متصور شد.

پیش‌بینی رسانه ها از قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین

طبق تحلیل‌های کمپانی TradingBeasts، احتمالا قیمت دوج کوین در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت. این کمپانی پیش‌بینی کرده بود که دوج کوین در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۴۵۵۷ دلار خرید و فروش خواهد شد. تا سال ۲۰۲۲، قیمت این ارز بین ۰.۴۸۴۷ دلار تا ۰.۵۷۱۲ دلار خواهد بود. در سال ۲۰۲۳ دوج کوین می‌تواند روند صعودی خود را ادامه داده و به قیمت ۰.۵۴۳۲۱ دلار برسد. همچنین انتظار می‌رود این افزایش قیمت، رقم ۰.۰۴۳۰ دلار را در سال ۲۰۲۴ رقم بزند.

کمپانی Wallet Investor هم ادعا می‌کند که دوج کوین یک سرمایه‌گذاری سالم در بلندمدت است. پیش بینی قیمت دوج کوین توسط این کمپانی نشان می‌دهد که قیمت این ارز در سال ۲۰۲۱ به ۰.۳۵۲ دلار می‌رسد و انتظار می‌رود سال ۲۰۲۲ را با حداکثر قیمت ۰.۳۹۷ دلار به پایان برساند. احتمالا دوج کوین در سال ۲۰۲۳ با میانگین قیمت ۰.۴۴۵ دلار خرید و فروش خواهد شد که رشد زیادی در مقایسه با سال ۲۰۲۲ نیست. حداکثر قیمت پیش‌بینی شده برای سال ۲۰۲۴ حدود ۰.۴۹۶ دلار و حداقل قیمت آن ۰.۴۶۷ دلار خواهد بود. در دسامبر سال ۲۰۲۵، پیش‌بینی می‌شود ارزش دوج به ۰.۵۴۷ دلار برسد.

پیش بینی قیمت دوج کوین از سال ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰

پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت دوج کوین نشان می‌دهد که قیمت این رمز ارز با افزایشی ثابت به حرکت خود ادامه داده و فرصت سرمایه‌گذاری پرسودی محسوب می‌شود. این یعنی قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۵ به ۰.۶۴۴ دلار خواهد رسید و پایین‌ترین قیمت خرید و فروش آن، حدود ۰.۵۲۸۱ دلار خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود قیمت دوج کوین تا سال ۲۰۳۰،بین ۲ تا ۴ دلار باشد.

خرید دوج کوین

خرید دوج کوین

شما می‌توانید دوج کوین را از صرافی‌های زیادی مثل کوین بیس و بایننس خریداری کنید. این دو صرافی فقط دو مورد از صرافی‌هایی است که دوج کوین را لیست کرده‌اند و حجم معاملات و امنیت آنها بسیار بالا است. اما به دلیل تحریم کاربران ایرانی در این دو صرافی و اعمال محدودیت‌های شدیدتر در طی زمان برای کاربرانی که احراز هویت نکرده‌اند، خرید و فروش در این صرافی‌ها با ریسک‌هایی همراه است.

برای خرید دوج کوین می‌توانید از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کافه ارز استفاده کنید. برای این کار کافی است در صرافی کافه ارز ثبت نام کرده و پس از انجام احراز هویت، وارد پروفایل خود شوید. از میان ۲۵۰ ارز دیجیتال ارائه شده در سایت، دوج کوین را جستجو کرده و مقدار مورد نظر خود را تعیین کنید. پس از ثبت سفارش، پردازش آن به صورت اتوماتیک و در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *